Ostatni dzień turnieju RMR! Gram kupon z kursem 2.36!

Arena Spodek w Katowicach

Decydujące starcia turnieju RMR, które zadecydują o tym kto wystąpi na najważniejszym turnieju tego roku. Przegrani tych starć będą mieli jeszcze okazje zagrać w turnieju ostatniej szansy. Tam jednak awansuje tylko jedna z sześciu drużyn.

betcris koszulka
betcris koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1400 zł we freebetach po 1., 2. i 3. wpłacie + 20 zł freebet na urodziny!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

1. FREEBET: 100% do 400 zł
2. FREEBET: 50% do 500 zł
3. FREEBET: 50% do 500 zł
4. FREEBET: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Ence – Astralis

 

Ence po bardzo słabym spotkaniu z Vitality, będzie musiało odbudować się bardzo szybko. Astralis nie jest łatwym rywalem do grania i presja będzie ogromna po obu stronach. Trzeba jednak zaznaczyć, że Ence mogło mieć w tym turnieju najtrudniejszą drabinkę ze wszystkich drużyn. Mierzyli się ze Spirit, Vitality, Gamer Legion czy Guild Eagles, które w kwalifikacjach do Majora zawsze zaskakuje. Co ciekawe wszyscy dotychczasowi przeciwni Ence albo dostali się już na Majora, albo grają w ostatnim dniu zmagań. Porażki odnieśli na dużo lepsze drużyny, ale za to w bardzo słabym stylu. Nie wydaje mi się, żeby Astrlais było w stanie tak zdominować Ence, patrząc na ich ostatnie wyniki. W ostatnim spotkaniu, pomiędzy tymi druzynami, Ence poskładało Astralis i pewnym wynikiem 2:0 wyrzucili rywali z turnieju. W ostatni miesiącu Ence nie wygrywa zbyt dużo rund pistoletowych, bo zaledwie 17 z 42. Natomiast wygrali każdą rundę po zwycięstwie w pistoletówce. Do tego dochodzi aż 29% rund wygranych, po przegranej rundzie pistoletowej. Jest więc w tym elemencie spory potencjał, jeżeli poprawią swoją grę pistoletami. Ence ma map, na których czuje się zdecydowanie lepiej od swoich rywali jak chociażby Vertigo czy Anubis, który będzie prawdopodobnie zbanowany przez Astralis.

Astralis ogólnie nie ma najlepszego czasu w ostatnich tygodniach. Bardzo słaba postawa jeszcze w fazie play-in turnieju w Katowicach. Podczas turnieju RMR z jednej strony pokazują się dobrze, chociażby z Monte czy Spirit, a z drugiej przegrywają spotkanie z Heroic. Nawet w spotkaniu z Monte mieli swoje problemy, chociażby na Vertigo gdzie przegrali wynikiem 13:4. Daleko jeszcze tej ekipie do dyspozycji, której oczekuje od nich świat. Gwiazda i snajper ekipy Astralis przyznał, że jest jeszcze dużo do zrobienia i czerpie z tego wszystkiego aż takiej przyjemności. W rundach pistoletowych radzą sobie raczej przeciętnie. Wygrali 21 z 40, dołożyli do tego zaledwie 76% rund, gdzie wygrali rundę poprzedzającą wygraną pistoletówkę. Jeżeli chodzi o rundy po przegranej pistoletówce, to wygrali takich prawie 16%. Nie są to wybitne statystyki, można powiedzieć, że po prostu średnie lub przeciętne. Optymalną dyspozycję na ten moment prezentuje tylko Blametf. Staher natomiast gra o wiele lepiej niż można się było tego spodziewać, zwłaszcza po ograniczeniu jego roli i możliwości w zespole. Duńczycy dalecy są od formy, która by pozwoliła im wygrywać regularnie turnieje. Nie sądzę by byli w tym stanie wygrać żaden większy turniej ze względu na ciągle rosnącą konkurencję ze strony rywali.
Przewidywane mapy:
Ence ban Inferno
Astralis ban Anubis
Ence pick Vertigo
Astralis pick Ancient
Ence ban Overpass
Astralis ban Nuke
Mirage was left over

 

Typ: Ence handicap map +1.5. Uważam, że Ence na spokojnie jest w stanie wygrać co najmniej jedną mapę, jeżeli będą prezentować optymalną formę. W meczach z Vitality czy Spirit po prostu im nie szło, a do tego mieli sporo pecha. Wydaje mi się, że w meczu z Astralis zobaczymy ich z dużo lepszej strony.

Kupon gram z bukmacherem Betcris, który oferuje bardzo ciekawą ofertę promocyjną. Sprawdź kod promocyjny betcris i przekonaj się sam. Analizy na esport, możesz sprawdzić w zakładce typy na esport.

Ence handicap map +1.5
Kurs: 1.56
Zagraj!

baner grupa zagranie

Heroic – Gamer Legion

 

Heroic gra całkiem nieźle w ostatnim czasie. Wiadomo, że nie są jeszcze na poziomie naprawdę topowych drużyn, ale potrafią zaskakiwać. Podczas turnieju RMR, pokonali, chociażby Astralis i zagrali bardzo zaciętą mapę przeciwko ekipie Spirit. Można powiedzieć, że oprócz wygranej na Astralis, które była lekką niespodzianką, to wygrywają co mają wygrać i przegrywają, co mają przegrać. Jedyny gracz, który prezentuje stałą formę mimo mieszanych wyników podczas turnieju RMR, to Nertz. Jeżeli chodzi o rundy pistoletowe, to w każdym z aspektów prezentują się po prostu średnio. Nie są to ani złe, ani dobre wyniki Wyglądają bardziej na uśrednienie najlepszych i najgorszych rezultatów wszystkich drużyn. W ostatnim spotkaniu na Gamer Legion poradzili sobie dość gładko na Nuke i Mirage, ale sromotnie przegrali mapę Overpass. Bardzo ważnym elementem tej ekipy jest Kyxsan, który potrafi wyciągnąć z tych zawodników dobrą grę drużynową przy odpowiedniej taktyce. Bardzo mocnym elementem tej formacji jest mapa Mirage, na której wygrali aż 8 z 9 spotkań w ostatnim czasie.
Gamer Legion dostało dość wygodną drabinkę w porównaniu do Heroic i wykorzystali to. Pokonali Perę i OG oraz ulegli w bardzo zaciętym spotkaniu Ence i w słabym stylu Vitality. Prezentują się raczej dość solidnie na tym turnieju, ale jak wiadomo, rywale nie byli zbyt mocni. W rundach pistoletowych prezentują się słabo i trochę poniżej średnich. Bardzo rzadko przełamują rywala w takich rundach i sami wygrywają około 48% rund psitoletowych. Nie jest to ich mocna strona, ale nie są w niej aż tak słabi, jak jeszcze było to widoczne niedawno. Snax jako dowodzący radzi sobie bardzo dobrze i wyciąga to co tylko może z tej ekipy, która nie jest mocno utalentowana pod względem indywidualnym. Co bardzo ciekawe oprócz mapy Overpass, którą zapewne wybiorą Gamer Legion, nie ma specjalnie mocnych stron jeżeli chodzi o mapy. Trzeba jednak pamiętać, że procenty nie pokazują całej prawdy, jeżeli chodzi o umiejętności drużyn na poszczególnych mapach.
Przewidywane mapy:
Gamer Legion ban Anubis
Heroic ban Inferno
Gamer Legion pick Overpass
Heroic pick Mirage
Gamer Legion ban Nuke
Heroic ban Vertigo
Ancient was left over

 

Typ: Gamer Legion handicap map +1.5. Uważam, że nie są faworytem w tym spotkaniu i prawdopodobnie to spotkanie mogą przegrać, ale mapa Overpass jest bardzo mocna w ich wykonaniu. Heroic nie jest perfekcyjne, dlatego uważam, że będzie to pojedynek z trzema mapami w grze.

Analizy na mecze z innych dysyplin, możesz znaleźć w zakładce typy dnia.

Gamer Legion handicap map +1.5
Kurs: 1.51
Zagraj!
zdjecie na kupon esport 22.02.2024

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze