Ostatni taniec Gamrota w KSW – gramy bez ryzyka o 388 PLN!

fame mma bonus

Już 29 sierpnia czeka nas prawdziwe święto polskiego MMA, w Warszawie tego dnia odbędzie się kolejna odsłona gali KSW. Tym razem będzie to już wydarzenie z numerem 54. Będziemy na niej świadkami pojedynku mistrzowskiego pomiędzy Mateuszem Gamrotem, a Marianem Ziółkowskim i debiutu w formule mieszanych sztuk walki Izu Ugonoh. Na gali w sumie zobaczymy 8 świertnie zapowiadająych się pojedynków.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Paweł Polityło vs Bogdan Barbu

Pojedynek w wadze koguciej. Najniższa męska kategoria wagowa w KSW rozwija się i nareszcie poszerza zasób zawodników. Polsko -rumuński pojedynek znacząco przybliży jednego z nich do pojedynku o pas mistrzowski. Pokonany za to będzie musiał ustawić się na końcu kolejki.

Na gali KSW 47 Polak zmierzył się z Dawidem Gralką nokautując go w drugiej rundzie. W ostatniej walce świetnie zaprezentował się w pojedynku z obecnym mistrzem. Antun Racic wygrał w tym starciu niejednogłośną decyzją co już mówi o tym jak wyrównana była to bitwa. Paweł pokazał się rewelacyjnie w tej walce i brak zwycięstwa w dużej mierze może przypisać nonszalancji i brakowi doświadczenia. Polski orzeł był najtrudniejszym rywalem, jakiego spotkał w najlepszej polskiej federacji mistrz wagi koguciej. Bogdan Barbu w KSW stoczył natomiast tylko jeden pojedynek, ulegając w nim Sebastianowi Przybyszowi. Polak znokautował go w pierwszej rundzie.

baner ksw 54 fortuna

Polityło jest zawodnikiem dużo lepszym, niż wskazuje jego rekord i mimo tylko pięciu walk na koncie jest faworytem bukmacherów w tym pojedynku. Rekord Rumuna wydaje się być mocno napompowany starciami z dużo niżej notowanymi rywalami. Notorycznie mierzył się z zawodnikami o ujemnym rekordzie, Paweł natomiast już w debiucie zmierzył się z oponentem mającym na koncie kilkanaście walk. Barbu znany jest z agresywnego stylu walki i ciągłego parcia do przodu co będzie wodą na młyn dla Polaka, który dysponuje świetnym grapplingiem.

Przewiduje, że Polak wygra przez dominacje zapaśniczo-parterową i albo po umęczeniu rywala podda go lub ubije, jeżeli jednak nie uda mu się skończyć Rumuna przed czasem, wygra pewnie poprzez decyzję sędziowską.

Moja propozycja: Paweł Polityło wygra

Kurs: 1.42

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Izu Ugonoh vs Quentin Domingos

Izu to utytułowany zawodnik sportów walki. Posiada tytuły mistrza Europy i świata amatorów w formule K1. Wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza Polski. Zawodową karierę kontynuował w formule bokserskiej, gdzie osiągnął rekord 18-2. Po ostatniej przegranej walce z Łukaszem Różańskim zdecydował się zakończyć przygodę z pięściarstwem. Kiedy wydawało się, że Polak zawiesi na dłużej swoją sportową karierę, wtedy gruchnęła wiadomość, że rozpoczyna treningi MMA w Warszawskim Centrum Atletyki. Było to prognostykiem walki na KSW.

Tak też się stało i już na gali KSW 54 zmierzy się z Portugalczykiem, którego polska publiczność może kojarzyć, bo był przymierzany jako rywal dla Mariusza Pudzianowskiego. Warto zaznaczyć, że to miał być typowy rywal na odbudowanie, bo ciężko mierzyć go w skali sportowego wyzwania dla Mariusza, który mierzył się już z wieloma dużo lepszymi zawodnikami. Quentin promuje się rekordem 5-1, ale tylko pozornie jest to tak dobry wynik, bo najlepszy rywal, jakiego pokonał to przeciwnik z rekordem 1-0… Jedyną porażkę poniósł z rąk debiutanta.

W jego jedynej walce, która wyszła poza 1 rundę widać tragiczne przygotowanie kondycyjne, świetnie przygotowany fizycznie Izu będzie umiał to wykorzystać i nawet jeżeli walka nie rozstrzygnie się już w 1 rundzie, to na dalszym etapie walki będzie to swoista egzekucja. Quentin Domingos zdaję się być rywalem na podobieństwo Tony’ego Gilesa, który sprowadzony został dla Damiana Janikowskiego, aby nasz medalista z Igrzysk Olimpijskich miał na kim podreperować rekord. Polak w warszawskim klubie ma przyjemność trenować ze znacznie lepszymi technicznie zawodnikami, niż jego najbliższy rywal. Przygotowanie w tak znakomitym klubie musi dać efekty. Jeżeli Izu Ugonoh może przegrać tę walkę to tylko z sobą samym. Jego problemy ze sferą mentalną dawały o sobie znać pod koniec kariery bokserskiej.

Przewiduję, że zmotywowany startem w nowej dyscyplinie sportowej i skalą wydarzenia, jakim jest KSW będzie w stanie pokazać pełnię swoich umiejętności i szybko rozprawi się z Portugalczykiem.

Moja propozycja: Izu Ugonoh wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację

Kurs: 1.50

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230 PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

typy fortuna ksw

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze