Noppert, Lennon i van den Bergh! Komplet w kolejnej rundzie? AKO 3.2!

Dart

European Tour startuje w Belgii, a my razem z Nim z kolejnymi propozycjami! Triple na piątkowy wieczór? W sam raz na weekendowe wydatki! Zapraszam do mojej kolejnej analizy o tematyce darterskiej, czy powtórzymy zielone znaczniki z wczorajszych kuponów? Start o 20:00! Powodzenia! 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka w Cardiff!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/betfan

 

Wczorajsza, czyli już czwarta kolejka Premier League dała nam kilka stówek profitu w moich głównych propozycjach na wieczór. Dzisiaj zapraszam na pierwsze zmagania z cyklu European Tour, konkretniej z Belgii. Szczerze nie spodziewałem się, że dzisiaj będę zamieszczał analizę, więc musicie wybaczyć mi jedynie krótkie podsumowania, wybranych przeze mnie spotkań! Zapraszam!

Pierwszy dzień turnieju, a zatem spotkania zawodników teoretycznie niżej plasujących się w rankingu, stąd też nie znając formy weekendu poszczególnych graczy, wybrałem trzy spotkania, w których stawiam na faworytów swoich pojedynków.

Danny Noppert-Geert de Vos

W pierwszym wybranym przeze mnie spotkaniu do tarczy podejdzie reprezentujący Holandię Danny Noppert i przedstawiciel gospodarzy w postaci Geerta de Vosa. Holender w obecnym czasie zajmuje 27 lokatę na światowych listach, szczególnie dobrze zaprezentował się w tegorocznych zmaganiach w Player Championship 3 i 4. Przyszlo mu pokonać m.in. Wadea, Gerwena, czy Aspinalla. Tydzień temu rozegrał trzy zacięte pojedynki, z których każdy zakończył się rezultatem 6-5, wygrał ze Smithem i Kantele, niestety uległ Jamesowi Wadeowi. Geert to reprezentant organizacji BDO, ostatnie znane szerszej publice rozegrał na Mistrzostwach w styczniu, no i dostał srogie lanie od Vennstry 0-4 w setach. Jeśli widzicie pojedynek PDC, kontra BDO to już powinna zaświecić się lampka, kto w tym starciu na 90% będzie górą. Dodając, że Noppert to nie jakiś “ogórek” wybór jest jasny.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Rowby John Rodriguez-Steve Lennon

Kolejny pojedynek to starcie Austria-Irlandia. Szczerze mówiąc kurs na Lennona, bardzo mnie dziwi, ale to jest właśnie urok darta, już niżej niż pewny próg kursy nie schodzą. Można, powiedzieć Rowby nie prezentuje się nawet przeciętnie, na 20 ostatnich spotkań wygrał tylko 4(!), a wcale jego rywale do najsilniejszych nie należeli. Można powiedzieć, że był pewien okres w którym wszyscy w młodym Austriaku widzieli bardzo dobrego zawodnika, jednak z upływem czasu czas prysł, jak za machnięciem ręki. Nie jest to jeszcze ani klasa, ani pewność siebie. Jego rywalem będzie ograny, czy dartersko mówiąc obrzucany Steve Lennon, który również w ostatnim czasie najlepszej formy może i nie ma, ale on jest zawsze groźny. Po czterech Playersach w których praktycznie za każdym razem odpadał w pierwszym spotkaniu, nagle wygrywa pięć kolejnych spotkań, miażdżąc przeciwników i przegrywa w decydującym legu z Gerwynem Pricem. W kolejnej edycji gładko pokonuje Davea Chisnalla i Hamiltona, odpadając tym razem znów w decydującym lego z Simonem Whitlockiem. Forma rośnie “to widać, to słychać, to czuć”.

Dimitri van den Bergh- Derk Telnekes

Pojedynek Belgijsko-Holenderski, ale myślę bez historii. Van den Bergh przed własną publiką jest zobowiązany wygrać to spotkanie, wielokrotnie udowadniał, że potrafi wygrywać z najlepszymi i z pewnością Telnekesowi daleko do takiej klasy. W ostatnim czasie Holender, przegrywa każde spotkanie na otwarcie. Młody Belg może i nie notuje spektakularnych wyników w Playersach, ale rzucać to on potrafi, udowodnił to z nawiązką w grudniowych Mistrzostwach. Druga sprawa on nie tylko potrafi rzucać, ale przede wszystkim ma “jaja” do tej gry i nawet przy beznadziejnych sytuacjach potrafi odrabiać wyniki, przykładowo spotkanie z Lewisem. W kluczowych momentach często rzuca wysoko, a także potrafi skompletować checkout powyżej 100 punktów. W tym spotkaniu nie widzę innej drogi, niż postawienie na moim zdaniem jednego z przyszłej piątki PDC.

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/goto/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze