Ogień na żużlowych torach w PGE Ekstralidze! Gramy kupon z żużla z kursem 2.52 bez podatku w Betclic!

GKM vs Apator zuzel 26.05.2024

Bardzo ciekawe starcia czekają na nas w dzisiejszych spotkaniach PGE Ekstraligi! Rywalizację rozpoczniemy od spotkania we Wrocławiu, gdzie miejscowa Sparta podejmować będzie Stal Gorzów. Będzie to starcie bliskich sobie w ligowej tabeli klubów. Późniejszym wieczorem żużlowe emocje przeniosą się do Grudziądza, gdzie GKM podejmować będzie gości z Torunia, a więc tamtejszy Apator. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem na dzisiejszy dzień z żużlem! 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Sparta Wrocław – Stal Gorzów: typy i kursy bukmacherskie (26.05.2024 r. – 16:30)

Końcówka kolejki rozpocznie się we Wrocławiu, gdzie miejscowa Sparta podejmować będzie na Stadionie Olimpijskim Stal Gorzów. Spotykają się ekipy, które są w tabli obok siebie, mianowicie Sparta jest obecnie wiceliderem ligowej tabeli, a z jednym przejechanym meczem mniej tuż za ich plecami widnieje nazwa drużyny z Gorzowa. Bardzo ciekawe starcie, które może decydować o tym, jakie na koniec sezonu w fazie zasadniczej miejsce, zajmą obie ekipy i z jakich miejsc mogą być rozstawione w play-offach. Oczywiście do tych rozstrzygnięć jeszcze kawał czasu, ale nie zmienia to faktu, że dzisiaj może się bardzo dużo dziać na torze. Niedzielne hity we Wrocławiu i Grudziądzu,  zagram w Betclic! Jeżeli nie masz tam konta, załóż je z kodem promocyjnym Betclic od Zagranie! Do tej pory Wrocławianie na swoim torze jeszcze nie znaleźli pogromców, ale trzeba powiedzieć sobie szczerze, że nie mieli okazji ścigać się z drużynami, które faktycznie mogły im zagrozić. Dzisiaj dojdzie do dobrej weryfikacji, bo każdy punkt zawodnika z linii seniorskiej będzie bardzo cenny. Na ten moment najlepszym zawodnikiem miejscowych jest Artiom Łaguta, który jako jedyny zawodnik Sparty posiada średnią powyżej 2,5 punktów na bieg. Drugim najlepszym zawodnikiem gospodarzy jest Daniel Bewley. Coraz lepiej w ostatnim czasie pokazuje się Tai Woffinden, którego punkty z pewnością będą dzisiaj bardzo cenne dla drużyny. Ma on w miarę przyjemne biegi, tak więc jego zdobycz punktowa powinna być dosyć wysoka.

Ekipie gospodarzy postarają się postawić zawodnicy z Gorzowa, którzy bardzo dobrze spisują się na swoim obiekcie, ale na wyjeździe nie jest już tak kolorowo. Bardziej tę ekipę można spostrzegać, jako nie indywidualności, a kolektyw, który bieg po biegu zbiera ważne punkty. Zastanawiająco wygląda sytuacja Andersa Thomsena, który w tym tygodniu w wyścigach poza PGE Ekstraligi musiał opuścić mecz przed zakończeniem z powodu upadku. Co prawda informacje, które można uzyskać na temat jego zdrowia zapowiadają, że Duńczyk będzie w pełni gotowy na dzisiejszy mecz, ale z pewnością może odczuwać od skutki upadku. Coraz lepiej w tym sezonie wygląda Szymon Woźniak, który jest obecnie stałym uczestnikiem rywalizacji SGP. Konieczne będą punkty Martina Vaculika, który nie raz będzie wystawiany na bardzo trudne biegi. Oczywiście mocno Stalowcy muszą liczyć na punkty Fajfera oraz Miśkowiaka, jednak ten drugi na obiekcie we Wrocławiu nie przemawia do mnie i może być to jeden z najsłabszych punktów gości w tym meczu. Co zatem warto typować na to spotkanie? Pamiętaj, że wszystkie nasze propozycje na mecze z tenisa, odnajdziesz na stronie Typy Żużel!

SPARTA WROCŁAW VS STAL GORZÓW

Kto wygra mecz?
Sparta Wrocław 63%
Stal Gorzów 38%
8+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Sparta Wrocław
  • Stal Gorzów

 

Bilans meczów bezpośrednich od 2021 roku:

2021 – Sparta Wrocław 52:38 Stal Gorzów

2021 – Stal Gorzów 30:42 Sparta Wrocław

2022 – Sparta Wrocław 46:44 Stal Gorzów

2022 – Stal Gorzów 52:38 Sparta Wrocław

2023 – Sparta Wrocław 49:41 Stal Gorzów

2023 – Stal Gorzów 43:47 Sparta Wrocław

Bilans meczów w sezonie 2024:

Sparta Wrocław:

wygrana z: Falubaz Zielona Góra (D) – 47:41; GKM Grudziądz (D) – 53:37; Unia Leszno (D) – 57:33

remis z: Włókniarz Częstochowa (W) – 45:45

przegrana z: Apator Toruń (W) – 52:38

Stal Gorzów:

wygrana z: Apator Toruń (D) – 51:39; Włókniarz Częstochowa (D) – 48:42; Falubaz Zielona Góra (W) – 41:49

przegrana z: Motor Lublin (W) – 55:35

Co obstawiać?

Sparta pomimo zdecydowanej faworyzacji przez bukmacherów na pewno nie będzie miała łatwej przeprawy. Ciekawie ustawione biegi i zawodnicy z najwyższej półki w niemalże każdym biegu. Bardzo dużo może się dziać na torze i dzisiaj będzie trzeba liczyć na dwóch liderów ekipy z Wrocławia. Oczywiście mowa o Artiomie Łagucie, który w tym sezonie jest najskuteczniejszym zawodnikiem miejscowych, ale także do niego dołączyłbym Maćka Janowskiego. Polak ma w tym sezonie swoje problemy, ale patrząc na to, z kim przyjdzie mu startować i jak może wykorzystać znajomość własnego toru, to dzisiaj powinien być zawodnikiem, który zakręci się przy granicy dwucyfrowego wyniku przy swoim nazwisku. Liczę na to, że w ostatnim biegu nominowanym pojedzie Łaguta z Bewleyem, a w 14. zobaczymy Magica, co ułatwiłoby nam nieco zadanie na kuponie. Moją propozycją jest zagranie na minimum 21 punktów zdobytych przez parę Łaguta + Janowski! 

A. Łaguta + M. Janowski powyżej 20,5 punktów w meczu
Kurs: 1,68
Zagraj!

Baner zagranie żużel

GKM Grudziądz – Apator Toruń: typy i kursy bukmacherskie (26.05.2024 r. – 19:15)

Drugi mecz także zapowiada się bardzo ciekawe, gdyż w Grudziądzu miejscowy GKM, który powoli nabiera siły na ten sezon, zmierzy się z Apatorem Toruń, a więc drużyną, która aspiruje do strefy medalowej. Obecnie w gorszej sytuacji znajduje się GKM, który po czterech spotkaniach ma tylko jedno zwycięstwo na swoim koncie. Zdecydowanie ta ekipa może polegać na Maxie Fricke’u, który przejął brzemię lidera zespołu od Jasona Doyle’a. Starszy z Australijczyków mocno w tym sezonie nie zadowala miejscowych kibiców. Miał być liderem GKM-u i w końcu dać im awans do play-off, ale na ten moment nie wydaje się być zawodnikiem, który może pomóc swojej nowej ekipie. Coraz lepiej spisuje się także inny nowy transfer, czyli Jaimon Lidsey. Australijczyk z meczu na mecz staje się zawodnikiem, na którego stawia się coraz więcej presji, gdyż jego szybkość i wyniki przemawiają za jego solidną postawą. Jeżeli Doyle zacznie jeździć na takim poziomie, na jakim pokazuje się w Speedway Grand Prix, to to spotkanie może być bardzo bliskie i emocjonujące. W składzie Apatora także jest trójka zawodników, na których najmocniej opiera się punktacja i zdobywanie punktów. Przede wszystkim liderami są Emil Sajfutdinov oraz najlepiej punktujący na bieg zawodnik Aniołów, czyli Robert Lambert. To oni są podstawą szybkości i punktacji drużyny, dzięki czemu na ten moment po czterech meczach przegrywali wyłącznie na wyjazdach. Do tej dwójki warto cały czas pamiętać o Patryku Dudku, który jednak ma spore okresy falowania i czasami nie wypełnia oczekiwać, które są stawiane w stosunku do niego. W Grudziądzu jest trudny tor, który jednak po odkryciu daje wiele możliwości i ścieżek, więc dobrze by było dla emocji, a żeby GKM zrobił nieco większą przewagę, a Apator mógł później włączyć szósty bieg i gonić gospodarzy. Bardzo liczę na bardzo dobre spotkanie i wiele emocji na torze. Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie Typy Dnia!

Bilans meczów bezpośrednich od 2021 roku:

2021 – Apator Toruń 55:35 GKM Grudziądz

2021 – GKM Grudziądz 45:45 Apator Toruń

2022 – GKM Grudziądz 44:46 Apator Toruń

2022 – Apator Toruń 56:34 GKM Grudziądz

2023 – Apator Toruń – 52:38 GKM Grudziądz

2023 – GKM Grudziądz 43:47 Apator Toruń

Bilans meczów w sezonie 2024:

GKM Grudziądz:

przegrana z: Motor Lublin (D) – 38:52; Falubaz Zielona Góra (W) – 48:32; Sparta Wrocław (W) – 53:37

wygrana z: Unia Leszno (D) – 54:35

Apator Toruń:

wygrana z: Unia Leszno (D) – 59:31; Sparta Wrocław (D) – 52:38

przegrana z: Stal Gorzów (W) – 51:39; Motor Lublin (W) – 55:35

Co obstawiać?

Nieco dziwi mnie fakt, jak nisko wyceniany jest w tym spotkaniu Jaimon Lidsey. Zawodnik, który bardzo dobrze radził sobie w ostatnim czasie na domowym torze, a dzisiaj jest poustawiany z przeciwnikami, z którymi zdecydowanie będzie miał szansę wygrywać. Do tego nie będzie jego wynik brany pod uwagę z biegów nominowanych, gdyż pewnie dostanie zastępstwo za prawdopodobnie nieobecnego Jasona Doyle’a. Sądzę, że Jaimon wykorzysta swoją szansę i dzisiaj zdobędzie minimum 8 punktów! 

Jaimon Lidsey minimum 8 punktów
Kurs: 1,50
Zagraj!

Kupon-zuzel-double-Betclic-26.05.2024

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze