Najlepszy snookerzysta świata z pewnym awansem do ćwierćfinału? Gramy o 210 PLN!

judd trump mś

Fot. Xinhua 

Wczoraj pisałem o dwóch byłych Mistrzach Świata i dzisiaj kolejnych dwóch wkracza do walki o ćwierćfinał. Stuart Bingham, czyli czempion z 2015 roku teoretycznie ma przed sobą łatwą przeprawę, ponieważ jego rywal Jamie Jones plasuje się obecnie dopiero na 69. miejscu w rankingu, a w przeszłości nie odnosił żadnych większych sukcesów. Z kolei Judd Trump, czyli światowy numer jeden i zdecydowanie najlepszy obecnie gracz zmierzy się z Davidem Gilbertem. Czy doświadczenie Trumpa i Binghama okażą się dzisiaj kluczowe i obaj snookerzyści pewnie awansują do kolejnej rudny? Sprawdź moją zapowiedź i analizę tych spotkań wraz z typami!

Załóż konto z kodem bonusowym: 520PLN, aby otrzymać:

500 PLN bez ryzyka i 20 PLN freebet

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie
Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

FREEBET: 250 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej snookerowych typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Stuart Bingham vs Jamie Jones

Konto u bukmachera założone? Jeśli nie, to załóż je z naszym kodem bonusym PZBUK. Dzięki temu zgarniesz atrakcyjne bonusy oraz szeroką ofertą na snookerowe mistrzostwa świata, które w tym roku są niezwykle interesujące!

Bukmacherzy w roli zdecydowanego faworyta widzą dzisiaj Stuarta Bighama. Nie powinno to być żadną niespodzianką, ponieważ różnica w umiejętnościach i doświadczeniu jest ogromna. Trzeba jednak zaznaczyć, ze obecny sezon nie był dla Anglika udany. Stuart nie zagrał w żadnym finałowym spotkaniu i niejednokrotnie ulegał słabszym od siebie. W tym sezonie Bingama pamiętam szczególnie z dobrego występu na Mastersie, kiedy to w pechowy sposób odpadł w półfinale z Yanem Bingtao. Ten turniej potwierdził mi to, że mimo wszystko ten zawodnik w największych turniejach daje radę i tutaj powinno być tak samo. Bingham zdobył mistrzostwo świata w 2015 roku. Wtedy nikt nie stawiał na tego zawodnika i tym razem jest podobnie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby miało się stać podobnie. Do tego potrzebna jest dobra gra właśnie w takich meczach jak dzisiaj.

Jamie Jones na mistrzostwach świata występuje dopiero po raz czwarty. Jego doświadczenie nie jest zatem zbyt duże, a gdy masz mierzyć się z jednym z najlepszych snookerzystów, to trema z całą pewnością robi się bardzo duża. Jamie w eliminacjach zaprezentował się bardzo dobrze, a w pierwszej rundzie bardzo pewnie rozprawił się z Maguirem. Dzisiaj poprzeczka będzie postawiona zdecydowanie wyżej. Teoretycznie wszystko jest tutaj możliwe, ale praktycznie nie przewiduję tutaj żadnej niespodzianki.

Co obstawiać?

W tym spotkaniu spodziewam się pewnego i wysokiego zwycięstwa Binghama. Anglik rozpoczął mistrzostwa od wymęczonego zwycięstwa nad Dingiem, ale dzisiaj powinno być dużo łatwiej, ponieważ rywal jest z zupełnie innej półki. Doświadczenie Stuarta w wielkich turniejach jest ogromne, a starcie z byłym mistrzem świata może sparaliżować każdego zawodnika. Jamie Jones rozpoczął od zaskakującego zwycięstwa nad Stephenem Maguierem. Wynik 10:4 może zrobić na kibicach spore wrażenie, ale raczej nie na Binghamie. W klasycznym snookerze obaj gracze mierzyli się ze sobą dwa razy. Dwukrotnie lepszy okazywał się Stuart, który raz wygrał aż 5:0. Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy kolejny dobry mecz Anglika, który wygra różnicą przynajmniej trzech partii.

W tym momencie sprawdź opinie o zakładach bukmacherskich PZBUK!

Stuart Bingham wygra co najmniej trzema partiami
Kurs: 1.57
Zagraj!

  grupa 39

Chcesz więcej snookerowych typów? Dołącz do grupy Zagranie!

David Gilbert vs Judd Trump

Chyba każdy, kto śledzi ten sport, przyzna, że Trump jest obecnie zdecydowanie najlepszym zawodnikiem. Potwierdzają to kolejne turniejowe zwycięstwa, pierwsze miejsce w rankingu i nieprawdopodobna pewność siebie w kluczowych momentach poszczególnych spotkań. Umiejętności tego snookerzysty nie raz zszokowały cały świat i w tym roku Judd chce zdobyć swoje drugie mistrzostwo świata. Przed rokiem zawodnik ten odpadł w ćwierćfinale z Kyrenem Wilsonem, a taki rezultat był ogromną niespodzianką. Wydaje mi się, że Trump wyciągnął wnioski z tamtego spotkania i teraz dojdzie znacznie dalej. W trwającym sezonie Judd wygrał aż pięć turniejów i pod tym względem nikt nie może się z nim równać. Mistrzostwa świata to jednak zupełnie inne wyzwanie, ale doświadczenie tego zawodnika powinno pozwolić mu odnieść kolejne pewne zwycięstwo. Trump w pierwszej rundzie w pierwszej rundzie zagrał bardzo dobrze i wygrał z Wakelinem aż 10:4.

Rywalem mistrza świata z 2019 roku będzie Gilbert, który jest jednym z najbardziej nierówno grających zawodników. Oczywiście nie można nie doceniać umiejętności tego gracza, ponieważ nie raz ogrywał on tych teoretycznie silniejszych od siebie, ale jednak nie zaliczymy go do ścisłej czołówki tego sportu. David słynie z tego, że potrafi zaciąć się w najważniejszych momentach, a presja nie jest jego sprzymierzeńcem. Gilbert również rozpoczął od wysokiego zwycięstwa, ale jego gra była bardzo daleka od ideału. Trudno mi wyobrazić sobie to, że ten zawodnik zagrozimy najlepszemu snookerzyście świata.

Co obstawiać?

Wcześniej pisałem o pewnym zwycięstwie Binghama. Tym razem spodziewam się jeszcze bardziej jednostronnego spotkania. Idę oczywiście w stronę Trumpa i stawiam na to, że wygra on różnicą minimum pięciu partii. Z jednej strony można uznać to za dość duży handicap, ale moim zdaniem powinien on zostać pokryty bez większych problemów. Judd w tym sezonie prezentował bardzo wysoki poziom, a zeszłoroczne niepowodzenie powinno go zmotywować do dużo lepszego występu. Trump w pierwszej rundzie wygrał różnicą sześciu partii i zaprezentował fenomenalny snooker. Co prawda Gilbert również wygrał 10:4, ale jego gra była zupełnie inna. Dużo prostych błędów na wbiciach i złe prowadzenie białej bili mocno rzucały się w oczy. Highfield nie był jednak w stanie wykorzystać gorszej dyspozycji tego zawodnika. Trump z całą pewnością da sobie z tym radę. Wygra 13:8 lub wyżej? Moim zdaniem nie będzie z tym żadnego problemu.

Pamiętaj, że dzisiaj korzystamy z zakładów PZBUK, które obecnie oferują bardzo atrakcyjne bonusy i promocje na start!

Judd Trump wygra co najmniej pięcioma partiami
Kurs: 1.52
Zagraj!

Propozycja kuponu:

snooker niedziela

Chcesz więcej snookerowych typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze