Navi Junior zaskoczy Permittę? Gramy kupon z kursem 2.08!

Polscy zawodnicy podczas turnieju

Po ostatnich spotkaniach IEM Dallas czeka nas jeden dzień przerwy przed fazą pucharową. W międzyczasie będziemy mogli zobaczyć kilka naprawdę ciekawych drużyn z niższego poziomu. Czy Tomiko pociągnie Permittę do kolejnego zwycięstwa?

STS kod promocyjny.

Permitta – Navi Junior

hhh

Permitta w ostatnim czasie gra po prostu bardzo dobrze i po serii porażek rozpoczęła się seria zwycięstw. Odkąd Tomiko zaczął grać w drużynie Permitty, wygrali 5 z 6 spotkań i przegrali jedynie spotkanie na akademię VP. Oczywiście rywale nie byli zbyt wymagający, ale mimo wszystko wygranie na Endpoint czy Nexus może cieszyć. Zasadniczo kluczowym aspektem tego jest po prostu Tomiko, który w ostatnim miesiącu zdobył rating 1.20. Odmienił on grę Permitty i jest obecnie kluczowym zawodnikiem w całej układance, mimo że nie jest ich pełnooprawnym graczem. Permitta potrafi bardzo dobrze grać na mapie Ancient, więc z Tomiko powinni utrzymać formę na tej mapie, zwłaszcza że rywale nie powinni jej zbanować. W rundach pistoletowych prezentowali się bardzo dobrze w ostatnim miesiącu, bo wygrali aż 20 z 32 rund pistoletowych i dołożyli do tego 4 wygrane rundy force. Problemem może być konwersja, bo dali się przełamać aż 7 razy rywalom. Tomiko to bardzo utalentowany zawodnik i trzeba go w mojej opinii traktować jako gracza, który może odmienić losy spotkania, zwłaszcza na tym poziomie.

hhh

Navi Junior rozegrało pierwsze spotkanie od dłuższego czasu przeciwko ekipie Illuminar. Pamiętajmy, że jest to drużyna złożona z bardzo młodych graczy, którzy tak naprawdę dopiero uczą się grać na scenie. Mimo to pokonali rywali wynikiem 2:1 i zagrali naprawdę dobre spotkanie. Illuminar w tym momencie jednak jest dość nietypową drużyną, bo mają bardzo słabych indywidualnie graczy, dlatego też przegrywają zdecydowaną większość spotkań. O Navi Junior nie wiemy na ten moment zbyt wiele, ale pewne wnioski można zacząć wyciągać. Na pewno jest to ekipa, która ma potencjał, by zaskoczyć, ale w pierwszym spotkaniu po zajrzeniu głębiej w statystyki nie jest to już aż tak imponujące. Zdobyli zaledwie 3 zabójstwa otwierające wiecej od rywali i gdyby rywal miał rzeczywiście lepszych graczy, to mogłoby to się różnie potoczyć. Navi Junior wygrało 3 z 6 rund pistoletowych w tym spotkaniu, co jest dość standardowym wynikiem. Co ciekawe na ostatniej mapie, czyli Ancient wygrali aż 3 clutche, a ich rywale, żadnego. Przy odrobinie więcej szczęścia w przypadku Illuminar to spotkanie mogłoby się potoczyć trochę inaczej.
Przewidywane mapy:
Navi Junior ban Inferno
Permitta ban Anubis
Navi Junior pick Mirage
Permitta pick Ancient
Navi Junior ban Vertgio
Permitta ban Dust 2
Nuke was left over

hhh

Typ: Permitta wygra mecz. Na ten moment wydaje się to być lepiej zorganizowana ekipa. Rozegrali ze sobą mnóstwo spotkań i mimo słabszego okresu, dalej nie wyglądali wcale tak źle pod względem indywidualnym. Tomiko może przesądzić o zwycięstwie na korzyść Permitty.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który ma w ofercie bardzo ciekawe zakłady na kolejną fazę IEM Dallas. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

Permitta wygra mecz
Kurs: 1.60
Zagraj!
baner grupa zagranie

B8 – Sinners

 

B8 jest obecnie w fantstycznej formie i wygrywa zdecydowaną większość spotkań. W bardzo dobrej formie znajduje się NPL, Headtr1ck oraz Alex666, którzy prowadzą zespół do dalszych zwycięstw. Bardzo trudno postawić się tej ekipie, bo mają wszystko by ciągle się rozwijać i iść do przodu. Są obecnie jedną z najlepszych drużyn, jeżeli chodzi o rundy pistoletowe, co jest bardzo istotnym elementem w CS 2. Rywal musi być naprawdę w dobrej dyspoyzcji, by im zagrozić, a nawet to może nie wystarczyć. B8 na ten moment gra turnieje niższej rangi, ale gdy będzie okazja, to na pewno pokażą się z bardzo dobrej strony przeciwko zespołom z tier 1. Ostatnio przecież udało im się pokonać BetBoom, czyli dość solidną drużynę, która potrafi wyjść z grupy na turnieju tier 1. Sinners gra obecnie z nowym graczem, bo Neofrag został posadzony na ławkę, a do drużyny dołączył Majky. Nowy zawodnik nie zrobił, póki co szału, bo zaliczył rating 1.00 na przestrzeni wszystkich dotychczas rozegranych spotkań. Samo Sinners jednak zaczęło grać coraz lepiej. Trzeba jednak w tym wszystkim zaznaczyć, że nie mieli jeszcze okazji wygrania na klasowego rywala, bo przegrali, chociażby spotkania na 1Win czy 9Pandas. Sinners na pewno ma szansę na takich mapach jak Anubis czy Ancient, gdzie B8 gra regularnie, ale potrafi przegrać. Sinners w ostatnim miesiącu grało raczej przeciętnie w rundach pistoletowych. Wygrali 51% z nich, dołożyli do tego bardzo słabą konwersję wynoszącą zaledwie 72%, ale wygrali przy tym 25% rund force.
Przewidywane mapy:
Sinners ban Vertigo
B8 ban Dust 2
Sinners pick Anubis
B8 pick Nuke
Sinners ban Inferno
B8 ban Ancient
Mirage was left over

 

Typ: B8 wygra mecz. Na ten moment jest to po prostu lepsza drużyna, a mapy też wydają się im sprzyjać. Sinners oczywiście może zaskoczyć i wygrać, chociażby mapę, ale nie sądzę, by byli gotowi wygrać spotkanie. Jeżeli B8 będzie zależało na zwycięstwie, to powinni sobie z rywalem poradzić.

Analizy z innych dysycyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

B8 wygra mecz
Kurs: 1.35
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 30.05.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze