Ostatni dzień przed Majorem! Gram kupon z kursem 3.26!

Dupreeh zawodnik Preasy

Kluczowy mecz głównej drabinki turnieju European Pro League. Czy Passion UA może zaskoczyć faworyzowane Preasy i wygrać spotkanie o awans do finału? W drabince przegranych Mouz NXT zmierzy się z Sampi.

Baner Betcris

Preasy – Passion UA

 

Preasy radzi sobie bardzo dobrze w ostatnim czasie i osiąga bardzo dobre rezultaty. Serię zwycięstw przerwały im porażki z Heroic oraz Metizport wynikami 2:1. Widać, że jest to zespół, który potrafi rywalizować z bardzo ciekawymi zespołami, ale obecnie ejst zmuszony do grania turniejów niższej rangi. Prawdopodobnie w końcu uda im się zameldować do naprawdę ciekawych turniejów, jednakże to wymaga czasu i konsekwencji, a pamiętajmy, że zespół do najmłodszych nie należy. Podczas turnieju European Pro League wygrali swoje spotkania z Permittą i Entroipq. Pierwsze spotkanie sprawiło im bardzo dużo problemów, mimo że wygrali wynikiem 2:0. W drugim spotkaniu przeciwko ekipie Entroipiq, oprócz słabszej drugiej mapy byli po prostu lepszą ekipą. Wygrali spotkanie 2:0, ale na Ancient byli bliscy porażki. Do tego musieli grać z Kristou w ramach zastępstwa, a mimo to udało im się osiągnąć korzystny rezultat. W rundach pistoletowych radzili sobie raczej dość przeciętnie i wygrali ostatecznie 50% z nich, wliczając w to konwersję i przełamania. W turniejach niższej rangi nie są tak dobrą ekipą, jak chociażby w spotkaniach z Heroic czy Metizport, ale wynika to prawdopodobnie z rangi turnieju.

Passsion UA to drużyna złożona głównie z młodych graczy z Ukrainy. Prezentują się naprawdę dobrze i zakakują coraz częściej. W tym turnieju wygrali spotkania z Alliance oraz Sampi. Nie są to drużyny anonimowe na tier 2/3 i wygrane z nimi są imponujące, zwłaszcza że był to bardzo dobry styl. Z Alliance oprócz pierwszej mapy przegranej wynikiem 13:11 byli po prostu lepszą ekipą. W meczu z Sampi obie mapy były bardzo bliskie, ale obie zostały przez nich wygrane. Wyglądali w tych spotkaniach bardzo dobrze i widać, że potrafią grać i rywalizować z ciekawymi zespołami. Ciągle jest to drużyna bardzo młoda względem wieku graczy, ale też stażu. Fear w tym turnieju prezentuje się bardzo dobrze i osiągnął on rating na poziomie 1.32. Odkąd dołączył do drużyny, to osiąga on średni rating na poziomie 1.11, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na to, że zespół ciągle się uczy. W ciągu tych dwóch spotkań wygrali 6 rund pistoletowych, wliczając w to konwersję i przełamania. Jest to mała próbka, więc ciężko ocenić czy jest to ich mocny element, ale ogólnie w ostatnim czasie prezentują się bardzo dobrze w tym aspekcie. Właścicielem organizacji jest zawodnik Arsenalu Zinchenko, co daje spory komfort w rozwijaniu się, czy też otrzymywaniu płac. Na tym poziomie nie jest łatwo zapewnić wszystkiego zawodnikom, ale przy takim wsparciu finansowym, jak i ogólnym, bo Zinecheno też jest Ukraińcem, zawodnicy mogą się dużo lepiej rozwijać.
Przewidywane mapy:
Passion UA ban Nuke
Preasy ban Mirage
Passion UA pick Anubis
Preasy pick Inferno
Passion UA ban Vertigo
Preasy ban Overpass
Ancient was left over

 

Typ: Passion UA handicap +1.5. Wydaje mi się, że są w stanie wygrać co najmniej jedną mapę. Prezentują się bardzo dobrze, a rywal nie jest aż tak skupiony podczas tego turnieju i popełnia błędy. 

Kupon gram z bukmacherem Betcris, który oferuje bardzo ciekawą ofertę na esport. Sprawdź kod promocyjny betcris i przekonaj się sam. Analizy na esport możesz znaleźć w zakładce typy na esport.

Passion UA handciap map +1.5
Kurs: 1.63
Zagraj!
baner grupa zagranie

Eclot – Unity

 

Trwa lokalny turniej w Czechach, w którym zagrają najlepsze drużyny z tego regionu. Co bardzo istotne, jest to turniej lanowy. Oba zespoły wygrały swoje pierwsze spotkania, ale zdecydowanie lepiej pokazało się Unity, które pokonało Sinners wynikiem 2:0. Eclot natomiast pokonało Sampi wynikiem 2:1, ale mieli bardzo duże problemy na dwóch z trzech rozegranych map. Co według mnie bardzo istotne, wszystkie drużyny mają większe lub mniejsze problemy w ostatnim czasie. Unity rozegrało swój pierwszy mecz po dłuższej przerwie, więc mogą być przygotowani do zagrania czegoś mniej lub bardziej specjalnego. Z racji, że jest to turniej bardziej lokalny, myślę, że można spodziewać się wielu niespodzianek na praktycznie każdej mapie. Ja  jednak chciałbym typować to spotkanie w turnieju United 21. Uważam, że Unity stać na niespodziankę jeszcze przed tym turniejem. Rozegrają rano spotkanie z Eclot w turnieju online, gdzie prawdopodobnie żadna z drużyn nie będzie chciała pokazać wszystkiego co najlepsze. W tym spotkaniu uważam, że Unity może zaskoczyć rywala i wygrać co najmniej jedną mapę. Wyglądali bardzo dobrze w spotkaniu z Sinners, a obecne kursy nie oddają ich potencjalnego poziomu. Rywale nie mają za bardzo czego analizować na ich temat, bo nie mają rozegranych zbyt wielu map w ostatnim czasie, a do tego K1-Fida zagrał dopiero swój pierwszy mecz. Eclot ma w ostatnim czasie bardzo słaby okres i wyglądają po prostu tragicznie. Rywal, którego ciężko przeczytać, może jak najbardziej zaskoczyć drużynę w kryzysie, która nie wygląda jak ekipa, która jeszcze niedawno miała serię ośmiu zwycięstw z rzędu.
Przewidywane mapy:
Unity ban Vertigo
Eclot ban Infenro
Unity pick Ancient
Eclot pick Nuke
Unity ban Anubis
Eclot ban Mirage
Overpass was left over

 

Typ: Unity handicap map +1.5. Uważam, że stać ich na zaskoczenie zdecydowanego faworyta tego spotkania. Zawodnicy nie są słabi, a do tego rywal nie wie, czego do końca może się spodziewać.

Analizy z innych dysycplin możesz znaleźć w zakładce typy dnia.

Unity handciap map +1.5
Kurs: 2
Zagraj!
Zdjecie na kupon esport 16.03.20244

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze