Pierwszy dzień zamkniętych kwalifikacji do majora!

Vegi zawodnik Permitty

Przed nami pierwsze spotkania zamkniętych kwalifikacji do pierwszego majora w CS 2. Zespoły podzielone są na dwie grupy i będą rozgrywały mecze w systemie szwajcarskim, w którym celem jest osiągnięcie trzech zwycięstw. 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN


🔥 PROMOCJA: + 200 PLN freebet na Puchar Polski lub Anglii!
(trwa: do 28.02.)

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Spirit Academy – Permitta

 

Jest to starcie w ramach turnieju European Pro Leauge, w którym to obie drużyny przegrały pierwsze spotkania. Spirit Academy to zespół zrzeszający młode talenty, głównie z Rosji i funkcjonuje jako przestrzeń do rozwijania zawodników przed wejściem do głównej drużyny. Obecnie jednak żaden z zawodników nie jest nawet blisko pierwszej drużyny po ostatnich transferach, więc każdy turniej będzie dla nich istotny. W pierwszym spotkaniu turnieju ulegli akademii Aurory, ale pokazali się z dość dobrej strony. Musieli uznać wyższość rywala na swojej ulubionej mapie Mirage, ale była to kwestia bardzo słabej strony broniącej w wykonaniu Spirit. Permitta natomiast jest w zupełnie innej sytuacji. Mimo że również przegrali swój pierwszy mecz na akademię Astralis, to drużyna myślami będzie w zupełnie innym miejscu. Parę godzin później będą oni grać w kwalifikacjach do najważniejszego turnieju roku, czyli Major w Kopenhadze. Drużyna nie osiągała wcześniej większych sukcesów, więc kwalifikacje są dla nich naprawdę sporym osiągnięciem. Wydaje mi się, że jeżeli w ogolę zamierzają zagrać to spotkanie, to będą polegać tylko i wyłącznie na umiejętnościach indywidualnych i podstawowych rozwiązaniach taktycznych. Nie wyobrażam sobie, żeby Permitta chciała wygrać to spotkanie ze wszelką cenę. W meczu z Astralis Talent pokazali się z bardzo słabej strony i nie przypominali ekipy, która jeszcze niedawno przeszła tak ciężkie kwalifikacje. Same mapy wydają się dla Permitty raczej korzystne, ale czy będą chcieli pokazać swoje mocne strony przed meczem z BIG? Warto zaznaczyć, że mecz z BIG odbędzie się w formacie bo1, czyli drużyny zagrają tylko jedną mapę. Jeżeli Permitta chciałaby wygrać ze Spirit Academy to możliwe, że doszłoby do aż trzech map, z których można by wyciągnąć bardzo dużo informacji. Jakby nie patrzeć Permitta na ten moment jest zagadką, dla drużyny BIG.

Przewidywane mapy:
Spirit Academy ban Inferno
Permitta ban Vertigo
Spirit Academy pick Mirage
Permitta pick Nuke
Spirit Academy ban Anubis
Permitta ban Ancient
Overpaas was left over

 

Typ: Spirit Academy wygra mecz. Sami gracze bardzo często w wywiadach mówią o niższym stopniu zaangażowania przy turniejach o mniejszym prestiżu. Nie mają w tym meczu nic wielkiego do zdobycia, a występ na majorze wiążę się z ogromnymi przychodami dla organizacji. Oczywiście do tego daleka droga, ale mecze bo1 są bardzo dużą szansą dla underdogów takich jak Permitta.

Dzisiejszy kupon gram z bukmacherem Betan, który oferuje bardzo ciekawe oferty promocyjne i zakłady na esport, w tym nadchodzący turniej Blasta. Sprawdź kod promocyjny betfan i przekonaj się sam. Analizy dotyczące esportu, możesz znaleźć w zakładce typy na esport.

Spirit Academy wygra mecz
Kurs: 1.88
Zagraj!

baner grupa zagranie

Navi – Ecstatic

 

Navi jest drużyną ze ścisłej czołówki świata. Wydają się pewniakiem do awansu do kolejnej fazy, ale trzeba będzie się przy tym trochę wysilić. Ostatni mecz grali 5 tygodni temu, więc szczerze mówiąc analizy samych map czy tego, co pokazali wtedy, nie ma większego sensu. Od tego czasu na pewno sporo pracowali nad poprawą najbardziej wrażliwych aspektów. Mimo że statystyki mogą tego nie pokazywać, to mają naprawdę kilka ciekawych map w puli.W ostatnim czasie mierzyli się z wymagającymi rywalami jak Vitality, Cloud9 czy G2, dlatego nie mają najwyższych procentów zwycięstw, chociażby na Anubisie. Z racji, że jest to bo1, Navi musi unikać popełniania błędów, ale wydaje mi się, że jeżeli rywal nie zdominuje ich , to powinno być relatywnie spokojnie. Zespół prezentowali ciekawe granie i widać było w tym potencjał na najbliższe miesiące. W stosunku do swoich rywali jest tu też spora przewaga w doświadczeniu czy samym talencie.

Ecstatic to drużyna, która swego czasu prezentował się całkiem nieźle na scenie tier 2. Przed kwalifikacjami mieli oczywiście więcej zwycięstw od porażek, ale nie jakoś znacząco. Trzeba jednak przyznać, że kwalifikacje przeszli bez większych problemów. Ciekawe jednak, że w meczu z Fnatic nie pokazali praktycznie nic. Wygrali zaledwie 9 rund na przestrzeni dwóch map i byli dalecy od wygrania tego spotkania. Wszyscy rywale w tych kwalifikacjach byli jednak dość słabi/średni lub po prostu były to ekipt z tier 2. Ciekawszym zwycięstwem było to przeciwko OG, ale umówmy się, OG nie jest obecnie na poziomie drużyn z najwyższej półki. Problemem na pewno mogą być mapy, bo oprócz dwóch, na których mają wysoki procent zwycięstw, reszta jest w okolicach 50%, jak i poniżej. Pytanie jedynie, na co pozwoli i Navi. Nawet na mapach dla nich komfortowych mogą zderzyć się ze ścianą, bo mecze z drużynami z tier 1 bywają wyjątkowo ciężkie.

Przewidywane mapy:
Ecstatic ban Mirage
Navi ban Vertigo
Ecstatic ban Nuke
Navi ban Overpass
Ecstatic ban Ancient
Navi ban Anubis
Inferno was left over

 

Typ: Navi wygra mecz. Są drużyną zdecydowanie lepszą i byłaby to spora niespodzianka, gdyby dziś polegli. Prezentowali się całkiem nieźle na ostatnim turnieju Blasta i myślę, że po dobrze przepracowanym okresie powinni sobie poradzić.

Analizy na spotkania z innych dyscyplin, możesz sprawdzić w zakładce typy dnia.

Natus Vincere wygra mecz
Kurs: 1.30
Zagraj!
Kupon na esport 18.01.2024

Fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze