Ostatni dzień Niemców na scenie Ally Pally? Kupon double z darta z kursem 2,64!

Dart powiekszony obrazek lotki w T20

Wczoraj obyło się bez większych niespodzianek, podczas pierwszego dnia rywalizacji w III rundzie tegorocznych Mistrzostw Świata w darcie. Kilka bardzo ciekawych pojedynków, w których nie można uznawać zdecydowanych faworytów. Będzie to kolejny dzień pod dyktando Anglików? Czy któryś z Niemców awansuje do IV rundy? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem na czwartkową rywalizację na Ally Pally! 

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3x zakład bez ryzyka do 111 zł  – 100% zwrot na konto główne (do wypłaty BEZ obrotu!)

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

CASHBACK: 3 x 111 zł  - 100% zwrot na konto główne

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Daryl Gurney vs Ricky Evans: typy i kursy bukmacherskie (28.12.2023 r. – 22:30)

Swoją propozycję rozpocznę od rywalizacji, która zakończy drugi dzień meczów III rundy. Mecz reprezentanta Anglii, Ricky Evansa, który wyeliminował jednego z głównych faworytów do wygranej w tej ćwiartce, a więc Nathana Aspinalla. Pokonanie rodaka pozwoliło mu na udział w III rundzie, w której grać będzie z Darylem Gurneyem. Faworytem tego starcia jest Irlandczyk z Północy, który zagrał bardzo dobry pierwszy mecz w rywalizacji ze Steve Beatonem. Był wtedy jeszcze większym faworytem, z czego w pełni się wywiązał, ale trzeba także oddać Darylowi, że od początku przejął kontrolę nad meczem i nie miał momentów stresowych, kiedy Steve mógłby mu realnie zagrozić, nawet w momencie wygrania przez Anglika seta. Dla obu zawodników jest to moment przebudzenia, gdyż cały sezon grali na bardzo niskim, jak na swoje umiejętności poziomie, ale ich mecze II rundy pokazały, że można spodziewać się dobrego darta w ich występach. Sporo spotkań rozegranych w PDC Tour w bezpośrednich pojedynkach, jednak w tym roku spotkali się tylko raz i to na scenie podłogowej. Lepszy bilans meczów bezpośrednich należy do Daryla, który od marca 2019 roku nie przegrał w 5. kolejnych spotkaniach bezpośrednich. Sądzę, że z większą presją i trudem spotkania zmierzył się w poprzedniej rundzie Evans, który pokonując Aspinalla zyskał mocno na pewności siebie. Co prawda jest to zwariowany zawodnik, który podkręca tempo rzutów, co skutkuje tempem całej rywalizacji i uważam, że to może być dla niego dużym plusem w momencie, kiedy narzuci swój poziom gry na tarczy, jaki prezentował do tej pory. Jeżeli tak będzie, to zdecydowanie postawi to Gurneya pod pierwszą w tym roku presją na tych Mistrzostwach Świata, a jak dobrze wiemy, Daryl i mentalna siła, to nie trzyma się siebie. Sądzę, że ten mecz będzie dla niego zupełnie inny, co dalej męczy mnie po jego dobrym występie z Beatonem, gdzie osiągnął tak wysoką średnią, jakiej nie wykręcił prawie w żadnym meczu w sezonie na scenie telewizyjnej. Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie Typy Dnia!

DARYL GURNEY VS RICKY EVANS

Kto wygra mecz?
Daryl Gurney 69%
Ricky Evans 31%
13+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Daryl Gurney
 • Ricky Evans

 

Statystyki:

 • Daryl Gurney jest obecnie 27. zawodnikiem rankingu PDC
 • Ricky Evans jest obecnie 53. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich to 5:3 dla Daryla Gurneya
 • Bilans meczów z tego roku to 1:0 dla Daryla Gurneya
 • Najlepszy wynik Daryla Gurneya na MŚ to ćwierćfinał (2017,2021)
 • Najlepszy wynik Ricky Evansa na MŚ to III runda

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

World Matchplay 2020 – 10:5 Daryl Gurney

Mistrzostwa Świata 2021 – 3:1 w setach Daryl Gurney

PC16 2023 – 6:4 Daryl Gurney

Bilans meczów w turnieju:

Daryl Gurney:

wygrana z: Steve Beaton – 3:1 w setach

Ricky Evans:

wygrana z: Simon Adams – 3:0 w setach; Nathan Aspinall – 3:0 

Co obstawiać?

Jak mantra będzie mi w tym roku wracać mój poprzedni typ na Daryla Gurneya, który zagrał na niespotykanie dla niego w tym sezonie wysokim poziomie, czym zniszczył naszą serię zielonych kuponów. Dzisiaj liczę na “poprawę”, gdyż ponownie nie wierzę w jego możliwości i wydaje mi się, że będzie to mecz z możliwym powrotem do jego słabszej dyspozycji, którą widzieliśmy przed jego pierwszym występem na MŚ. Moją propozycją na to spotkanie jest zagranie na under średniej punktowej przy nazwisku Gurneya, na którego linia wynosi 95,5 punktów! W przypadku tego meczu, skorzystam z oferty, która dostępna jest u naszego dzisiejszego bukmachera! Warto założyć tam konto z kodem promocyjnym Totalbet od Zagranie!

Daryl Gurney poniżej 95,5 punktów średniej na trzy lotki
Kurs: 1,82
Zagraj!

baner zagranie

Florian Hempel vs Stephen Bunting: typy i kursy bukmacherskie (28.12.2023 r. – 13:45)

Drugi mecz, który wziąłem pod uwagę, to starcie, które z kolei otworzy nam rywalizację w 2. dniu rywalizacji III rundy na scenie Alexandra Palace. Na Mistrzostwach Świata 2024 jednym z nowych faworytów, który pokazał swoją wartość i zgłosił akces do udziału o najwyższe cele. Mowa oczywiście o Stephenie Buntingu, który świetnie zaprezentował się w II rundzie, gdzie pokonał Ryan Joyce’a i pomimo świetnej gry jego rywala, nie dał mu on szans na wygranie, chociażby seta. Po prostu Bunting zagrał jeszcze lepiej i te ciche głosy, które chodziły po Ally Pally, że Bunt jest w tym roku mocny, potwierdziły się na tarczy. Pytanie jednak, jak będzie z jego przygotowaniem mentalnym w momencie, kiedy dojdzie do bliskich spotkań. Na takie jeszcze nie zanosi się dzisiaj w starciu z Florianem Hempelem, który co prawda przeszedł już dwóch rywali, ale jego gra jest mocno niestabilna. Korzystał on z tego, jak rywale psuli swoje podejścia na doublach, oraz że często mylili sektory. Zdarzało się to oczywiście także Niemcowi, co nie było jednak konsekwentnie wykorzystywane przez rywali. Jestem zdania, że przy dobrych wiatrach Niemiec powinien odpaść już na I rundzie, ale doświadczenie wygrało z młodym Slevinem. Z kolei w starciu z Dimitrim van den Berghiem zabrakło wykończenia na doublach przez Belga, który w ważnych lotkach pudłował wykończenia, a w jednym momencie, kiedy Hempel poczuł krew, że reprezentantowi Belgii nie idzie, włączył się do gry i wykorzystał moment poniesienia. Jestem jednak zdania, że dzisiaj nie będzie miał tyle przestrzeni na dołączenie się w każdym z legów do równej gry na punktacjach, a żeby móc równać się legowo z Anglikiem, będzie musiał bardzo mocno liczyć na swoją skuteczność na doublach, co przy presji wywodzącej się z coraz ważniejszych meczów, może być dla niego to coraz trudniejsze. Faworytem do awansu jest Bunting i wcale ten fakt nie dziwi. Wydaje się, że może on mocno namieszać także w szykach Michaela van Gerwena, z którym może spotkać się w kolejnej rundzie. Czy tak właśnie będzie? Wszystkie nasze propozycje na Darta, odnajdziesz na stronie Typy Dart!

Statystyki:

 • Florian Hempel jest obecnie 59. zawodnikiem rankingu PDC
 • Stephen Bunting jest obecnie 18. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich jest remisowy 1:1 
 • Bilans meczów z tego roku to 1:0 dla Stephena Buntinga
 • Najlepszy wynik Floriana Hempela na MŚ to III runda (2024)
 • Najlepszy wynik Ricky Evansa na MŚ to półfinał (2021)

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

ET2 2021 – 6:5 Florian Hempel

PC4 2023 – 6:4 Stephen Bunting

Bilans meczów w turnieju:

Florian Hempel:

wygrana z: Dylan Slevin – 3:1 w setach; Dimitri van den Bergh – 3:2

Stephen Bunting:

wygrana z: Ryna Joyce – 3:0 w setach

Co obstawiać?

Niesamowicie do tej pory szczęście dopisywało zawodnikowi z Niemiec. Wydaje się, że podobnie, jak w poprzednich latach, jego amunicja do pewnego momentu rywalizacji wystarczyła, ale to, w jakiej formie jest obecnie jego rywal z Anglii, powinno zweryfikować dużo przypadku pojawiającego się w grze Hempela. Niemiec nie powinien być dzisiaj takim zagrożeniem i nie powinien dostawać tyle szans, jak w przypadku poprzednich rywali. Moją propozycją na to spotkanie jest zagranie na wygraną reprezentanta Anglii z handicapem setów! 

Stephen Bunting -1,5 setów handicap
Kurs: 1,45
Zagraj!

Kupon-dart-double-Totalbet-28.12.2023

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze