Obrońcy tytułu poradzą sobie z najazdem albańskich kibiców w Dortmundzie? Walka o 229 PLN!

Zawodnicy Włochy

Wczoraj przeżywaliśmy sporo emocji związanych z meczem otwarcia EURO 2024. Dzisiaj kolejne spotkania przed nami i ja skupiłem się na starciach Węgrów ze Szwajcarią i Włoch z Albanią. Czy obrońcy tytułu pokonają niewygodnie grającą Albanię? Zapraszam do lektury!

200 PLN bonusu za wygraną Włoch w meczu z Albanią w Superbet!

Bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję na mecz Włoch z Albanią. Postaw na zwycięstwo obrońców tytułu i zgarnij 200 PLN bonusu! Jak skorzystać z tej akcji?

  1. Załóż konto w Superbet z kodem: ZAGRANIE z linku https://zagranie.com/goto/superbet
  2. Należy zaakceptować zgody marketingowe
  3. Potem wpłać minimum 50 PLN
  4. Aby promocja była ważna postaw kupon SOLO na wygraną Włoch w meczu z Albanią
  5. Minimalna stawka zakładu wynosi 2 PLN
  6. Obrońcy tytułu wygrywają? Zgarniasz 200 PLN bonusu w Superbet!
Bonus Superbet na Włochy - Albania

 

Węgry vs Szwajcaria (15.06.2024)

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Superbet! Węgry postrzegane są przez obserwatorów jako czarny koń imprezy w Niemczech. Kadra tej reprezentacji z roku na rok jest mocniejsza, co możemy zauważyć po klubach, w których występują na co dzień piłkarze. Naturalnie największą gwiazdą formalnych gospodarzy jest Dominik Szoboszlai, ale zawodnik Liverpoolu nie ma za sobą dobrego sezonu, niemniej jednak pomocnik ten potrafi zrobić różnicę na boisku i rywale muszą na niego uważać w środku pola. Warto zwrócić uwagę na Milosa Kerkeza, który przebojem wdarł się do Premier League i wahadłowy może za chwilę przenieść się do lepszej drużyny niż Bournemouth. Duet Roland Sallai oraz Barnabas Varga powinni być odpowiedzialni za zdobywanie goli. Czy Węgry pokuszą się o niespodziankę na starcie mistrzostw?

EURO 2024: Węgry vs Szwajcaria

Kto wygra mecz?
Węgry 29%
Remis 21%
Szwajcaria 50%
14+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Węgry
  • Remis
  • Szwajcaria

 

Szwajcaria co roku jest uznawana za drużynę, która może zaskoczyć i awansować nawet do strefy medalowej. W ostatnich latach to się nie udawało, ale każdy, kto rywalizuje z tą reprezentacją, zdaje sobie sprawy z zespołowości Suisse. To właśnie jest mocną stroną formalnych gości, są liderzy, ale to kolektyw sięga po kolejne sukcesy. Szwajcaria trafiła do ciekawej grupy A, gdzie wydaje się, że outsiderem są Szkoci, a pozostałe ekipy będą rywalizować o awans do strefy pucharowej. Ważny będzie pierwszy mecz z Węgrami, bo ewentualna wygrana da już spory handicap przed kolejnymi dniami. Świeżo upieczony Mistrz Niemiec Granit Xhaka postara się poprowadzić Suisse to triumfu. Czy kapitan Szwajcarów pokaże się z podobnej strony, co w Bayerze Leverkusen? Inne typy na EURO 2024 na Ciebie czekają!

Co obstawiać?

Gdy tylko zobaczyłem to spotkanie, to pierwszą moją myślą był klasyczny wynik BTTS. Jedni i drudzy dobrze czują się w ofensywie, nieco gorzej wygląda to w defensywie, co widzimy po wynikach osiąganych w sparingach. Węgrzy zachowali czyste konto w rywalizacji z Izraelem, ale już w starciu z Irlandią musieli uznać gorzki smak porażki z wynikiem 1:2. Szwajcaria mierzyła się z Estonią (4:0) i z Austrią (1:1). Ciekawe jest h2h bezpośrednich spotkań, bo 3 niedawne potyczki pomiędzy tymi nacjami kończyły się klasycznym wynikiem BTTS. Obie reprezentację preferują grę na 3 z tyłu i możemy spodziewać się intensywnego meczu. Oby też tak było!

BTTS
Grupa Zagranie

 

Włochy vs Albania (15.06.2024)

Przenosimy się do Dortmundu, gdzie Włochy zmierzą się z Albanią. Trzeba przyznać, że obrońcy tytułu to spora niewiadoma na obecnych Mistrzostwach Europy. Nie jest to tak mocny skład, jak na ostatnim EURO, ale to turniejowa nacja, która z każdym spotkaniem będzie się rozkręcać. Fani mają spore obawy o formację ofensywną, wszak nie ma solidnego napastnika. Jest spora wiara w Gianluca Scamacca, który odnalazł się w ojczyźnie w barwach Atalanty po nieudanej przygodzie w Anglii. Puchary zdobywa się jednak defensywą i to tutaj ma być silna broń Włochów. W sparingach udawało się zachować czyste konta w meczach z Bośnią i Hercegowiną oraz Turcją. Brakowało goli, bo tylko 1 trafienie pojawiło się przy okazji tych spotkań. Czy obrońcy tytułu poprawią swoją skuteczność w ataku?

Albania zasłużenie awansowała do turnieju głównego. Przypomnijmy, że był to grupowy rywal Biało-Czerwonych w kwalifikacjach i w Tiranie udało się pokonać Polaków 2:0. Również z Czechami pojawiło się zwycięstwo i remis, co pokazuje, że nie jest to przypadkowy zespół podczas tegorocznych Mistrzostw Europy. Przede wszystkim Albańczycy mogą liczyć na sporą rzeszę kibiców, którzy pojawią się w Niemczech. W samym Dortmundzie spodziewana jest ogromna liczba fanów i wsparcie na trybunach będzie odczuwalne. Przechodząc już do samego składu to sympatycy outsidera liczą na Armando Broję. Napastnik ten miał bardzo słabe wypożyczenie w Fulham, ale postara się pokazać swoje umiejętności na tle innych reprezentacji. Czy pokusi się o trafienie z Włochami? Zajrzyj do innych typów dnia!

Co obstawiać?

Jestem zdania, że jeżeli Albania pragnie urwać punkty w tej ciężkiej grupie z Chorwacją, Hiszpanią i Włochami, to największe szanse może mieć w dzisiejszym starciu. Jest to też mecz podwyższonego ryzyka i wiele będzie działo się nie tylko na boisku, ale też na trybunach. Zdecydowałem się na kartki i pobieram niski próg 2.5 upomnień. Jedni i drudzy nie chowają nóg, wręcz przeciwnie grają charakternie i pozwalają sobie na dyskusje z arbitrem. Jak wiemy podczas EURO 2024, wprowadzone zostały nowe wytyczne, które mówią o tym, że tylko kapitan może podchodzić do sędziego, gdy będzie niezadowolenie z jego decyzji. Felix Zwayer chętnie sięga do kieszonki i jego ostatnie liczby to 4, 3, 7.  Uważam, że jest spory potencjał na kartoniki w tym gorącym meczu. Legalni bukmacherzy na Ciebie czekają!

Powyżej 2.5 kartek
EURO Superbet 15.06.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze