Ostatnie 3 dni to 6 ✅ kuponów i 716 PLN profitu! Taśma na kartki w LN po 391 PLN

Ręka kartka

Jak idzie to idzie! Ostatnie dni są naprawdę dobre pod względem skuteczności i mam nadzieję, ze utrzymamy ją przez dłuższy czas. Dzisiaj skupiłem się na meczach Ligi Narodów z dywizji B i większość z nich ma swoją stawkę. Jedni biją się o utrzymanie, a drudzy o awans. Postanowiłem wybrać cztery z nich i stworzyć mini taśmę, gdzie celuje w kartki. Liczę na ostre granie, zapraszam!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Irlandia – Armenia: typy i kursy bukmacherskie (27.09.2022)

Zaczynamy od Dublina, gdzie Irlandia zmierzy się z Armenią. Gospodarze całkiem nieźle zaprezentowali się kilka dni temu w starciu ze Szkocją. Udało się nawet wyjść na prowadzenie i nie dopuszczać przeciwnika to stworzenia sobie szans bramkowych. Niestety nie udało się wytrzymać tempa rywala, ale tak czy siak, należy się szacunek za występ w Glasgow. Dzisiaj czeka Irlandię walka o utrzymanie w dywizji B i cel jest jasny, zdobycie minimum jednego punktu, który da pozostanie w tej grupie. Armenia ma podobnie plany, ale przyjezdni muszą zwyciężyć w Dublinie, aby cieszyć się z osiągniętego sukcesu. Morale w obozie gości nie są najlepsze, wszak porażka 0:5 powoduje, że pojawia się negatywna atmosfera w szatni, która może wpłynąć na przebieg dzisiejszego meczu. Niemniej jednak przyjezdni będą mocno zmotywowani i jeżeli nie idzie piłkarsko, to należy dołożyć fizyczność. Na co stać Armenię?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Irlandii w Lidze Narodów zakończyło się porażką 1:2 z reprezentacją Szkocja
 • Irlandia znajduje się na 3. miejscu w grupie 1 Ligi Narodów z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie Ligi Narodów to 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Armenii w Lidze Narodów zakończyło się porażką 0:5 z reprezentacją Ukrainy
 • Armenia znajduje się na 4. miejscu w grupie 1 Ligi Narodów z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie Ligi Narodów to 1 zwycięstwo i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Armenii 1:0
 • Trzy spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 2 wygranymi Irlandii i 1 zwycięstwem Armenii

Co obstawiać?

Tak jak wspomniałem wyżej, jedni i drudzy walczą o utrzymanie w dywizji B i mam nadzieję, że nie będzie to jednostronne widowisko, ponieważ Armenia pokazała przecież w pierwszym spotkaniu z Irlandią, że potrafi powstrzymać faworyta. Stawiam na minimum 4 kartki. Obie reprezentacje łapią ich sporo i gospodarze pokrywali linię overu 3.5 w 2/5 przypadkach a goście 4/5. Bardziej liczę na przyjezdnych i na ich sportową złość. Ostatnie liczby sędziego Rade Obrenovica to: 9, 6, 5, 7. Skorzystaj z bonusów w Superbet!

Powyżej 3.5 kartek (czerwona=2)

Norwegia vs Serbia (27.09.2022)

Przenosimy się do Oslo, gdzie Norwegia podejmie Serbię. Gospodarze trochę niespodziewanie przegrali kilka dni temu ze Słowenią. Przypomnijmy, że w Ljubljanie padł wynik 1:2 dla rywali i nawet Erling Haaland nie potrafił strzelić więcej goli niż 1. To znacznie skomplikowało ich sytuację, którzy wyrównali się punktami z wtorkowym rywalem, ale remis dzisiaj pozwoli cieszyć się z awansu do wyższej dywizji. Tak jest też cel Norwegów, aby móc w przyszłości rywalizować z najlepszymi. Podobnie plany mają Serbowie, którzy dosyć pewnie poradzili sobie ostatnio ze Szwecją. W świetnej formie znajduje się Aleksandar Mitrovic, który strzelił hat-tricka i był bohaterem piątkowej rywalizacji. Kibice mają nadzieję, że dzisiaj również gwiazda Fulham przyczyni się do sukcesu swojej drużyny. Jak tym razem zaprezentują się przyjezdni?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Norwegii w Lidze Narodów zakończyło się porażką 1:2 z reprezentacją Słowenii
 • Norwegia znajduje się na 1. miejscu w grupie 4 Ligi Narodów z dorobkiem 10 punktu
 • Ich bilans meczów w tym sezonie Ligi Narodów to 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Serbii w Lidze Narodów zakończyło się zwycięstwem 4:1 ze Szwecją
 • Serbia znajduje się na 2. miejscu w grupie 4 Ligi Narodów z dorobkiem 10 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie Ligi Narodów to 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Norwegii 1:0
 • Dwa spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 1 wygraną Norwegii i 1 zwycięstwem Serbii

Co obstawiać?

Jak kartki to kartki i widzę je również w Oslo, ponieważ obie reprezentacje walczą o awans do wyższej dywizji. Pobieram sobie linię 3.5 upomnień i jeżeli prześledzimy sobie rywalizacje tych zespołów w tej edycji Ligi Narodów to w starciach z udziałem Norwegii to w 4/5 przypadkach padały minimum 4 kartoniki, a w przypadku Serbii 3/5. Liczę na charakterystycznego sędziego Antonio Miguel Mateu Lahoz, którego liczby z ostatnich meczów wyglądają tak: 3, 7, 6, 4, 7. Sprawdź kod promocyjny do Superbet!

Powyżej 3.5 kartek (czerwona=2)

Zagranie baner

Szwecja – Słowenia: typy i kursy bukmacherskie (27.09.2022)

Kolejnym przystankiem będzie Solna, gdzie na Friends Arena zmierzą się Szwecja ze Słowenią. Trzy Korony czeka spora rewolucja, ponieważ nie udało się awansować do tegorocznego Mundialu w Katarze, przegrywając w ostatniej fazie eliminacji z Polską, a w Lidze Narodów odbywa się walka o pozostanie w dywizji B. Spadek byłby sporym ciosem dla tej reprezentacji, która przecież mierzy wysoko i liczy się w europejskim futbolu. Za to przyjezdni chcą dołączyć do czołówki Starego Kontynentu i małymi krokami budują swój zespół. Słowenia poradziła sobie kilka dni temu z Norwegią i tym samym zachowała szanse na pozostanie w grupie B. Dzisiaj wystarczy remis ze Szwedami, aby ponownie móc rywalizować z mocniejszymi drużynami w Europie. Benjamin Sesko ma stać się liderem tej kadry. Czy napastnik Salzburga ponownie trafi do siatki przeciwnika?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Szwecji w Lidze Narodów zakończyło się porażką 1:4 z reprezentacją Serbii
 • Gibraltar znajduje się na 4. miejscu w grupie 4 Ligi Narodów z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie Ligi Narodów to 1 zwycięstwo i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Słowenii w Lidze Narodów zakończyło się zwycięstwem 2:1 z reprezentacją Norwegii
 • Słowenia znajduje się na 3. miejscu w grupie 4 Ligi Narodów z dorobkiem 5 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie Ligi Narodów to 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Szwecji 2:0
 • Trzy spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 1 2 wygranymi Szwecji i 1 remisem

Co obstawiać?

Nie pozostaje nic innego, jak zaproponować kartki, ponieważ obie nacje uwikłane są w walce o utrzymanie w dywizji B. Słowenia może zaskoczyć Szwedów, którzy nie znajdują się w najlepszej dyspozycji. Pobieram over 3.5 upomnień. Gospodarze pokrywali tę liczbę 5/5 razy a goście 4/5. Dobrze znany mi arbiter Felix Zwayer będzie miał sporo pracy podczas tego spotkania i jego statystyki z ostatnich rywalizacji wyglądają tak: 1, 7, 5, 3, 4. Liczę na Niemca oraz na agresywną grę obu zespołów.

Powyżej 3.5 kartek (czerwona=2)

Ukraina vs Szkocja (27.09.2022)

Na sam koniec zawitamy do Krakowa i Ukraina podejmie Szkotów. U naszych wschodnich sąsiadów była widoczna sportowa złość w starciu z Armenią. Sam wynik 5:0 mówi, jak bardzo piłkarze tej reprezentacji przejęli się sromotną porażką w Glasgow. To całe szczęście za nimi i formalni gospodarze mają spore szanse, aby wywalczyć awans do najwyższej dywizji Ligi Narodów. Aby tak się stało, należy pokonać wtorkowego przeciwnika. Szkoci również są nakręceni po ostatnich sukcesach. Najpierw pojawiło się zwycięstwo z Ukrainą, a potem w wyspiarskich derbach została powstrzymana Irlandia. Pozostało postawić ostatni krok i chyba ten najtrudniejszy, bo przyjezdni muszą wyjechać ze swoją świątyni Hampden Park. Goście mają jednak sporo argumentów, aby cieszyć się z awansu. Czy wygrany remis stanie się faktem?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Ukrainy w Lidze Narodów zakończyło się zwycięstwem 5:0 z reprezentacją Armenii
 • Ukraina znajduje się na 2. miejscu w grupie 1 Ligi Narodów z dorobkiem 10 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie Ligi Narodów to 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Szkocji w Lidze Narodów zakończyło się zwycięstwem 2:1 z reprezentacją Irlandii
 • Szkocja znajduje się na 1. miejscu w grupie 1 Ligi Narodów z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie Ligi Narodów to 4 zwycięstwa i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Szkocji 3:0
 • Cztery spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 2 wygranymi Ukrainy i 2 zwycięstwami Szkocji

Co obstawiać?

Kończymy nasz kupon linią 3.5 kartek, która była pokryta przez Ukrainę w 4/5 przypadkach, a przez Szkocję również 4/5 razy. Nikt nie będzie tutaj odstawiał nogi i możemy spodziewać się typowego meczu walki, gdzie każdy z zespołów postara się przeciągnąć pozytywny rezultat na swoją stronę. Arbiter Anastasios Sidiropoulos chętnie sięga do kieszonki a jego liczby to 4, 6, 6, 5, 11. Jest spora szansa na minimum 4 upomnienia w Krakowie.

Powyżej 3.5 kartek (czerwona=2)

27.09. Superbet LN

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze