Pierwsza noc z IEM Sydney! Gramy kupon z kursem 2.28!

Zawodnicy Faze na turnieju

IEM Sydney to pierwszy turniej z drużynami z najwyższej półki, który zostanie rozegrany w CS 2. Stawka jest wysoka, ponieważ zwycięzca otrzyma 100 000$ oraz przepustkę na IEM Katowice. Faworytami turnieju jest Mouz, G2, Vitality, Ence, Cloud9 oraz Navi. Warto jednak zaznaczyć, że żadna z tych drużyn nie rozegrała jeszcze oficjalnego meczu w CS 2.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 200 zł + 300 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Faze Clan – Gamer Legion

 

Faze jest w tragicznej formie w obecnym sezonie. Nie wychodzi im na razie nic. Wygrywają pojedyncze mecze na słabszych rywali, ale oprócz tego nie widać śladu po mistrzowskiej ekipie. Jeden z zawodników wspominał, że myślami jest już w nowej grze podczas ostatniego turnieju i może być to dobry znak. Mieli bardzo dużo czasu na przygotowanie się na zmianę, nie grając przy tym turniejów w poprzedniej grze. Poza tym są to zawodnicy bardzo utalentowani, którzy indywidualnie potrafili wygrywać mecze dla organizacji. Przepracowali już spory okres z nowym trenerem i wydaje się, że to może być turniej o wszystko dla tej drużyny.

Gamer Legion ma równie słaby sezon do tej pory. Ostatecznie zmienili dowodzącego na naszego zawodnika “Snaxa”. Mimo wszystko uważam, że to nie będzie super zmianą od razu w tym turnieju. Mamy do czynienia z nową grą, a Snax nie grał z tymi zawodnikami w poprzednich latach. Miał też dość długi okres bez gry na najwyższym poziomie i nie wiem, czy będzie w stanie sobie z tym poradzić. Drużyna ma potencjał, ale tylko wtedy kiedy dowodzący da przestrzeń na realizowanie się zawodnikom w swoich najlepszych rolach. Myślę, że mogą zaskoczyć, ale raczej z drużynami podobnego poziomu lub słabszymi.

Przewidywane mapy:
Gamer Legion ban Nuke
Faze ban Vertigo
Gamer Legion ban Mirage
Faze ban Anubis
Gamer Legion ban Ancient
Faze ban Overpass
Inferno was left over

 

Typ: Faze wygra mecz. Myślę, że doświadczenie i zgranie przeważy szalę na korzyść Faze. Zawodnicy są na tyle dobrzy indywidualnie, że w grze, w której schematy dopiero się tworzą, mogą wygrywać czystymi umiejętnościami. Poza tym Karrigan jest jednym z najlepszych dowodzących świata i ciężko, żeby Snax w debiucie potrafił go ograć taktycznie.

Dzisiejszy kupon gramy z bukmacherem Fortuna. Oferuje on szeroką ofertę zakładów oraz bardzo ciekawe promocje. Sprawdź kod promocyjny fortuna i przekonaj się sam. Analizy na mecze z innych dyscyplin można zobaczyć w zakładce typy dnia.

Faze wygra mecz
Kurs: 1.44
Zagraj!

baner grupa zagranie

Fnatic – Cloud9

 

W tym nie chciałbym skupiać się na poszczególnych drużynach, bo obie są relatywnie nowe. Ciężko powiedzieć, co pokażą w CS 2, bo jest to inna gra tak naprawdę. Fnatic ma ciekawy zespół, ale zawsze im czego brakuje, żeby wygrywać z najlepszymi. Mimo że pokonali w tym sezonie Cloud9, to była to drużyna inna. Grali wtedy z “busterem”, bez jednego z najlepszych riflerów świata “ax1ea”. Fnatic męczy się podobnie na drużyny słabe, jaki dobre. Ostatecznie w tym sezonie oprócz zwycięstwa na stare Cloud9 nie mają nic ciekawego do zaoferowania w rekordzie zwycięstw. Sporym minusem Fnatic jest to, że bardzo utalentowani indywidualnie gracze grają z bardzo doświadczonymi i coraz słabszymi. Trzech zawodników tej formacji ma 29 lat i najlepszą formę dawno za sobą. Najczęściej to oni właśnie zawodzą w kluczowych momentach, co nie zwiastuje długiej przyszłości tej formacji.

Cloud9 natomiast wchodzi w ten turniej w bardzo dobrej formie po zmianę dowodzącego. Wyglądają bardzo dobrze i mogą być nawet najlepszą formacją świata w CS 2. Mimo tego, że snajperom gra się w nowej grze ciężej to styl, jaki prezentuje “sh1ro” powinien się wpasowywać w nowy sposób grania. Potrafi on grac pasywnie i dobrze wykorzystać kąty, z których zdobywa łatwe eliminacje. W CS 2 bardzo dobrze prezentują się formacje stworzone z rosyjskich graczy, czyli tak jak to wygląda w przypadku Cloud9 (z wyjątkiem hobbita). W ESL Challanger, czyli lidze, w którym występują zespoły głównie z zaplecza najwyższego poziomu, ale też takie co na tier 1 już grają, bardzo dobry bilans mają formacje złożone z Rosjan. Na 10 spotkań, różne formacje wygrały 7 z nich. Może to być na razie zwykły przypadek, ale nawet w eliminacjach prezentowali się solidnie. Rosjanie są znani głównie z bardzo dobrego strzelania, co na początku gry może zaważyć na szale drużyn takich jak Cloud9. Mapa, która zostanie rozegrana, też wydaje się korzystna dla Cloud9.

Przewidywane mapy:
Fnatic ban Mirage
Cloud9 ban Nuke
Fnatic ban Anubis
Cloud9 ban Overpass
Fnatic ban Vertigo
Cloud9 ban Inferno
Ancient was left over

 

Typ: Cloud9 wygra mecz. Uważam, że na tym etapie gry zważyć mogą umiejętności indywidualne. Wątpię, żeby Fnatic przygotowało się bardzo dobrze w CS 2 bez rozegrania oficjalnego meczu. Na koniec mogą zdecydować detale, które uważam, że są po stronie Cloud9.

Sprawdź inne analizy w zakładce typy na esport.

Cloud9 wygra mecz
Kurs: 1.58
Zagraj!

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze