PDC Home w natarciu! Potrajamy stawkę z BETFAN bez podatku!

Tarcza z wbitymi lotkami

Dart ze światową pandemią radzi sobie jako jedna z nielicznych dyscyplin bardzo dobrze, ponad 50 spotkań na żywo każdego dnia, zaplanowane spotkania dzień po dniu, czy kilka rozgrywanych turniejów dziennie. To bardzo imponujące i  satysfakcjonujące dla fanów tego sportu statystyki. Na początku miesiąca grali amatorzy, bądź legendy, przez co trudno było trafić i zemściło się to również na mnie. Jednak nie tym razem! PDC wyszło z alternatywą gry znanych i lubianych zawodowców! Codziennie od 20:00 z salonów swoich domów najlepsi gracze świata spotykają się czwórami i rywalizują każdy z każdym o sławę, pieniądze i popularyzację tego sportu! Dzisiaj wieczorem będą to Humphires, Petersen, Murnan i Kenny. Czy szukam niespodzianki? Nie tym razem, sprawdź sam! Powodzenia!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!
Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/betfan

Luke Humphries-Nick Kenny

Na start, o godzinie 20:30 do tarczy podejdzie znany szerszej publiczności zawodnik, który na ostatnich Mistrzostwach Świata zrobił wielką niespodziankę, eliminując po kolei Petersena, Wattimene, Kurza i Huybrechtsa, a odpadając dopiero z poźniejszym triumfatorem Peterem Wrightem. Ostatnio niezły występ zaliczył podczas występu w roli challengera, podczas Premier League pokonując Garego Anderosna 7-5, następnie podczas UK OPEN ograł Kevina Andersona, oraz uległ Boultonowi. Ogólnie Luke należy do grona nadziei angielskiego darta i jak na swój wiek nie można odmówić mu umiejętności i sukcesów w pojedynkach z czołówką.

Kenny to zawodnik federacji BDO i jak już niejednokrotnie powtarzałem, jest to taka druga liga w tym sporcie. Absolutnie zawodnicy BDO, nie dorównują graczom PDC i bardzo często widzimy tego przykłady. Sam Kenny nawet w BDO nie należy do największych talentów, w ostatnich 4 spotkaniach zaledwie jedno zwycięstwo wystarczający wskazuje faworyta tego pojedynku.

Devon Petersen-Joe Murnan

W drugiej rozgrywce zmierzyć przyjdzie się reprezentującejmu RPA, Devonowi Petersenowi z mniej znanym, a może rzadziej rozgrywającym turnieje Murnanem. Peterem To solidny gracz, mimo tego, że rzadko dochodzi do dalekich faz turniejów to, niejednokrotnie pokazuje, że potrafi wykręcić dobre liczby, takie zmagania jak to jest dla niego korzystniejsze ze względu na jeto problemy z grą w końcówkach legów, przy rzucaniu double. Z zacisza domowego salonu nie powinien miec z tym problemów. Mocno wierzyłem w Tego na przy okazji ostatnich Mistrzostw, gdzie można było znaleźć mój typ na niego, ale wtedy w spotkaniu z Lukiem Humphriesem nie podołał, przegrywając 1-3, ale prezentując naprawdę dobrą grę. Szczegolnie dobrze zaprezentował się w pierwszych tegorocznych edycjach Player Championship, wygrywając po sześć spotkań pod rząd. Niespodziewanie zawiódł podczas UK OPEN, ulegając w pierwszej rundzie nonameowi, Brooksowi 4-6, ale czy nawet najlepszym nie zdarzają się wpadki?

Murnan swoje występy w ostatnich latach ograniczył głównie do UK OPEN i widać w jego grze brak regularność, przez co nie może w moich typach być uważany za poważne zagrożenie dla Devona. Południowoafrykańczyk jest bardziej doświadczonym i znanym szerszej publice zawodnikiem, przez co kursy nie pozwalają, ale są bardzo opłacalne. W tym spotkaniu wierzę mocno w jego solidną grę na poziomie średniej 85-87 punktów, co na luzie pozwoli mu rzucać pierwsze Double, A przy skuteczności na nich na poziomie 40/50 procent wygra to spotkanie.

Joe Murnan-Luke Humphires

O obu zawodnikach pisałem i jeśli Joe wróżę porażkę z Devonem, nie mogę inaczej widzieć spotkania z Lukiem.  Humphires to dla mnie faworyt do zwycięstwa wszystkich spotkań dzisiejszego dnia! Zarówno Murnan, Pedersen jak i Kenny to na ten moment niższa półka, niż młody Anglik.

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/goto/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze