Ostatnie 2 kupony na plus! ✅ Dzisiaj gramy kartki w meczach towarzyskich po 213 PLN

Walia kartka

Trzeba przyznać, że ostatnie dni idą mi bardzo dobrze i wczoraj z łatwością udało się trafić kupon na mecze towarzyskie. Mam nadzieję, że i dzisiaj szczęście dopisze, dlatego też omówiłem starcia Słowacji z Walią i Czarnogóry z Gruzją. Poszukam kartek, ponieważ linie są niskie i warto spróbować ten rodzaj zakładu, zapraszam do lektury!

Kod promocyjny Superbet

 

Słowacja vs Walia (09.06.2024)

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Superbet! Słowacja to naturalnie uczestnik EURO 2024. Za chwilę rozpocznie swój turniej w Niemczech i w grupie ma takich rywali jak Belgia, Ukraina, czy też Rumunia. Są tutaj szanse, aby powalczyć o awans i dlatego też warto jak najlepiej przygotować się do startu na Mistrzostwach Europy. W czerwcu udało się rozegrać do tej pory jeden mecz towarzyski i było to starcie z San Marino. Tym razem poprzeczka zawieszona jest o wiele wyżej i naszych sąsiadów czeka przedsmak tego, czego należy spodziewać się w Niemczech. Kadra Francesco Calzony nie jest imponująca, ale to drużyna ma przynieść kolejne sukcesy na turnieju. Czy Słowacja będzie cieszyć się z kolejnej wygranej?

Mecze towarzyskie: Słowacja vs Walia

Kto wygra mecz?
Słowacja 69%
Remis 0%
Walia 31%
13+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Słowacja
  • Remis
  • Walia

 

Walia to jeden z pechowców niedawnych eliminacji do EURO 2024. Pamiętamy zacięty bój z Polską w ostatnim meczu kwalifikacyjnym i dopiero ostatnia seria rzutów karnych zadecydowała o awansie Biało-Czerwonych. Szkoda, bo era bez Garetha Bale’a mogła być pozytywna, ale trzeba obejść się ze smakiem. Niestety tamto niepowodzenie przekłada się na kolejne spotkania i remis z Gibraltarem w meczu towarzyskim jest nieco wstydliwy. Dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby się przełamać i pokonać jednego z uczestników najbliższego EURO. Z pewnością byłaby to dobra wiadomość dla wszystkich fanów przed zbliżającymi się wyzwaniami na jesieni. Na co stać Walię? Inne typy dnia na Ciebie czekają!

Co obstawiać?

Muszę przyznać, że bardzo spodobała mi się linia na kartki w tej rywalizacji. Zarówno Słowacja, jak i Walia kojarzą mi się z twardą walką i zdaję sobie sprawę, że jest to tylko mecz towarzyski, ale szczególnie Wyspiarze mają coś do udowodnienia. Pobieram próg 1.5 upomnienia. Sędzią tego widowiska będzie Daniel Stefański i jego liczby to 5, 15, 8, 5, 2. Myślę, że Polak i zawodnicy nie zawiodą!

Powyżej 1.5 kartki
Grupa Zagranie

 

Czarnogóra – Gruzja: typy i kursy bukmacherskie (09.06.2024)

Przenosimy się do Podgoricy i przed nami starcie Czarnogóry z Gruzją. Gospodarze nie zameldują się podczas turnieju EURO 2024. Zespół ten ma swoje problemy pokoleniowe i nie widać następców aktualnych wiekowych liderów. Niemniej jednak szkoleniowiec Robert Prosinecki stara się zbudować drużynę, która powalczy o awans na najbliższe Mistrzostwa Świata. Czarnogóra kilka dni temu rozgrywała mecz towarzyski z Belgią i momentami grała jak równy z równym, co jest dobrą wiadomością dla wszystkich sympatyków. Warto również i dzisiaj pokusić się, o chociażby remis z uczestnikiem ME. Czy gospodarze u siebie sięgną po wygraną?

Gruzja to jedna z niespodzianek eliminacji do Mistrzostw Europy. Mało kto spodziewał się, że nacja ta znajdzie się w gronie zespołów, która będzie bić się o najwyższe cele na Starym Kontynencie. Dobrze się stało, ponieważ potrzebna jest świeżość również na EURO. Gruzja w swoim składzie ma jedną największą gwiazdę i jest to Khvicha Kvaratskhelia. Obserwuje tego gracza od swojej kariery w Rubinie Kazań i pomimo słabszego sezonu w Napoli stać go na dobre występy w Niemczech. Jego koledzy występują w słabszych klubach więc nic dziwnego, że wiele par oczu będzie skierowanych na tego piłkarza. Dla Gruzji dzisiejsze spotkanie jest jedynym meczem przygotowującym do ME. Czy przyjezdni ten test przejdą pozytywnie? Zajrzyj do innych typów na piłkę nożną!

Co obstawiać?

Tutaj również celowałem w kartki, ale niestety żaden bukmacher nie oferuje tego rodzaju zakładu na to spotkanie. Zdecydowałem się jednak na ciekawy typ, który mówi o golu gospodarzy i ich 3 rzutach rożnych. Gruzja nie miała okazji występowania jeszcze po eliminacjach w oficjalnym meczu, a Czarnogóra zaprezentowała się bardzo dobrze w rywalizacji z Belgią. Dodatkowo sporym handicapem jest miejsce rozgrywania tej batalii, wszak w Podgoricy gospodarze czują się po prostu pewniej. W ostatnich starciach drużyna ta regularnie pokrywała próg 2.5 kornerów. Liczę też na trafienie, bo Gruzja może mieć problemy z rytmem meczowym i atmosferą, która będzie panować na Stadionie Pod Goricom.

Czarnogóra strzeli gola + Czarnogóra powyżej 2.5 rzutów rożnych
09.06. Superbet

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze