Ostatnie mecze grupowe BetBoom Dacha! Czy Nafany zaskoczy Cloud9?

Zawodnicy Astralis po turnieju

Dzisiejsze spotkania zadecydują o tym kto przejdzie do następnej fazy turnieju. Czy BetBoom stać na niespodziankę i pokonanie faworyzowanego Cloud9? Oprócz tego, Furia w starciu rewanżowym ze Spirit po pokonaniu Astralis wynikiem 2:0.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania
_____________________

✅ SPECJALNY BONUS: + 250 za gola Interu lub Atalanty!

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Cloud9 – BetBoom

 

Cloud9 przegrało z MIBR, ale byli bardzo blisko wygrania całego spotkania. Wygrywali na drugiej mapie wynikiem 10:4, ale nie potrafili domknąć spotkania, w efekcie czego przegrali po dogrywce. Na trzeciej mapie MIBR był po prostu lepszy i nie było tam większej walki ze strony Cloud9. Mimo wszystko jest to jedna z drużyn, która jest typowa do wygrania całego turnieju. Trzeba też przyznać, że MIBR po prostu bardzo dobrze się prezentuje w ostatnich tygodniach. Cloud9 w pierwszym meczu zaprezentowało bardzo wysoki poziomi i nie pozwolili rywalom na nic. Uważam, że w tym momencie dalej są bardzo dobrą drużyną i ciężko mi sobie wyobrazić, żeby zabrakło ich w następnej fazie turnieju. W meczu z MIBR bardzo słabo zagrał, najlepszy zawodnik Cloud9 Electronic i raczej nie zdarza mu się, żeby grać 2 słabe mecze pod rząd. Drużyna ma pewne braki na poszczególnych mapach, ale są bardzo groźni i ciężko będzie ich pokonać każdej z drużyn podczas tego turnieju.

BetBoom zaprezentowało się tragicznie w meczu z MIBR i nie powalczyli nawet przez chwilę. W następnym spotkaniu pokonali dość pewnie Gamer Legion, ale pozwolili im zdobyć łącznie 16 rund. Warto zaznaczyć, że zawodnicy Gamer Legion obawiali się przed spotkaniem o uczciwość meczu ze względu na to, że BetBoom jest drużyną spod szyldu organizatora całego turnieju. Mogło to negatywnie wpłynąć na ich podejście i pewność siebie. BetBoom mnie nie przekonuje podczas tego turnieju i będzie im bardzo ciężko w meczu z Cloud9. Mapy nie są zbyt komfortowe dla BetBoom i tak naprawdę jedyną szansę upatruje w dowodzącym, który grał w Cloud9. Ostatnia forma też nie przekonuje i nie ma za co pochwalić tę drużynę w ostatnich tygodniach. Pod względem umiejętności indywidualnych i doświadczenia będzie to zderzenie Dawida z Goliatem. Jeżeli BetBoom nie zaskoczy ciekawym i nieprzewidywalnym planem na mapę, której Cloud9 się nie spodziewa, to będzie im ciężko wygrać chociaż mapę.
Przewidywane mapy:
BetBoom ban Inferno
Cloud9 ban Vertgio
BetBoom pick Nuke
Cloud9 pick Anubis
BetBoom ban Ancient
Cloud9 ban Mirage
Overpass was left over

 

Typ: Cloud9 wygra mecz. Wydaje mi się, że ta drużyna jest obecnie na zupełnie innym poziomie i powinna spokojnie wygrać to spotkanie. Można się nawet pokusić o wynik 2:0, ale nie wiem jak duży wpływ, będzie miała wiedza Nafanego w tym meczu.

Dzisiejszy kupon gram z bukmacherem STS, który oferuje bardzo szeroką ofertę zakładów i ciekawe promocje. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam.

Cloud9 wygra mecz
Kurs: 1.35
Zagraj!
baner grupa zagranie

Spirit – Furia

 

W tym spotkaniu chciałbym skupić się na tym, kto z dwójki ArtFr0st i Zont1x będzie miał więcej zabójstw. W ostatnim spotkaniu na Furię ArtFr0st miał 2 zabójstwa więcej, ale uważam, że zagrał po prostu słabszy mecz. Mapy, które zostały rozegrane, czyli Nuke i Mirage bardziej pasują ArtFr0stowi, gdzie prezentuje się po prostu bardzo dobrze od dłuższego czasu. Względem zabójstw podczas tego turnieju słabo spisuje się Zont1x. w meczu z Virtus pro osiągnął zaledwie 26 zabójstw przy 39 śmierciach. ArtFr0st dla kontrastu zdobył 34 zabójstwa przy 27 śmierciach i był czwartym zawodnikiem spotkania pod względem zabójstw. Myślę, że spotkanie z Furią tym razem nie będzie tak komfortowe dla Spirit, jak poprzednim razem i zobaczymy trzy mapy. W ostatnim miesiącu, podczas 7 spotkań Spirit ArtFr0st zdobył więcej zabójstw w każdym ze spotkań. Zaciętość meczu, której zdecydowanie się spodziewam, wpływa pozytywnie na możliwości ArtFr0sta ze względu na jego regularności i ciągle spory potencjał do uwolnienia podczas tego turnieju.
Przewidywane mapy:
Spirit ban Inferno
Furia ban Anubis
Spirit Ancient
Furia pick Mirage
Spirit ban Overpass
Furia ban Nuke
Vertigo was left over

 

Typ: ArtFr0st więcej zabójstw od Zont1xa. Uważam, że ten mecz będzie bardziej zacięty i będzie wymagał więcej gry niż poprzednie spotkanie. Fallen gra dość słabo podczas tego turnieju co dodatkowo może zwiększyć pewność siebie ArtFr0sta. Dodatkowo w ostatnim miesiącu ArtFr0st osiąga 0.14 większy stosunek zabójstw na rundę na mapach, które przewiduje w tym spotkaniu.

Analizy na inne spotkania, możesz sprawdzić w zakładce typy na esport.

ArtFr0st więcej zabójstw od Zont1xa
Kurs: 1.45
Zagraj!

Preasy – Godsent

 

Jest to mecz turnieju niższej rangi, ale Preasy wydaje się po prostu zbyt mocne. W ciągu ostatnich 16 spotkań wygrali 14 z nich, ulegając dwa razy ekipie Escatic. Pokonali w tym czasie między innymi BIG, Forze, Pain czy Guild Eagles. Są to bardzo wartościowe zwycięstwa, zwłaszcza że 3 z nich osiągnęli wynikami 2:0. Obecnie mają serię 5 wygranych z rzędu, podczas której przegrali zaledwie jedną mapę. Mapy, które mogą zostać rozegrane, wydają się być bardziej komfortowe dla Preasy. Oprócz tego do drużyny niedawno dołączył Roej, który udowadnia, że dalej ma umiejętności i chęci, by grać na najwyższym poziomie. Roej wykręcił rating na poziomie 1.22 w ciągu ostatniego miesiąca i 0.73 zabójstw na rundę. Najważniejszym aspektem Preasy jest Nicoodoz, który jest nie do zatrzymania. Godsent prezentuje się dość dobrze odkąd rozpoczęli granie w obecnej formacji. W ostatnim czasie jednak zagrali bardzo słabe mecze na Anonymo czy Eyeballers. Do tego bardzo słabo prezentuje się Ro1f, który może nie poradzić sobie z tak dobrym rywalem, jakim jest Preasy. Godsent prezentuje się lepiej od Preasy w rundach pistoletowych, ale ciężko mi sobie wyobrazić co będzie, jeżeli ten element nie zadziała na korzyść Godsent. Brakuje też temu zespołowi serii zwycięstw i bardziej stabilnej formy, co prawda wygrywali z ciekawymi formacji jak NIP czy Eyeballers, ale też przegrywali na Guild Eagles czy Forze.
Przewidywane mapy:
Godsent ban Anubis
Preasy ban Mirage
Godsent pick Ancient
Preasy pick Inferno
Godsent ban Nuke
Preasy ban Overpass
Vertigo was left over

 

Typ: Preasy wygra mecz. Są w bardzo dobrej formie i zespół wydaje się iść w bardzo dobrą stronę. Każdy z zawodników ma potencjał by zmieniać losy spotkań i co warto zaznaczyć, aż trzech z pięciu zawodników jeszcze do niedawna grało na poziomie tier 1.

Analizy na spotkania z innych dyscyplin, możesz sprawdzić w zakładce typy dnia.

Preasy wygra mecz
Kurs: 1.50
Zagraj!
Kupon na esport 8.12.2023

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze