Pierwszy dzień grupy B turnieju Blasta! Gram kupon z kursem 4.41!

Broky zawodnik Faze Clan

Przed nami bardzo ciekawa grupa B, w której między innymi nowe Liquid czy BIG po przegranych kwalifikacjach do majora. Pierwsze mecze zdecydują, które drużyny trafią do drabinki wygranych, a które będą musiały walczyć o utrzymanie.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 600 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 600 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Vitrus Pro – BIG

 

Virtus Pro jest jedną z najlepszych w CS 2. W kwalifikacjach do majora zaprezentowali się bardzo dobrze, wygrywając trzy z czterech spotkań. Ulegli jedynie Navi po bardzo zaciętym meczu, wynikiem 2:0, a poza tym nie przegrali żadnej mapy. Solidnie zaprezentowali się w starciu z Fnatic, wygrywając 2:0, chociaż na mapie Ancient powinien być nieco lepszy. Formacja jest bardzo solidna i regularna względem zdobywanych zabójstw. FL1T wyróżnia się z całej drużyny, ale nie jest on zawodnikiem, który prezentuje dużo wyższy poziom od reszty. Jest to jedna z niewielu drużyn, w której każdy z zawodników dokłada podobną cegiełkę do końcowego rezultatu. Mają dość szeroki repertuar map, na których prezentują bardzo dobry poziom i jedynie na Anubisie mają poniżej 50% zwycięstw w ostatnim czasie. Trzeba jednak przyznać, że zagrali bardzo dobre spotkanie na tej mapie przeciwko Navi i ulegli dopiero po dogrywce. Virtus Pro to jedna nielicznych drużyn, która utrzymuje bardzo dobrą stałą formę niezależnie od poziomu przeciwnika. W kwalifikacjach mieliśmy niespodzianki takie jak porażki Heroic, odpadnięcie Big, porażka Astralis z AMKAL i utrzymanie formy nie jest wcale tak oczywiste dla topowych drużyn.

BIG zaliczyło najgorszy moment tej formacji od bardzo długiego czasu. Odpadnięcie w kwalifikacjach do majora na tak wczesnym etapie jest czymś bardzo zaskakującym. Myślę, że żadna z organizacji grających regularnie na topowych turniejach nie wyobrażała sobie, żeby odpaść jeszcze przed turniejem RMR. Nastroje w drużynie są prawdopodobnie tragicznie i bardzo ciężko będzie im funkcjonować w nowej rzeczywistośći. Co ważna, przegrywali na BetBoom, Fnatic czy Nexus. Dwie pierwsze ekipy nie są wcale słabe, ale nie są też topowymi zespołami. Porażka na Nexus była już czymś nie z tej ziemi. BIG przegrało swoją najlepszą mapę w tragicznym stylu wynikiem 13:5, po przegraniu jedenastu rund z rzędu po stronie atakującej. Cały sezon zmienia swoje oblicze, przez tak niespodziewaną porażkę. Sama organizacja też mocno na tym ucierpi i pytanie, czy będą chcieli utrzymać obecny skład w niezmienionej formie. Blast pokaże, czy BIG stać na granie na najwyższym poziomie, czy będzie to raczej budowanie zespołu od nowa w nadziei na lepsze rezultaty podczas kolejnych kwalifikacji.
Przewidywane mapy:
BIG ban Mirage
Virtus Pro ban Nuke
BIG pick Vertigo
Virtus Pro pick Overpass
BIG ban Inferno
Virtus Pro ban Anubis
Ancient was left over

 

Typ: Virtus Pro wygra mecz. Na ten moment są zdecydowanie lepszą drużyną i bardziej regularną. Sama ekipa BIG podczas turniejów lanowych nie gra najlepiej i ciężko będzie znaleźć motywację po ostatnich wydarzeniach. Pytanie, czy mają jeszcze pewność siebie, by zagrać bez kompleksów w meczu z Virtus Pro.

Kupon gram z bukmacherem betfan, który oferuje bardzo rozbudowaną ofertę na wydarzenia esportowe, w tym CS 2. Sprawdź kod promocyjny betfan i przekonaj się sam. Analizy na inne wydarzenia esportowe, możesz zobaczyć w zakładce typy na esport.

Virtus Pro wygra mecz
Kurs: 1.38
Zagraj!

baner grupa zagranie

Spirit – Liquid

 

Nie będę dogłębnie analizował tego meczu, ze względu na bardzo duże braki w ekipie Spirit. Podczas meczu z Liquid zabraknie gwiazdy ekipy Donka oraz Magiska. Zamiast nich zagra trener oraz zawodnik akademii. Są to bardzo duże osłabienia, ponieważ zastępstwa są bardzo niskiej jakości. Trener Spirit nie ma zbyt wielu rozegranych spotkań na hltv w swojej karierze, a zawodnik akademii Baz, miał bardzo słabe statystyki w 2023. Oprócz tego dowodzący ekipy Spirit jest zawodnikiem, który osiąga słabe wyniki indywidualne. Oznacza to, że Sh1ro, który dalej się jeszcze w pełni nie zaadaptował i Zont1x, będą musieli poprowadzić Spirit w tym spotkaniu. Liquid natomiast, oprócz porażek na M80 wygrało wszystkie dotychczasowe mapy w swoim regionie i mają bardzo duży potencjał indywidualny. Każdy zawodnik Liquid może osiągać bardzo dobre statystyki indywidualne i może to być kluczowym elementem w tym spotkaniu, patrząc na dyspozycję rywali. Wydaje się, że, najważniejszym elementem tego spotkania jest dyspozycja Liquid. Falcons w pierwszym meczu na Astralis zagrali tragicznie, mimo sporych oczekiwań wobec zespołu. Pytanie, czy Liquid będzie w stanie udowodnić swoją wartość na tak bardzo osłabionego rywala.

Przewidywane mapy:
Liquid ban Vertigo
Spirit ban Inferno
Liquid pick Ancient
Spirit pick Mirage
Liquid ban Nuke
Spirit ban Anubis
Overpass was left over

 

Typ: Liquid wygra mecz 2:0. Drużyna Spirit jest tak mocny osłabiona, że wygranie, chociażby jednej mapy będzie bardzo dobrym rezultatem. Granie z trenerem i przeciętnym graczem akademii utrudni nie tylko zgranie czy komunikację, ale także zaplecze analityczne w trakcie meczu.

Analizy na spotkania z innych dyscyplin, możesz sprawdzić w zakładce typy dnia.

Liquid wygra mecz 2:0
Kurs: 1.86
Zagraj!

Faze – Gamer Legion

W tym spotkaniu chciałbym się skupić na snajperze Faze, który ma okazje poczarować w tym spotkaniu. Gamer Legion jest w bardzo słabej formie i nie zapowiada się, żeby to miało się zmienić. Jednakże organizacja zapewniła sobie miejsce w turniejach Blasta, co oznacza, że muszą mniej lub bardziej wierzyć w formację. Myślę, że stać ich na zdecydowanie lepsze rezultaty, zwłaszcza że odeszło zaledwie dwóch graczy w porównaniu do drużyny, która była w finale majora. Te drużyny mierzyły się już w CS 2 i wtedy właśnie błyszczał snajper Faze. Zdobył 61 zabójstw na przestrzeni trzech map i był zdecydowanie najlepszym graczem tego spotkania. W spotkaniu z Gamer Legion Faze wybierze prawdopodobnie mapę Nuke lub Ancient. Gamer Legion może wybrać Overpassa, ale też nie jest to przesądzone. Od dołączenia do ekipy Frozena, Broky wydaje się równie dobry, jak nie lepszy niż poprzednio. Nawet jeżeli zdarzy mu się osiągnąć słaby rating to i tak nie odstaje od drużyny względem ilości zabójstw. Myślę, że Faze może wybrać mapę Ancient, ze względu na to, jak słabe jest tam Gamer Legion. Będą mieli okazje zweryfikowania, czy Ancient może być ich pierwszą mapę. W ostatnim czasie przegrywali coraz więcej spotkań na mapie Nuke i może dojść do zmiany względem najlepszej mapy do grania. Od przyjścia Frozena, Broky osiąga 0.74 zabójstw na rundę i myślę, że w meczu z Gamer Legion będzie mógł spróbować bardziej agresywnej gry. W meczach z G2, Mouz i Vitality podczas ostatniego turnieju osiągał średnio 15 zabójstw na mapę, a były to spotkania przeciwko topowym ekipom świata.
Przewidywane mapy:
Gamer Legion ban Anubis
Faze ban Overpass
Gamer Legion pick Vertigo
Faze pick Ancient
Gamer Legion ban Inferno
Faze ban Mirage
Nuke was left over

 

Typ: Broky powyżej 31.5 zabójstw. Uważam, że Gamer Legion to komfortowy rywal dla Brookyego i będzie chciał wykorzystać możliwość bardziej agresywnej gry. Jest on obecnie drugim najlepszym zawodnikiem Faze i będzie chciał wziąć większą presję na swoje barki.

Broky powyżej 31.5 zabójstw
Kurs: 1.72
Zagraj!

 

 

zdjecie na kupon esport 24.01.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze