Pierwszy dzień grupy B na ESL Pro Leauge!

Zawodnicy G2 po zwycięstwa IEM Katowice

Zaczynamy spotkania kolejnej grupy w turnieju CS:GO. Dzisiaj mecze grają między innymi MouzEnce czy Monte. Stawką jest kolejna faza turnieju, więc każde spotkanie jest bardzo istotne dla losów drużyny. Zapraszam na analizę, typy oraz przewidywane mapy jakie mogą zostać rozegrane.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Ence-EG

Ence wchodzi w tej turniej jako jeden z faworytów do końcowego triumfu. W tym sezonie grają naprawdę bardzo dobrze, wygrywając, 7 z 9 spotkań pokonując, między innymi Vitality, Cloud9 czy Heroic dwa razy. Jedyne porażki, jakich doświadczyli to finały turniejów IEM Cologone oraz Gamers8. Jest to potencjalnie najlepsza drużyna pod względem gry jako kolektyw. Nie posiadają zawodników, którzy byli gwiazdami przez lata i osiągali najwyższe rezultaty indywidualne. Ence to bardzo dobrze zorganizowana struktura, która pozwala na wykorzystanie potencjału wielu graczy naraz. Mimo że mają w składzie “SunPayusa”, który osiąga niesamowite liczby, to robi to od niedawna na poziomie tier 1. Ciężko obecnie pokonać Ence zwłaszcza, nie będąc w ścisłej czołówce rankingu. Co bardzo ważne potrafią grać na wielu mapach, a przynajmniej to pokazywali w meczach obecnego sezonu. Po przerwie dla graczy jest tylko jedna mapa, na której mają procent zwycięstw niższy niż 50% i jest to Mirage. Nie licząc porażek na G2, znajdziemy może 2 lub trzy mapy, na których Ence rzeczywiście było dużo słabsze i oprócz mapy na 9ine grali na zespoły z top5. Ekipa 9ine, która wygrała z Ence na Vertigo, jest jedną z najlepszych drużyn świata na tej mapie, więc porażka też z nie byle rywalem.

Evil Geniuses w obecnym sezonie grają po prostu słabo. Mimo że zagrali bardzo bliskie mapy na NIP oraz G2 to widać tam było słabą formę rywali. Przeciwnicy byli bardzo wymagający, ale jednak na turniejach takiej rangi wymaga się lepszej gry. Z jednej strony byli bliscy pokonania G2, a z drugiej wygrali łącznie 9 rund na Vitality na przestrzeni dwóch map. W meczu na nową kadrowo formację Spirit przegrali w dramatycznie słabym stylu. Eg zdobyło odpowiednio 5 i 7 rund na dwóch mapach i zagrali poniżej wszelkich oczekiwań. Trzech z pięciu zawodników nie zrobiło nawet 20 zabójstw. Co warto zaznaczyć 20 zabójstw na przestrzeni dwóch map to wynik dramatycznie słaby, a nie osiągając tego, pokazuje, się bardzo duża różnica klas. Najlepszy zawodnik Spirit zrobił tylko cztery zabójstwa mniej niż trzech najgorszych zawodników EG łącznie. EG nie pokazuje za dużo nawet na bardzo słabej scenie amerykańskiej. Grając na drużyny praktycznie anonimowe, nie wygrywają w tym sezonie turniejów, a momentami kompromitują się, dając wygrywać, sporą liczbę rund o wiele słabszym zespołom.

Przewidywane mapy:
EG ban Anubis
Ence ban Inferno
EG pick Ancient
Ence pick Nuke
EG ban Overpass
Ence ban Vertigo
Mirage was left over

Typ: Ence wygra 2:0. EG, nie ma żadnych szans na zwycięstwo, przy tej formie Ence. Nie mają argumentów na żadnym polu, a dochodzi do tego jeszcze słaba forma. Ence natomiast jest w najlepszej formie w historii tego składu i pokazali dominacje na topowe, jak i słabsze drużyny. Jedyną kwestią jest to czy jakimś cudem EG ugra mapę, ale moim zdaniem jest to mało prawdopodobne, bo nawet mapy, które mogą zostać rozegrane, są na korzyść Ence.

Dzisiejszy kupon gramy z Fortuna, zapraszam do sprawdzenia kod promocyjny Fortuna. Resztę typów na dzisiejsze mecze możecie sprawdzić w zakładce typy dnia.

Ence wygra 2:0
Kurs: 1.41
Zagraj!
baner grupa zagranie

 

Mouz-MIBR

Mouz, czyli jedna z najmłodszych drużyn w całym turnieju ze średnią wieku poniżej 20 lat. Po zmianach w przerwie dla graczy grają tak naprawdę lepiej niż poprzednio. Oprócz tego Mouz posiada bardzo dużo potencjału indywidualnego w drużynie, który w niedalekiej przyszłości może dać im jeszcze lepsze wyniki. Nowy In game leader “Siuchy” jest uznawany za jednego z najlepszych dowodzących nowego pokolenia. Co bardzo istotne zna większość drużyny, bo grał z nimi w akademii Mouz. Wydaję się, że najbardziej brakuje doświadczenia, które będzie zbierane w ciągu najbliższych miesięcy. Międzynarodowa formacja pokazuje swoją dominację, ale w meczach z rywalami ze ścisłej czołówki ugina się pod presją. Było tak między innymi z Astralis czy Vitality, ale potrafili wygrać, chociażby z Navi. Wydaje się, że drużyna ciągle idzie do przodu i gra coraz lepiej z każdym kolejnym turniejem. ESL Pro Leauge zapewne nie będzie ich szczytem formy w tym sezonie, ale na pewno są w stanie zaskoczyć i powalczyć o wysokie miejsce w dalszej fazie turnieju.

MIBR w tym sezonie gra słabo, ale być może taki właśnie jest potencjał tej drużyny. Jedynym ciekawym rywalem, którego pokonali, było BNE, które zazwyczaj gra słabo na turniejach niższej rangi. Oprócz tego porażki na: Aurore, Spirit, Vitality oraz EG. Jeżeli drużyna chce konkurować na najwyższym poziomie, to powinna wygrać co najmniej 2 mecze z drużynami wymienionymi powyżej, a przynajmniej powalczyć, bo wszystkie mecze zakończyły się, wynikiem 2:0. MIBR wydaje się bardziej zbieraniną, różnych graczy niżeli bardziej ambitnym projektem, bo mamy tu dwóch zawodników, z których Furia zrezygnowała. Oprócz tego dwóch graczy dłużej związanych z MIBR oraz jeden z ośmiomiesięcznym stażem. Wydaje się, że nowi zawodnicy to bardziej dostosowanie się do pewnego poziomu lub liczenie na ukryty potencjał, bo zarówno “drop” jak i “saffee” zawiedli w Furii.

Przewidywane mapy:
MIBR ban Mirage
Mouz ban Anubis
MIBR pick Ancient
Mouz pick Nuke
MIBR ban Overpass
Mouz ban Infenro
Vertigo was left over

Typ: Mouz wygra 2:0. MIBR, musiałby zagrać naprawdę dobry mecz, żeby przeciwstawić się takiej drużynie. Przede wszystkim brakuje argumentów brazylijskiej formacji na urwanie, chociażby mapy. Jeżeli nie zobaczymy wybitnego meczu od jednego z zawodników MIBR. To nie sadze by mogli realnie zagrozić formacji, która jest nie tylko bardzo mocna indywidualnie, ale także jako zespół.

Mouz wygra 2:0
Kurs: 1.84
Zagraj!

Sprawdźcie zakładkę typy esport, jeżeli chcecie zobaczyć więcej analiz z tej dyscypliny.

kupon esport
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze