Pierwszy dzień turnieju ESL Pro League! Gramy kupon z kursem 2.82!

Device zawodnik Astralis

Przed nami pierwsze spotkania kolejnego sezonu ESL Pro League, w którym do wygrania jest 170 000$ oraz przepustka do IEM Colgone. Na sam początek będzie mieli okazje zobaczyć spotkania Vitality, Astralis, Virtus Pro czy Faze. Kto wygra swoje spotkania?

Virtus Pro – Fnatic

 

W tym spotkaniu teoretycznie bardzo łatwo byłoby wytypować zwycięzcę, bo Virtus Pro jest zdecydowanie lepszą drużyną od Fnatic. Jednakże wybór mapy przez Fnatic może być bardzo nieprzyjemny dla Virtus Pro. Bodyy wybierze mapę, na której Fnatic powinno mieć największe szansę. Najlepsze mapy, czyli Overpass i Ancient są bardzo wygodne dla Virtus Pro. Są to praktycznie 2 z 3 najlepszych map Virtus Pro, które zostało przecież wzmocnione przez Electronica. Vertigo to mapa, na której mają zaledwie 33% zwycięstw, ale od Marca prezentują się tam bardzo dobrze, dlatego wydaje mi się, że powinni tę mapę wybrać. Dodatkowym aspektem na korzyść wyboru tej mapy, jest fakt, że Electronic praktycznie nie gra Vertigo, a samo Virtus Pro gra tam bardzo słabo. Dlatego w tym spotkaniu wziąłem pod uwagę dwóch graczy Virtus Pro, czyli Fl1t oraz Electronic. Obaj zawodnicy prezentują się bardzo dobrze podczas ostatnich miesięcy, ale to Fl1t jest na ten moment najlepszym graczem organizacji. Electronic potrzebuje czasu na adaptacje do zespołu, a możliwość rozegrania Vertigo będzie sporym utrudnieniem. Electronic podczas calej swojej kariery rozegrał Vertigo 7 razy i zdobył tam rating 0.74. Jeżeli więc Vertigo zostałoby wybrane przez Fnatic, to Fl1t będzie miał ogromne szansę na zdobycie większej ilości zabójstw. W ostatnim pojedynku między Virtus Pro i Fnatic, w formacie bo3, Fl1t był najlepszym graczem na serwerze i zdobył aż 43 zabójstwa na dwóch mapach. Nawet jeżeli Fnatic nie wybierze Vertigo, uważam, że Fl1t w tym meczu powinien zrobić po prostu więcej zabójstw.
Przewidywane mapy:
Fnatic ban Mirage
Virtus Pro ban Nuke
Fnatic pick Vertigo
Virtus Pro pick Inferno
Fnatic bna Anubis
Virtus Pro ban Overpass
Ancient was left over

 

Typ: Fl1t więcej zabójstw od Electronica. Jeżeli Fnatic wybierze Vertigo, to Electronic bardzo utraci na swojej jakości. Fl1t na tej mapie jest najlepszym graczem swojej ekipy w ostatnich trzech miesiącach, a pozostałe możliwe mapy nie sprawiają mu problemów.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który oferuje bardzo dobre formy promocji dla nowych oraz stałych graczy. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakłdce typy na esport.

Fl1t więcej zabójstw od Electronica
Kurs: 1.88
Zagraj!
baner grupa zagranie

Astralis – Eternal Fire

 

Astralis po zmianie prowadzącego i posadzeniu na ławce Blemfea wygląda zdecydowanie lepiej. Podczas IEM Chengdu zaskoczyli swoją bardzo dobrą dyspozycją i pokonali Virtus Pro oraz Faze wynikiem 2:0. Ostatecznie jednak ulegli Faze w półfinale wynikiem 2:1. Chciałbym skupić się na dwóch graczach Astralis, a konkretniej na Jabbi oraz Staher. Odkąd dowodzącym został Device, byli zawodnicy Heroic spisują się doskonale. Zarówna Stavn jak Jabbi weszli na dużo wyższy poziom i przede wszystkim grają takie same lub zbliżone role do tego, co było w Heroic. Jest to bardzo istotna informacja, bo dzięki temu mają o wiele większy potencjał na zdobywanie zabójstw. Staehr natomiast dalej spisuje się dobrze, ale nie musi już nadrabiać swoją grą niedociągnięć innych graczy. Podobnie jak Br0 jest istotnym elementem drużyny, ale zdecydowanie mniej eksplozywnym od Jabbiego, Stavna czy Device. Jabbi podczas turnieju IEM Chengdu zdobył 17 zabójstw więcej od Staehra. Nie jest to, może spora różnica, ale Staher najwięcej zabójstw zdobywał wtedy, kiedy Astralis szło i dominowali rywala. Eternal Fire to poważny rywal, który na pewno dokładnie przeanalizował sobie grę Astralis. Powinniśmy zobaczyć zacięty pojedynek, a właśnie w takich częściej uruchamiają się liderzy czy zawodnicy z pewnością siebie.
Przewidywane mapy:
Astralis ban Anubis
Eternal Fire ban Ancient
Astralis pick Overpass
Eternal Fire pick Vertigo
Astralis ban Mirage
Eternal Fire ban Nuke
Inferno was left over

 

Typ: Jabbi więcej zabójstw od Staehra. Wydaje mi się, że w tak zaciętym meczu Jabbi będzie miał dużo więcej do powiedzenia od Stahera. Jabbi w swoim najlepszym okresie był maszyną ciężką do zatrzymania i liczę na to, że Device wyciągnie z niego to, co najlepsze.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Jabbi więcej zabójst od Staehr
Kurs: 1.88
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 23.04.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze