Pierwszy dzień spotkań Play-in do IEM Katowice!

Zawodnicy G2 po wygraniu IEM Katowice

Rozpoczynamy Play-in IEM Katowice, czyli starcia o kwalifikacje do głównego turnieju. W tej fazie zobaczymy aż dwie polskie ekipy, czyli Ence i Rebels. Nie będą mieli łatwego zadania bo zmierzą się odpowiednio z BIG oraz Cloud9.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Heroic – Astralis

Heroic nie może zaliczyć ostatnich tygodni do specjalnie udanych. Zakwalifikowali się do turnieju RMR, w którym powalczą o występ na Majorze w Kopenhadze, ale nie pokazali się z najlepszej strony. Rywale, na jakich trafili, byli po prostu dużo słabsi i byłaby to wielka kompromitacja, gdyby przegrali z IKLA czy Synck. Podczas ostatniego Blasta, zostali zdominowani przez zespół Cloud9 i wygrali zaledwie 6 rund w ciągu dwóch map. W spotkaniu z BIG były bardzo blisko zwycięstwa, ale ostatecznie przegrali po dogrywce na trzeciej mapie. Mimo tego, że jest to zespół złożony z ciekawych graczy, to na ten moment grają po prostu bardzo słabo. Wygrali 4 z 10 rund pistoletowych podczas turnieju Blasta, a trzeba zaznaczyć, że ich rywale nie byli w tym aspekcie mocni w ciągu ostatnich miesięcy. Z racji, że jest to zespół międzynarodowy to aspekty komunikacji czy współpracy mogą wymagać więcej czasu niżeli w zespołach z rodzimym językiem tak jak w Astralis. Ciężko ocenić, na jakim poziomie jest obecnie Heroic, ale nie jest to ekipa, która ma szansę na zwycięstwo całego turnieju IEM Katowice. Uważam, że sukcesem będzie sam, a wszystko, co poza tym tylko i wyłącznie pozytywnym dodatkiem.

Astralis bardzo szybko zaczęło pokazywać, jak duży potencjał drzemie w tej drużynie. Podczas turnieju Blasta w pierwszym meczu zdominowali zespół Falcons, nie pozostawiając im szans na żadnych etapie spotkania. Następnie zaskoczyli wszystkich i wygrali z najlepszym zespołem świata Vitality. Warto dodać, że na trzeciej mapie, jaką był Overpass, pokonali ich wynikiem 13:4. Następnie ulegli Vitality wynikiem 2:1, ale pokazali się z bardzo dobrej strony i byli bliscy zwycięstwa wynikiem 2:0. Ostatecznie z lekkimi problemami, ale pokonali BIG wynikiem 2:1 i awansowali do głównego turnieju Blast Spring, który odbędzie się w Londynie. Wszyscy zawodnicy Astralis pokazują wysokim poziom umiejętności indywidualnych. Na razie widać, że Jabbi potrzebuje trochę czasu, by się w pełni zaadaptować do nowej drużyny, ale o dziwo Device wyraźnie obniżył swoje statystyki. Jest to poniekąd wypadkowa przyjścia tak utalentowanych nowych graczy, którzy przejęli nieco pozycji czy zadań pozostałych graczy. Mimo to zespół prezentuje się bardzo dobrze i wydaje się, że będą w stanie powalczyć o trofea w tym sezonie. Wygrali 7 z 14 rund pistoletowych podczas turnieju Blasta, co jest dobrym wynikiem jak na to, że mierzyli się dwukrotnie z Vitality.
Przewidywane mapy:
Heroic ban Inferno
Astralis ban Anubis
Heroic pick Nuke
Astralis pick Ancient
Heroic ban Overpass
Astralis ban Vertigo
Mirage was left over

Typ: Astralis wygra mecz. Są zdecydowanie lepszą drużyną na ten moment i pokazują to zarówno wyniki, jak i statystyki indywidualne. Heroic jest projektem, który będzie wymagał więcej czasu, zanim zacznie osiągać spodziewane rezultaty.

Gram kupon z bukmacherem Betclic, który oferuje bardzo rozbudowane opcje zakładów, między innymi na NBA, piłę nożną czy tenis. Sprawdź kod promocyjny betclic i przekonaj się sam. Analizy na mecze esportowe, możesz sprawdzić w zakładce typy na esport.

Astralis wygra mecz
Kurs: 1.5
Zagraj!

baner grupa zagranie

Gamer Legion – M80

W tym meczu nie chciałbym się specjalnie skupiać na analizie poszczególnych zespołów. Gamer Legion to drużyna, która ma dość mieszane wyniki, ale byli w stanie pokonać Faze czy zabrać im mapę. Nie są oczywiście tak dobrzy, by rywalizować regularnie z drużynami z topu, ale nie są też wcale tacy słabi. Snax pokazywał, że potrafi zarządzać drużyną i dalej utrzymuje bardzo dobry poziom indywidualny jak na dowodzącego. Sami zawodnicy też w przeszłości pokazywali, że potrafią grać o wiele lepiej niż obecnie. Być może z czasem to wszystko będzie szło w coraz to lepszą stronę. Problemem tej ekipy są rundy pistoletowe, których wygrywają po prostu bardzo mało. Bardziej chciałbym się skupić na sytuacji rywala, który będzie grał z trenerem. Jak wiadomo, nie jest to najlepsze rozwiązanie i zespoły po prostu na tym dużo tracą. Nie ma podstawowego zawodnika, a w jego miejsce wchodzi trener, który w 2023 rozegrał zaledwie 3 oficjalne mapy. Mimo że M80 zaprezentowało się bardzo dobrze w meczach z Liquid, to wydaje mi się, że będzie bardzo ciężko, zagrać tak ważny turniej w takim osłabieniu. Gamer Legion będzie mogło wykorzystywać słabość trenera i grać specjalnie pod jego pozycje. Bardzo często jedno zabójstwo potrafi zadecydować o wyniku rundy. M80 jest z regionu Ameryki Północnej, gdzie konkurencja jest dużo słabsza niżeli w Europie. Nie sądzę by byli w stanie dostosować się do nowych warunków z takimi utrudnieniami.
Przewidywane mapy:
M80 ban Mirage
Gamer Legion ban Anubis
Gamer Legion ban Inferno
M80 ban Overpass
M80 ban Nuke
Gamer Legion ban Vertigo
Ancient was left over

Typ: Gamer Legion wygra mecz. Wydaje mi się, że mają jeszcze trochę ukrytego potencjału. Mierzyli się z naprawdę wymagającymi rywalami i mieli przy tym sporo pecha. Jeżeli poprawią rundy pistoletowe i złapią więcej pewności siebie, to uważam, że będą w stanie zaskoczyć lepszych rywali.

Analizy na spotkania z innych dyscyplin, możesz sprawdzić w zakładce typy dnia.

Gamer Legion wygra mecz
Kurs: 1.48
Zagraj!
zdjecie na kupon esport 31.01.2024 Astralis - Heroic

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze