Nie ma co robić? Czas na dart! Król darta powraca z kuponem na 599PLN!

Tarcza z wbitymi lotkami

W połowie marca organizacja PDC zawiesiła wszystkie darterskie rozgrywki przynajmniej do maja, wydawać by się mogło “no to mamy darterskie wakacje”, ale nie. Wbrew moim oczekiwaniom i ku kompletnej niespodziance, zawodnicy postanowili, że wystąpią przy popularnym w swoich kręgach webcamie i dadzą swoim kibicom, dawkę emocji w tych ciężkich czasach. W jednym z turniejów występują ikony tego sportu, na czele z Philem Taylorem i Raymondem van Barneveldem, drugi zaś to starcie u naszych południowych sąsiadów, czyli na czeskiej ziemi. Ja atakuję po jednym spotkaniu z obu turniejów i liczę na solidny profit!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!
Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN
Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/betfan

Phil Taylor –Raymond Van Barneveld

Starcie tytanów i legend tej dyscypliny, co prawda obaj odeszli już od zawodowej tarczy, ale nie trudno odnaleźć ich przy okazji spotkań pokazowych, czy turniejów charytatywnych. Phil nie tak dawno występował w zabawowym turnieju w Niemczech rozgrywanym w parach i choć ciężko w takiej rywalizacji o ocenianie czysto sportowych aspektów, gdy grasz w parze z gwiazdą kina, czy reklamy to mogę śmiało powiedzieć, że z pewnością utytułowany Anglik nie zapomniał, jak się rzuca. Z drugiej strony ekranu do rzucania podejdzie. Raymond zaś startuje dzisiaj od rana w “Modus Icons of Darts 2020 Live League” i czy dobrze mu idzie? Tragicznie! Cztery spotkania, cztery porażki i to z zawodnikami niedorastającymi Taylorowi do pięt. Nijman, Nicholson, Evans, czy Jenkins to zawodnicy,  którzy bezlitośnie wypunktowali dzisiaj van Barnevelda. Poszukajmy tutaj też drugiego dna, to turniej ikon i spotkanie dwóch wielkich gwiazd, byłych championów, zdobywców wielu triumfów, ale w tej parze zawsze będzie jeden większy, w postaci Phila Taylora! Czy z tak jak dziś dysponowanym Raymondem, Anglik nie może wygrać? Szczerze wątpię i z wielkim spokojem stawiam na niego w tym pojedynku! Możecie zapamiętać,  że Phil Taylor to najbardziej utytułowany zawodnik tego sportu i raczej nikt go nie pobije. To głównie  dzięki  niemu zyskał jakikolwiek rozgłos i uznanie w oczach kibiców, a co za tym idzie typowanie na zagranie! Jeśli Taylor startuje w takim wydarzeniu to nie, żeby przegrać! Powodzenia!

Jirkal Pavel – Smejda Michal

W przypadku tego spotkania ciężko mówić o pewniakach i zawodnikach jakkolwiek znanych w świecie darta, ale musicie uwierzyć mojemu doświadczeniu. Swoja ocenę opieram na własnej grze i rozumieniu tego sportu przez pryzmat zawodnika, a nie jedynie obserwatora. Niejednokrotnie w moim przypadku stawiam na zawodników za którymi przemawia jakiekolwiek doświadczenie i tak jest też w tym przypadku. O ile Pavel Jirkal kilkukrotnie miał okazję pokazać się szerszej publice o tyle jego przeciwnik jest całkowitym no name’m w tym środowisku. Zmierzając do szczegółów Pavel w dwukrotnie w ubiegłym roku miał okazję występować w rozgrywkach European tour, co już świadczy, że posiada pewną dawkę umiejętności, bo bez niej nie miałby do tego prawa. Jeśli chodzi o starcia w tych rozgrywkach to miał takie trzy i tylko raz wygrał, a konkretniej z Borlandem i to w całkiem ładnym stylu 6-1. Nie mniej udany był pojedynek z jakże doświadczonym i znanym Websterem i porażka jedynie 3-6, co biorąc pod uwagę różnice klas obu graczy wydaje się być całkiem fajnym wynikiem dla Czecha. W odnośnie numer sześć ubiegłego cyklu dostał lanie od Humphiresa 0-6, no ale cóż. Anglik to bardzo dobry zawodnik i wcale nie dziwi mnie ten pogrom. Rywalem Jirkala jest Sedlak, o którym na najbardziej popularnych arenach cicho i ciężko nawet o oficjalne spotkanie z jego udziałem. Stawiam tutaj na bardziej doświadczonego gracza i uważam, że na spokojnie skompletujemy tego double.

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/goto/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Kupon na turniej pokazowy w darcie

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze