Pięć dni z dartem? Czas start! Zaczynamy kuponem double o 533 PLN!

Tarcza z wbitymi lotkami

Po niezłym tygodniu w typowaniu darta i kilku  trafieniach zapraszam na prawdziwy maraton przy tarczy, zaczynamy dziś, a skończymy dopiero w niedzielę. Codziennie o godzinie 16:30 zapraszam na swoją analizę, najważniejszych spotkań z Premier League i nadchodzącego UK Open! Jednocześnie zachęcam do komentowania i włączania się w dyskusję pod moimi analizami, co pozwoli na jeszcze większy zastrzyk typów! Czas start! Lecimy z tym! Nowy miesiąc, zerujemy liczniki i liczymy profity. Powodzenia!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka w Anglii!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/betfan

Gerwyn Price- Glen Durrant

Jako pierwsze na tapet, wybieram zaplanowane jako drugie spotkanie czwartkowego wieczoru. Do tarczy podejdą kontrowersyjny Walijczyk Gerwyn Price i Anglik Glen Durrant.  W tym spotkaniu w mojej opinii faworyt jest jeden i przeglądając oferty bukmacherskie nie tylko mój. Jednak czy może to dziwić? Price w ubiegłą niedzielę zwyciężył w  pierwszym turnieju European Tour, pokonując w finale Michaela Smitha. Co więcej, na ten moment w jego bilansie mamy 13 zwycięstw pod rząd, a w tym triumf w ostatnim cyklu Player Championship, w spotkaniu nad Peterem Wrightem w czwartkowej Premier League, no i wspomniany już finał European Tour. Gerwyn swój sukces w niedzielę osiągną po pokonaniu niesamowicie dobrych tego dnia, Mensura Suljovica, van Duijvenbode, oraz Smitha. We wspomnianych spotkaniach notował średnie na poziomie odpowiednio 100, 93, 100. Czy w ciągu tych kilku dni mógł opaść z sił? Szczerze wątpię! A i ten sukces, na który czekał już od dłuższego czasu, powinien dodatkowo go nakręcić w spotkaniu z Glenem Durrantem, prezentującym się ostatnio..

Mówiąc łągodnie, dość mizernie. Trzy przegrane spotkania z rzędu na poziomie średnich 92, 99 punktów. Jednak to nie w średnich leży problem Duzzy, a  w dublach na poziomie 30 %. Aby móc, konkurować z najlepszymi musi wyjść w tym aspekcie na minimum 45/50 średniej, co i tak nie gwarantuje sukcesu. Glen Durrant jest bardzo dobrym graczem, stale polepszającym swój poziom, ale to jeszcze nie jest moment, w którym może zagrozić będącemu w gazie Priceowi, Stąd, też moja jednostronna analiza, poza tym o Glenie piszę dość często, więc swobodnie  możecie przeskrolować zakładkę darta i poznać moje zdanie o Angliku.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Gary Anderson- Luke Humphires

W tym tygodniu do spotkania z chellengerem desygnowany został Gary Anderson, a zadanie ot związane jest ze spuszczeniem łomotu pretendentowi do najlepszej dziewiątki świata. Oczywiście, żartuję, ale też nie ma się co kryć, że challengerzy, choć są wybieranie przed własną publikę, do tej pory nie zwojowali Pierwszej Ligii i raczej ich spotkania wiążą się z łatwymi punktami dla stałych reprezentantów Ligi. Mam nadzieję, ze tym razem będzie podobnie. Co ciekawe, LvBet na to spotkanie oferuje na Szkota jedynie kurs 1.4, przy 1.7 w BETFANie, jest to dość mizerna oferta. Gary był na moim zwycięskim kuponie w ubiegłym tygodniu i mam nadzieję, ze i tym razem dopełni formalności w mojej analizie i potwierdzi moje przekonanie od swojej osoby. Co do dyspozycji, ciężko jest się -odnieść. W Tourze, Gary nie wystąpił, zaś we wspomnianym Ligowym spotkaniu z Crossem, które było zarazem jego ostatnim, wygrał 7-5, notując średnia na poziomie 98 punktów w trzech rzutach, spotkanie powinien zakończyć zdecydowanie wcześniej, ale jak to zwykle miał swoje problemy z zakończeniem legów na doublach. Jednak do tego już przyzwyczaił, podobnie jak do tego, że jest w stanie wypracować sobie na tyle dużą przewagę w środku partii, aby móc sobie pozwolić na błędy.

Luke Humphires, ostatni raz furorę zrobił na grudniowych mistrzostwach Świata, odprawiająć w początkowej fazie, niespodziankę za niespodzianką, jednak od tej pory raczej słabiutko. W Playersach ma problemy z przejściem pierwszej rundy, co prawda nie są to dotkliwe porażki, a zacięte pojedynki, ale jednak. Nie ma smaku zwycięstwa na języku i to widać, to słychać, to czuć. Potwierdziło się to w Belgii, ponieważ od Huyberchtsa, dostał bęcki w dość pokaźnym rezultacie 1-6. Już nie wspomnę o średniej 83 punkty i 12.5% na doublach. Mówiąc kolokwialnie “Gry go zje” i na to liczę. Powodzenia!

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/goto/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne

Zaloguj się aby dodawać komentarze