MvG wróci do gry na najwyższym poziomie? Kupon double z darta z kursem 2,30!

Michael van Gerwen po wygranym meczu 16.11.2023

Wczorajszy kupon pogrzebany został przez Krzysztofa Ratajskiego, którego dyspozycja na doublach była fatalna i nie dał on piątego zwycięskiego kuponu z rzędu. Dzisiaj jednak pora na dokończenie pierwszej fazy play-off, czyli 1/8 finału turnieju Grand Slam of Darts, gdzie dojdzie do kilku bardzo ciekawych pojedynków. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem na ostatni dzień rywalizacji o ćwierćfinały GSoD! 

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

797 zł NA START: od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Michael van Gerwen vs Damon Heta: typy i kursy bukmacherskie (16.11.2023 r. – 22:00)

Przedostatni mecz sesji wieczornej, a zarazem starcie byłego Mistrza Świata, a więc Michaela van Gerwena, który trzykrotnie zdobywał tytuł najlepszego zawodnika tej imprezy, kontra Damon Heta, który w tym roku miewa poważne problemy na scenie telewizyjnej. W rywalizacji grupowej MvG nie miał najlepszych momentów, ale w najważniejszych chwilach w meczach grupowych pokazywał, że jest w stanie nawiązać do swojej dyspozycji, która dała mu tytle tytułów na jego nazwisko. Nie do końca jestem zdania, a żeby MvG miał w tym roku wygrać rywalizację w całym wydarzeniu Grand Slam of Darts, ale z pewnością nie można skreślać go z listy potencjalnych triumfatorów, gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy MvG się odpali i pokaże swój najlepszy dart. Wydaje mi się, że przechodzimy do formatu, który znacznie bardziej pasuje Holendrowi, a niżeli jego dzisiejszemu rywalowi. Michael van Gerwen w tym sezonie miał bardzo dobry początek sezonu, ale im bliżej Mistrzostw Świata, tym więcej momentów, w których można zwątpić w jego możliwości w tej części sezonu. Wydaje się, że jest to zawodnik, który zdecydowanie woli mecze, kiedy ma przerwę od gry, gdyż z dnia na dzień nie utrzymuje w ostatnim czasie tak dobrej dyspozycji. Zmierzy się dzisiaj z Damonem Hetą, który w tym sezonie gra bardzo dobrze na turniejach podłogowych, ale zdecydowanie nie idzie mu w rywalizacji na scenach telewizyjnych. Brak tytułów oraz spore problemy w grze na tarczy, czego moim zdaniem nie odczarował nawet w ostatnim meczu grupowym, gdzie rywalizował z Beau Greaves. Tam zwyciężył tylko i wyłącznie dzięki swoim wysokim zamknięciom i bardzo różnie mogło potoczyć się to spotkanie. Nie jest faworytem tego spotkania, ale ich ostatnie pojedynki na turniejach podłogowych i tv, potrafił wygrywać. Ma on patent w grze z MvG, jednakże na obecnym poziomie, na jakim się prezentuje, może być mu bardzo trudno z pokonaniem Gerwena, który nie wierzę, że zostawi swoje problemy, które występowały, bez żadnej poprawy i z pewnością dzień przerwy poświęcił na to, aby lepiej przygotować się do fazy play-off. Wszystkie nasze propozycje na Darta, odnajdziesz na stronie Typy Dart!

MICHAEL VAN GERWEN VS DAMON HETA

Kto wygra mecz?
Michael van Gerwen 42%
Damon Heta 58%
12+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Michael van Gerwen
 • Damon Heta

 

Statystyki:

 • Michael van Gerwen jest obecnie 3. zawodnikiem rankingu PDC
 • Damon Heta jest obecnie 13. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich to 9:5 dla MvG
 • W tym sezonie zawodnicy nie mieli okazji się ze sobą mierzyć
 • Michael van Gerwen wygrywał ten turniej trzy razy w karierze

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

PC1 2020 – 6:3 MvG

PC7 2020 – 6:4 MvG

PC15 2020 – 6:4 Damon Heta

PC16 2020 – 6:0 MvG

PC4 2021 – 7:3 Damon Heta

World Matchplay 2021 – 10:7 MvG

PC29 2021 – 7:3 MvG

PC30 2021 – 6:4 MvG

PC3 2022 – 6:3 Damon Heta

UK Open 2022 – 10:4 Damon Heta

World Series Finals 2022 – 6:4 MvG

ET13 2022 – 7:6 Damon Heta

Bilans meczów w turnieju:

Michael van Gerwen:

wygrana z: Fallon Sherrock – 5:1, Rob Cross – 5:4; Martijn Kleermaker – 5:4 

Damon Heta:

wygrana z: Ricardo Pietreczko – 5:4; Beau Greaves – 5:4; przegrana z: Nathan Aspinall – 3:5

Co obstawiać?

W tej rywalizacji faworytem spotkania jest Michael van Gerwen i moim zdaniem jest to zrozumiałe, gdyż MvG potrafi grać na turniejach telewizyjnych i może robić dokładnie to samo, co Australijczyk zrobił najlepszej obecnie zawodniczce w stawce, kończąc same wysokie wartości, na co powiedzmy sobie szczerze, wcale nie zasługiwał z gry w tarczy. Jestem zdania, że dzisiaj zobaczymy demona w osobie MvG i będzie on dominował na scenie. Moją propozycją jest zagranie na wygraną Holendra! W przypadku tego meczu, skorzystam z oferty, która dostępna jest u naszego dzisiejszego bukmachera! Warto założyć tam konto z kodem promocyjnym Etoto od Zagranie!

Michael van Gerwen wygra
Kurs: 1,34
Zagraj!

baner zagranie

Danny Noppert vs Stephen Bunting: typy i kursy bukmacherskie (16.11.2023 r. – 21:00)

Mecz, który moim zdaniem ma największe value w tym dniu rywalizacji, to starcie holendersko-angielskie, a więc starcie Dannego Nopperta ze Stephenem Buntingiem. Panowie są dosyć zastanawiającymi zawodnikami, którzy mogą zaproponować nam jedno z najlepszych widowisk w tej fazie, ale także jedno z najgorzej wyglądających meczów. Są to zawodnicy, których dyspozycja mocno zależy od tego, jak wejdą w dzień i jak dużo presji narzuca przeciwnik. Zdecydowanie ich strona mentalna jest pod znakiem zapytania, gdyż w meczach na scenie telewizyjnej mają oni wiele wątpliwości w swoich rzutach na tarczy, kiedy do głosu dochodzi presja. Na ten moment znacznie lepszy obraz gry widzieliśmy po stronie Buntinga, który potrafił wygrać z Peterem Wrightem oraz Dave’em Chisnallem, jednak niespodziewanie, a moim zdaniem niezasłużenie, przegrał ze Stowe Buntzem. W meczu z Amerykaninem zdecydowanie zabrakło lepszego wejścia w mecz, co przy tak krótkim formacie miało odzwierciedlenie na dalszym dystansie gry. Moim zdaniem Bunting jest bardzo dobrze przygotowany do końcówki tego sezonu, co już nie raz pokazywał w rywalizacjach telewizyjnych pod koniec roku. Jest zdecydowanie bardziej stabilny w tarczy, a także ma predyspozycje do gry na wysokich kończeniach, jeżeli 100+ opiera się na T20. Danny do tej pory nie zachwycał w meczach w grupie, a wydaje mi się, że im dalej w las i im dłuższe pojedynki, tym będzie mu ciężej pokazać się z dobrej strony, tym bardziej że przed nim po raz pierwszy tak wymagający rywal. Do tej pory miał problemy w każdym ze swoich meczów, gdzie był zdecydowanym faworytem. Czy będzie on w stanie nawiązać kontakt z Anglikiem, który jest bardzo dobrze przygotowany do Grand Slamu? Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie Typy Dnia!

Statystyki:

 • Danny Noppert jest obecnie 7. zawodnikiem rankingu PDC
 • Stephen Bunting jest obecnie 24. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich to 5:2 dla Dannego Nopperta
 • W tym sezonie bilans meczów bezpośrednich to 2:0 dla Dannego Nopperta
 • Zawodnicy spotkali się tylko raz na dużej scenie telewizyjnej

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

PC9 2020 – 6:3 Danny Noppert

PC18 2020 – 6:5 Danny Noppert

The Masters 2023 – 10:9 Danny Noppert

PC30 2023 – 6:3 Danny Noppert

Bilans meczów w turnieju:

Danny Noppert:

wygrana z: Haruki Muramatsu – 5:3; Andrew Gilding – 5:3. Brendan Dolan – 5:4

Stephen Bunting:

wygrana z: Dave Chisnall – 5:4; Peter Wright – 5:3; przegrana z: Stowe Buntz – 3:5

Co obstawiać?

W tym spotkaniu faworytem do wygranej jest Stephen Bunting, na którego kursy mocno spadły od czasu wystawienia pierwszych linii przez bukmacherów. Zdecydowanie zgadzam się z tym ruchem u buków, gdyż moim zdaniem także jest on w lepszej dyspozycji na ten moment, od swojego rywala, z którym dzisiaj ma okazję się mierzyć. Wydaje mi się, że znacznie bardziej stabilny na dłuższym dystansie będzie Anglik, który dodatkowo będzie miał wsparcie publiczności, która pomimo środka tygodnia, zbiera się na hali w Wolverhampton bardzo obficie. Moją propozycją na to spotkanie jest typ na wygraną reprezentanta Anglii, w którego mocno dzisiaj wierzę! 

Stephen Bunting wygra
Kurs: 1,72
Zagraj!

Kupon-double-dart-Etoto-16.11.2023

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze