Ostatni sprawdzian Portugalczyków przed Euro! Gramy mecze towarzyskie o 226 PLN!

Bruno Fernandes po strzeleniu gola

Ekipa narodowa Cristiano Ronaldo przed kilkoma dniami zawiodła i przegrała szalenie istotny sparing z Chorwacją. Tym razem rywal będzie wyraźnie słabszy, ponieważ Portugalczycy zmierzą się z bardzo słabą w ostatnich miesiącach Irlandią. W analizie przyjrzę się również rywalizacji Grecji z Maltą, a dopełnieniem tekstu będzie propozycja kuponu o 226 PLN! Pozostało mi więc zaprosić serdecznie do lektury.

STS kod promocyjny.

Wykorzystaj nasz kod promocyjny STS i zgarnij zakład bez ryzyka aż do 100 PLN!

Portugalia – Irlandia

Analizę rozpoczynam od tego ciekawszego meczu, czyli od rywalizacji Portugalczyków z Irlandczykami. Mistrzowie Europy z 2016 roku nie próżnują i przed rozpoczęciem turnieju w Niemczech rozegrali już 2 sparingi, a dzisiejsze starcie będzie próbą generalną przed mistrzostwami kontynentu. Portugalczycy w pierwszym meczu kontrolnym spisali się znakomicie i pokonali Finlandię 4:2, a bramki zdobywali wyłącznie zawodnicy z Premier League. Znacznie gorzej było przed kilkoma dniami, gdyż podopieczni selekcjonera Martineza okazali się słabsi od Chorwacji. Co prawda skład Portugalczyków różnił się nieco od tego możliwie najsilniejszego zestawienia, jednak na placu gry zobaczyliśmy osobistości takie jak Bruno Fernandes, Ruben Dias, czy Bernardo Silva. Portugalia pozwoliła jednak Chorwacji na bardzo dużo w ofensywie i na dobrą sprawę mogła przegrać jeszcze wyżej. Jak będzie tym razem?

Mecz towarzyski: Portugalia – Irlandia

kto wygra mecz?
Portugalia 78%
remis 0%
Irlandia 22%
9+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Portugalia
 • remis
 • Irlandia

Sprawdźcie koniecznie wszystkie typy piłkarskie, bo analiz i propozycji w naszej redakcji nie brakuje. Ja natomiast przechodzę do reprezentacji Irlandii, która w minionych miesiącach poczyniła zdecydowany regres i przeżywa jeden z większych kryzysów w XXI wieku. Wyspiarze spisali się fatalnie podczas eliminacji i zdobywając w nich zaledwie 6 punktów nie mieli najmniejszych szans na zakwalifikowanie się na Euro 2024. W składzie Irlandczyków znajdziemy wielu znanych z angielskich boisk zawodników, a gwiazdą zespołu jest Evan Ferguson, którego na czerwcowym zgrupowaniu brakuje. Mimo to nasi bohaterzy zdołali przed kilkoma dniami sprawić niespodziankę i na swoim terenie ograli reprezentację Węgier. Tym razem rywal będzie jeszcze z wyższej półki. Przejdźmy zatem do statystyk i zakładu na to starcie!

Kursy na zwycięstwo

STS
1.25
Portugalia
6.40
remis
10.75
Irlandia
Zagraj!

Statystyki:

 • Portugalia w eliminacjach do Euro zajęła 1. miejsce, zdobyła 30 punktów.
 • 10 ostatnich gier Ronaldo i spółki to 8 wygranych i 2 klęski.
 • Over 7.5 rożnych miał miejsce przy okazji 3 z 5 ostatnich spotkań Portugalii.
 • Irlandia w eliminacjach do Euro uplasowała się na 4. pozycji, zainkasowała 6 punktów.
 • 10 poprzednich spotkań Wyspiarzy to 3 wygrane, 2 remisy i 5 porażek.
 • Over 7.5 kornerów został pokryty w 4 z 5 meczów Irlandii wstecz.

Co gramy?

Na to spotkanie proponuję over rzutów rożnych, a dokładniej minimum 8 kornerów w tym starciu. W ostatniej rywalizacji Portugalii z Chorwacją wykonanych zostało w sumie 17 rogów! Chociaż podobnego wyniku najpewniej nie uda się osiągnąć dzisiaj, to over 7.5 kornerów został pokryty przy okazji 3 z 5 niedawnych meczów Portugalii, oraz w 4 z 5 niedawnych starć Irlandii. Spodziewam się sporej motywacji faworytów i inicjatywy ekipy trenera Martineza. Zakład na przynajmniej 8 rożnych wydaje mi się tu ciekawą i sensowną opcją!

+7.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.55
Zagraj!

baner grupa zagranie

Malta – Grecja

Przechodzę do nieco mniej ciekawego spotkania, które to odbędzie się w Austrii, czyli na neutralnym gruncie. Reprezentacja Malty oczywiście nie pojedzie na Mistrzostwa Europy 2024 i nie jest to żadna niespodzianka. Mówimy tu o zespole, który nie ma piłkarskich tradycji, ani historii i przez solidne ekipy z Europy jest regularnie ogrywana. Potwierdził to chociażby ostatni sparing z Czechami. Nasi zachodni sąsiedzi nie mieli najmniejszych problemów z rywalami z Malty i efektownie rozbili tego rywala w stosunku 7:1! Podczas samych eliminacji nasi bohaterzy wysoko przegrywali natomiast z Ukrainą, Włochami, jak i Anglią. Chociaż Grecja nie jest oczywiście na takim samym poziomie, jak wymienione przed momentem reprezentacje, to wszystko wskazuje na to, że również podczas wtorkowego sparingu Malta obejdzie się smakiem.

Grecy do samego końca walczyli o wyjazd na wielki turniej w Niemczech, jednak finalnie misja ta się nie udała. O ile w półfinale baraży Tsimikas i spółka rozbili u siebie Kazachstan aż 5:0, o tyle finał play-offów okazał się dla nich brutalny i smutny. Mecz z Gruzją dość niespodziewanie został przegrany, efektem czego Greków na Euro 2024 zabraknie. W zespole tym nie mamy co prawda wielkich gwiazd, jednak znajdziemy kilku zawodników z ligi angielskiej. Trzon zespołu stanowią natomiast piłkarze z rodzimej Hellas League. W ostatnim sparingu Grecy przegrali co prawda 1:2 z Niemcami, jednak dość niespodziewanie sprawili rywalom masę problemów i aż do 89. minuty utrzymywali remis. Jak będzie tym razem i które typy na ten mecz warto obstawić?

Kursy na zwycięstwo

STS
10.50
Malta
5.80
remis
1.28
Grecja
Zagraj!

Statystyki:

 • Malta w eliminacjach do Euro zajęła 5. miejsce, nie zdobyła ani jednego punktu.
 • Piłkarze trenera Marcoliniego w 10 ostatnich starciach zanotowali 1 wygraną, 2 remisy i 7 klęsk.
 • Over 2.5 bramek został pokryty przy okazji 6 z 10 niedawnych gier Malty.
 • Grecja w eliminacjach do Euro uplasowała się na 3. lokacie, uzyskała 13 oczek.
 • Kostas Tsimikas i jego koledzy w 10 niedawnych meczach zaliczyli 4 wygrane, 1 remis i 5 porażek.
 • Over 2.5 goli miał miejsce w 5 z 10 ostatnich potyczek Grecji.

Co gramy?

Na to spotkanie proponuję over bramkowy. Malta jest jedną ze słabszych ekip na kontynencie i przed kilkoma dniami została zgruzowana przez Czechy i poległa w stosunku aż 1:7! Grecy sprawili natomiast sporo problemów reprezentacji Niemiec i także w tym spotkaniu miał miejsce over 2.5 goli. Uważam, że podobnie będzie we wtorek i liczę tu oczywiście przede wszystkim na drużynę trenera Papadopolousa. Cały kupon na wtorkowe starcia pod spodem, powodzenia!

+2.5 goli
Kurs: 1.66
Zagraj!

kupon na piłkę nożną 11.06.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze