Ostatni dzień UK Open w Minehead! Kupon double z darta z kursem 2,69!

Tablica dart z lotkami w 180 03.03.2024

Przed nami ostatni dzień jakże zwariowanego i zaskakującego turnieju UK Open, gdzie doszło do wielu niespodzianek, a w rywalizacji pozostało tylko 8 zawodników, którzy powalczą o triumf telewizyjny. Sesja popołudniowa rozpocznie się od hitu dnia, a więc meczu Bunting vs Humphries. Wszystkie spotkania rozgrywane dzisiaj będą na jednej scenie głównej, tak więc dla niektórych darterów będzie to pierwsze zaznajomienie z warunkami na Main Stage. Jak sobie z tym poradzą? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia mojej dzisiejszej propozycji! 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Martin Lukeman vs Dimitri Van den Bergh: typy i kursy bukmacherskie (03.03.2024 r. -16:15)

Kupon z darta zacznę od ostatniego spotkania w sesji popołudniowej, która zakończy rywalizację ćwierćfinałową w tegorocznym UK Open. Spotkanie, które może potoczyć się na wszystkie strony, a mówię tak dlatego, że znalazło się w tej parze dwóch zawodników, których jakby formę wziąć sprzed dwóch lat, to moglibyśmy mówić o zasłużonym poziomie 1/4 finału turnieju telewizyjnego. Jednak od poprzedniego sezonu, czego potwierdzenie jest także i w tym, zawodnicy bardzo mocno falują na swojej postawie. Bardzo solidne spotkania, przeplatane ze zdecydowanie takimi, poniżej jakiegoś wymaganego progu dla zawodników z topki. Ostatni dzień UK Open zagram w Betclic! Jeżeli nie posiadasz tam konta, załóż je z kodem promocyjnym Betclic od Zagranie!Z pewnością może być to mecz, który będzie falował momentami tak samo, jak ich tegoroczna dyspozycja. Wczoraj już mieliśmy tego namiastkę w wykonaniu Dimitriego, który po fantastycznym początku rywalizacji z Jonnym Claytonem, strasznie wpadł w dołem i nie potrafił się z niego wykaraskać. Dobre momenty w grze i brak odegrania się ze strony Walijczyka, pozwoliły mu na utrzymanie przewagi z początkowej fazy spotkania i dowiezienie korzystnego wyniku do końca. Dla Martina będzie dzisiaj ciężarem to, że po raz pierwszy zagra na scenie głównej. Do tej pory jego spotkanie były spychane na pozostałe tarcze, a to może oznaczać zupełnie inną grę Anglika, który nie raz w telewizji lubił się peszyć. Tym bardziej brak ogrania już po trzech dniach rywalizacji może dać mu sporo niepokoju w punktacji na tarczy, co moim zdaniem odbije się na nim w początkowej fazie meczu, a odblokowanie nastąpi w kolejnych minutach. Martin poradził sobie do tej pory z dwoma faworyzowanymi przeciwnikami i wyeliminował Nopperta oraz Andersona. Czy do swojej listy dopiszę także Bergha? Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie Typy Dnia!

MARTIN LUKEMAN VS DIMITRI VAN DEN BERGH

Kto wygra mecz?
Martin Lukeman 29%
Dimitri Van den Bergh 71%
7+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Martin Lukeman
 • Dimitri Van den Bergh

 

Statystyki:

 • Martin Lukeman jest obecnie 35. zawodnikiem rankingu PDC
 • Dimitri Van den Bergh jest obecnie 14. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich to 2:1 dla Bergha
 • Bilans meczów bezpośrednich w turniejach telewizyjnych to 2:0 dla Belga
 • W tym roku zawodnicy nie mieli jeszcze okazji mierzyć w pojedynku bezpośrednim

Mecze bezpośrednie od 2021 roku:

ET1 2022 – 6:2 Dimitri Van den Bergh

Players Championship Finals 2022 – 6:5 Dimitri Van den Bergh

PC24 2023 – 6:4 Martin Lukeman

Bilans meczów w turnieju:

Martin Lukeman: 

wygrana z: Jermaine Wattimena – 6:5; Leonard Gates – 10:5; Danny Noppert – 10:9; Gary Anderson – 10:5

Dimitri Van den Bergh:

wygrana z: Brendan Dolan – 10:8; Vincent Van den Voort – 10:6; Jonny Clayton – 10:7

Co obstawiać?

Patrząc na to, jak zawodnicy spisują się na tym turnieju, a także w rywalizacji na scenach telewizyjnych, to zdecydowanie trzeba wziąć pod uwagę fakt, że ich spotkania na “podłodze” są znacznie pewniejsze, a niżeli te, które pokazali nam do tej pory na scenach z kamerami. W moim odczuciu nie będzie to pojedynek godny ćwierćfinału i zawodnicy będą raczej opierali się na solidnej punktacji przy dwóch, a nie trzech potrójnych. Dlatego moją propozycją na to spotkanie jest zagranie na mniej niż 8 maksów w meczu! 

Poniżej 7,5 180-tek w meczu
Kurs: 2,10
Zagraj!

baner zagranie

Damon Heta vs Luke Littler: typy i kursy bukmacherskie (02.03.2024 r. -15:15)

Godzinę przed wcześniej opisywanym starciem na scenę w Minehead wyjdą zawodnicy z Australii oraz Anglii, a więc mecz, w którym bohaterami będą; Damon Heta oraz Luke Littler. Tutaj nie ma co ukrywać i nie zgadzać się z bukmacherami w kontekście faktu, że to Anglik jest faworytem do awansu, a także do końcowego triumfu. Młody zawodnik, który dopiero od Mistrzostw Świata z grudnia pokazuje się szerszej publiczności na scenach seniorskiej federacji darta, po prostu robi furorę i pokazuję, jak jest stabilny w tym, co chce zagrać i ma w głowie w planie na rozegranie rundy. Anglik do tej pory na UK Open notuje jedną z najwyższych średnich na trzy lotki podsumowując jego dotychczasowe występy. Bardzo solidny zawodnik, jeżeli chodzi o grę na triple’ach 18, 19, 20. Ma on niezwykłą systematyczność, jeżeli pierwsza lotka umiejscowiona zostanie idealnie na odbicie. Dodatkowo pokazuje on bardzo dużą skuteczność na D20 oraz D10, co także często przyczynia się do wysokich checkoutów i daje mu legi nawet przy ucieczce rywali na punktacji. Jego przeciwnikiem będzie Damon Heta, a więc popularny The Heat z Australii. Kangur do tej pory pokazywał się ze stabilnej formy, pokonując na swojej drodze Withlocka, Aspinalla oraz Van Veena. Co prawda nie są to zawodnicy, którzy aż tak mocno mogą wywołać presję, jak w przypadku Littlera, jednak będzie to dla Damona zdecydowanie inny mecz, niż dotychczas. Przeciwnicy The Nuke bardzo mocno odczuwają brak wsparcia ze strony publiczności, a do tego sami narzucają sobie presję przy gonieniu go na liczniku. Heta nie należy do zawodników, którzy lubią grać pod presją i wydaje mi się, że dzisiaj dostanie jej nad to dużo i nie wytrzyma biegu punktowego ze strony Anglika. Czy będzie to zatem szybki i bezlitosny mecz? Wszystkie nasze propozycje na Darta, odnajdziesz na stronie Typy Dart!

Statystyki:

 • Damon Heta jest obecnie 11. zawodnikiem rankingu PDC
 • Luke Littler jest obecnie 30. zawodnikiem rankingu PDC
 • Będzie to pierwszy mecz bezpośredni tych zawodników

Mecze bezpośrednie od 2021 roku:

Brak meczów bezpośrednich

Bilans meczów w turnieju:

Damon Heta: 

wygrana z: Simon Withlock – 10:8; Nathan Aspinall – 10:9; Gian Van Veen – 10:8

Luke Littler:

wygrana z: James Wade – 10:7; Martin Schindler – 10:8; Dave Chisnall – 10:5

Co obstawiać?

W tym spotkaniu zdecydowanie trzeba zgodzić się z bukmacherami i oddać Anglikowi to, że powinien ten mecz po prostu wygrać. Moim zdaniem Damon nie jest darterem, który będzie w stanie utrzymać tempo i presje narzucaną przed młodego Anglika, który nawet nie musiał się takiej umiejętności uczyć, a sam wytwarza swoją osobą bardzo dużo presji i aurę mentalnego zwycięzcy, którego publika na tyle winduje, że rywala mogą czuć się stłamszeni. Moim zdaniem ten mecz będzie spotkaniem do jednej bramki, a więc szybka wygrana Luke’a. Moją propozycją jest zatem zagranie na win reprezentanta Anglii! 

Luke Littler wygra
Kurs: 1,28
Zagraj!

Kupon double dart Betclic 03.03.2024

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze