Passion UA zdominuje illuminar? Gramy kupon z kursem 2.21!

Sh1ro zawodnik Spirit

Już jutro rozpocznie się turniej YaLLa Compass 2024, w którym zmierzą się chociażby zespoły Astralis czy Eternal Fire. Zanim jednak, to możemy zobaczyć spotkania naprawdę ciekawych drużyn z tier 2. Czy Zero Tenacity wygra kolejne spotkanie?

Betfan kod promocyjny.

Passion UA – Illuminar

 

Passion UA prezentuje się bardzo dobrze w ostatnich tygodniach i grają coraz lepiej. W ostatnim czasie zaliczają sporą liczbę zwycięstw i napewno nie zamierzają się zatrzymywać. Podczas ostatniego turnieju CCT odpali w fazie pucharowej przeciwko Zero Tenacity, które wygrało obie mapy wynikiem 13:11. Trzeba jednak zaznaczyć, jak dobre w ostatnim czasie jest Zero Tenacity, które zdobyło kwalifikacje do zamkniętych kwalifikacji Blasta kosztem Fnatic czy Ence. W Passion UA szczególnie wyróżnia się Jackasmo i Jambo w ciągu ostatniego miesiąca. Obaj zdobyli rating powyżej 1.20 i regularnie prezentują wysoki poziom. Passion UA prezentuje się bardzo solidnie w rundach pistoletowych, wygrali 53% z nich, dołożyli do tego 80% konwersji i 23% przełamań po przegranej pistoletówce. W ostatnim spotkaniu przeciwko Illuminar sprzed tygodnia wygrali wynikiem 2:0. Byli zdecydowanie lepszą ekipą, ale na Mirage wygrali dopiero po dogrywce. W całym spotkaniu zdobyli 11 zabójstw otwierających więcej od rywali i byli po prostu lepsi.
Illuminar nie prezentuje się zbyt dobrze w ostatnich tygodniach. Niedawno przerwali serię 9 porażek zwycięstwem na Wopa. Rywal to anonimowa drużyna złożona z zawodników z Danii. Zwycięstwo trzeba zawdzięczać najlepszemu graczowi tej ekipy, czyli Ultimate, który zdobył aż 56 zabójstw przy zaledwie 27 śmierciach. Warto zaznaczyć, że wygrali to spotkanie, grając z trenerem w składzie. Ciężko stwierdzić, w jakim ostatecznie składzie zagrają przeciwko Passion UA, ale napewno nie jest to idealna dla nich sytuacja. Sam skład jest też dość słabo obsadzony, jeżeli chodzi o umiejętności indywidualne. Tak naprawdę jedynie Ultimate regularnie dostarcza dobre występny, a cała reszta gra albo przeciętnie, albo słabo. Na ten moment ta drużyna nie ma żadnych szans na wygranie czegokolwiek, bo nie jest to odpowiednio dobrany skład. W ostatnim miesiącu wygrali 14 z 36 rund pistoletowych, dołożyli do tego 3 przełamania po przegranej pistoletówce i dwukrotnie dali się przełamać po wygranej rundzie pistoletowej. Na ten moment wygląda to bardzo słabo, jeżeli chodzi o Illuminar i ciężko znaleźć coś, za co warto pochwalić tę ekipę.
Przewidywane mapy:
Illuminar ban Vertigo
Passion UA ban Nuke
Illuminar pick Mirage
Passion UA pick Ancient
Illuminar ban Inferno
Passion UA ban Dust 2
Anubis was left over

 

Typ: Passion UA wygra mecz 2:0. Jest to ekipa zdecydowanie lepsza i po prostu dobrze zorganizowana. Illimunar ma bardzo dziwny skład, który nie ma szans na osiąganie ciekawszych rezultatów niż pojedyncze zwycięstwa. Utalentowani zawodnicy z Ukrainy powinni sobie poradzić z tą wersją Illuminar, niezależnie od tego, czy zagra Furlan, czy Splawik.

Kupon gramy z bukmacherem Betfan, który ma bardzo dobre oferty promocyjne dla nowych graczy. Sprawdź kod promocyjny betfan i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

Passion UA wygra mecz 2:0
Kurs: 1.61
Zagraj!
baner grupa zagranie

Zero Tenacity – Cybershoke

 

Zero Tenacity prezentuje się bardzo dobrze w ostatnich tygodniach. Wygrywają zdecydowaną większość spotkań i zaczynają osiągać pierwsze sukcesy. Udało im się dostać do zamkniętych kwalifikacji Blasta, w których grały takie zespoły jak Ence czy Fnatic. Mimo tego to właśnie Zero Tenacity okazało się najlepszą drużyną tych kwalifikacji. Zdarzają im się pojedyncze porażki, ale przeważnie na zespoły, które rzeczywiście potrafią grać na scenie tier 2 lub bardzo dobrze prezentują się danym turnieju. Przegrali, chociażby z ekipą Johnny Speeds po bardzo zaciętych dwóch mapach, mimo że rywal raczej anonimowy to dalej jest w czwórce najlepszych drużyn turnieju. Zero Tenacity gra bardzo dużo spotkań, dzięki czemu rozwija się na poszczególnych mapach. Dla przykładu na mapie Anubis w ciągu ostatnich trzech miesięcy rozegrali aż 57 spotkań. W ciągu ostatniego miesiąca mają tam bilans 26 zwycięstw do 7 porażek. W rundach pistoletowych prezentują się bardzo solidnie i największym ich problemem wydają się na ten moment podejrzenia o oszustwa. Momentami podejmują bardzo dziwne decyzje, chociażby z przechodzeniem przez smoke, ale na ten moment nic nie zostało udowodnione.
Cybershoke zagrało do tej pory 4 spotkania w tym składzie i zaprezentowali się raczej po prostu średnio. Przegrali 2:0 przeciwko DMS oraz VP Prodigy. Wygrali natomiast spotkania z Hotu i EXQ wynikami 2:1. Rywale, z którymi przegrali, coś potrafią grać, zwłaszcza DMS, ale ostatecznie po zaciętych mapach przegrali to spotkanie. Spotkanie z DMS było ponad 3 tygodnie temu, czyli zanim jeszcze DMS rozegrało, chociażby kwalifikacje Blasta, w których zaprezentowali się bardzo dobrze. Kilka tygodni temu prezentowali się dość słabo i przegrywali sporą liczbę spotkań. Na ten moment ciężko stwierdzić czy zespół Cybershoke ma potencjał, ale na pewno mogą zagrozić Zero Tenacity. Brakuje im jednak na ten moment zapewne ogrania i doświadczenia w tym składzie. Rywale mają rozegraną ogromną liczbę map w ostatnich trzech miesiącach. Cybershoke dopiero rozegrało 11 oficjalnych map, a na samym Anubisie Zero Tenacity ma rozegranych 57 spotkań i to tylko w ostatnich trzech miesiącach. Ze względu na nowe wymagania wejścia na Majora, gra w takich turniejach może być istotniejsza niż zwykle, dlatego możliwe, że zobaczymy jeszcze bardziej zmotywowane Zero Tenacity.
Przewidywane mapy:
Cybershoke ban Inferno
Zero Tenacity ban Ancient
Cybershoke pick Dust 2
Zero Tenacity pick Anubis
Cybershoke ban Nuke
Zero Tenacity ban Vertigo
Mirage was left over

 

Typ: Zero Tenacity wygra mecz. Nawet jeżeli zagrają słabsze spotkanie, to mapy wydają się być dla nich bardzo komfortowe. Cybershoke też nie ma mapy, na której mogliby bardzo rywali zaskoczyć. Sami zawodnicy Cybershoke nie prezentowali się bardzo dobrze ze strony indywidualnej. W rundach pistoletowych Cybershoke wygrało 12 z 20 rund, ale aż 3 razy dali się w tym czasie przełamać. Zero Tenacity ma aż 20% wygrywanych rund po przegranej pistoletówce.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Zero Tenacity wygra mecz
Kurs: 1.37
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 4.06.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze