Ostatnie 9/10 typów na EURO trafionych! W środę pojawi się wysyp kartek? Walka o 236 PLN!

Sędzia kartki

Udało się trafić wczoraj kolejny kupon związany z reprezentacją Polski, mam nadzieję, że dzisiejsze typy również okażą się być prawidłowe. Skupiłem się na dwóch spotkaniach, w których poszukam kartek. Wszystkie 4 reprezentacje zaciekle walczą o awans do kolejnej rundy. Który z zespołów przybliży się do zrealizowania swojego celu? Zapraszam do lektury!

 

Słowacja vs Rumunia (26.06.2024)

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Betclic! Wydawało się, że Słowacja jest na dobrej drodze, aby zainkasować kolejny komplet punktów w starciu z Ukrainą. Tak się jednak nie stało i zdecydowała słaba druga połowa. Rywale najpierw doprowadzili do remisu, aby potem strzelić decydującego gola. Szkoda, ale nasi południowi sąsiedzi są już raczej pewni awansu. Nie można pozwolić sobie na dotkliwą przegraną dzisiaj, ponieważ Węgrzy mogliby wskoczyć wyżej w klasyfikacji drużyn z 3. miejsca z powodu lepszego bilansu bramkowego. Wydaje się, że środowe starcie będzie kręcić się wokół podziału punktów. U Słowaków może imponować zespołowość i dwójka piłkarzy, którzy są liderami tej drużyny. Mowa tutaj o autorze dwóch trafień Ivanie Schranz oraz o generale środka pola, czyli Stanislav Lobotka. Ten drugi znajduje się na boisku tam, gdzie jest akurat potrzebny. Warto pochwalić jeszcze Lukasa Haraslina, który był jednym z najlepszych piłkarzy w rywalizacji z Ukrainą. Czy Słowacja pokusi się o zwycięstwo?

EURO 2024: Słowacja vs Rumunia

Kto wygra mecz?
Słowacja 17%
Remis 67%
Rumunia 17%
12+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Słowacja
  • Remis
  • Rumunia

 

Rumunia to jedna z ekip, która zachwyciła obserwatorów tegorocznego EURO. Przede wszystkim organizacja gry jest na wysokim poziomie. Porażkę z Belgią można przyjąć na klatę, niemniej jednak jedno z zaskoczeń tegorocznych Mistrzostw Europy postawiło się faworytowi. Były nawet okazje, aby doprowadzić do remisu, niestety zabrakło trochę skuteczności i szczęścia. Rumunia to drużyna, która przede wszystkim stara się zagrać na 0 z tyłu i defensywa jest największym atutem tej reprezentacji. Dzisiaj 0:0 pozwoli na spokojny awans do fazy pucharowej, co byłoby sporym sukcesem. Czy formalni goście staną na wysokości zadania? Inne typy na EURO 2024 na Ciebie czekają!

Co obstawiać?

Zdaje sobie sprawę, że obie drużyny mogą tutaj zagrać na remis, ale wierzę, że ujrzymy chociaż trochę walki po obu stronach barykady. Zdecydowałem się na typ, który mówi o minimum 3 kartonikach. Sporym plusem jest osoba arbitra. Daniel Siebert w pierwszym starciu na EURO 2024 chętnie sięgał do kieszonki i jego licznik zatrzymał się na 9 upomnieniach. Mam nadzieję, że Niemiec tym razem skusi się na minimum 3 kartki. Bukmacherzy na Ciebie czekają!

Powyżej 2.5 kartek
Zagranie grupa

 

Czechy vs Turcja (26.06.2024)

Nieco później rozpocznie się spotkanie Czechów z Turcją. Nasi południowi sąsiedzi po przegranej z Portugalią oraz remisie z Gruzją znajdują się w bardzo trudnym położeniu. Jedynie zwycięstwo w środowej batalii da awans tej nacji. Zadanie jest ciężkie, ale fani mogą budować swój optymizm po niedawnej potyczce w sobotę. Naprawdę przyjemnie oglądało się poczynania Czechów, którzy stworzyli sobie masę szans, ale na posterunku stał Giorgi Mamardashvili. Bramkarz Gruzji to na ten moment najlepszy goalkeeper na turnieju i nie ma co się dziwić, wszak obronił 10/11 celnych strzałów dokonanych przez naszych południowych sąsiadów. Zabrakło szczęścia i Czesi potrzebują poprawić swoje celowniki, aby przedłużyć przygodę w Niemczech. W jakiej formie tym razem ujrzymy formalnych gości?

Zwycięstwo Turcji nad Gruzją było bardzo ważne, aby tak naprawdę zapewnić sobie awans do kolejnej rundy. Nie wolno jednak pozwolić sobie na wysoką porażkę z Czechami, aby nie spaść w rankingu 3. miejsc za plecy Węgrów. Przegrana z Portugalią była zasłużona i kibiców najbardziej zdenerwował fakt, że wschodząca gwiazda piłki nożnej Arda Güler rozpoczął tamtą rywalizację na ławce rezerwowych. Włoski selekcjoner Vincenzo Montella usłyszał wiele słów krytyki pod swoim adresem i zawodnik Realu Madryt powinien dzisiaj być w pierwszej 11. Jeżeli Turcja chce na spokojnie awansować do kolejnej rundy, potrzebuje zagrać tak z polotem, jak w meczu z Czechami. Czy to się powiedzie? Zajrzyj do innych typów dnia!

Co obstawiać?

Tutaj zwiększę linię kartek, wszak zarówno Czechy, jak i Turcja to nacje, które otrzymują masę upomnień na tym turnieju. Formalni gospodarze byli karani do tej pory 6-krtonie a goście 5-krotnie. Pobieram próg 4.5 upomnień. Sędzia István Kovács w pierwszym swoim spotkaniu na EURO był zmuszony sięgnąć do kieszonki 6 razy. Mam nadzieję na ciekawe widowisko z walką po obu stronach.

Powyżej 4.5 kartek
26.06. Betclic EURO

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze