Mouz ponownie w starciu z Liquid! Gramy kupon z kursem 2.15!

Twsitzz zawodnik Liquid

Mouz zmierzy się z Liquid o awans do ćwierćfinałów ESL Pro League. Siuchy zmierzy się ponownie z Cadianem i jego ekipą. Ostatnim razem Mouz wygrało wynikiem 2:0, jak będzie tym razem? Oprócz tego spotkania ostatniej szansy w wykonaniu Forze czy Ence.

STS kod promocyjny.

Mouz – Liquid

 

Mouz bardzo dobrze zaprezentowało się do tej pory podczas tego turnieju. Wygrali oba pierwsze spotkania przeciwko Bad News Kangaroos i nie stracili przy tym mapy. Jedynie na Mirage przeciwko Gamer Legion była zacięta mapa, ale poza tym po prostu dominowali swoich rywali. Jest to już klasyczny schemat w wykonaniu Mouz, że grają bardzo dobrze w fazie grupowej i problemy zaczynają się w fazie pucharowej. Każdy zawodnik Mouz prezentuje bardzo dobrą formę i ciężko wskazać jakieś słabsze elementy tej ekipy. Jeżeli Mouz nauczy się radzić sobie z presją, to mogą być kolejną ekipą, która na stałe będzie walczyła o finały większości turniejów. Brakuje im może tego doświadczenia, które posiada Faze i przekłada się na spotkania kluczowe dla klasyfikacji w turnieju. Mouz wygrało 7 z 8 rund pistoletowych podczas tego turnieju, dwa razy dali się przełamać i raz przełamali rywala po przegranej rundzie pistoletowej. Mouz to zespół bardzo pewny siebie w grupie, który potrafi stwarzać sobie dogodne sytuacje na mapie. W spotkaniu z Liquid na pewno może im zagrozić mapa Infenro, którą rywale prawdopodobnie wybiorą. Ostatnim razem jak mierzyły się te zespoły podczas IEM Chengdu, Mouz pokonało Liquid 13:11 właśnie na mapie Inferno.
Liquid prezentuje się całkiem nieźle podczas tego turnieju, ale rywale nawet słabsi potrafią im zagrozić. Furia wygrała Inferno w starciu z nimi, a Monte zagrało dwie bardzo wyrównane mapy, które mogły pójść w obie strony. Widać, że Liquid musi jeszcze sporo popracować, żeby dojść do poziomu, na jakim gra Mouz. Nie jest to kwestia umiejętności indywidualnych, a bardziej podejścia do gry czy kooperacji. Zews podczas transmisji wspominał, że mają jeszcze pewne problemy z odpowiednim dorzuceniem w tempo granatów błyskowych, dlatego zdarza się, że czasami sami siebie oślepiają. Mimo że nie będzie to raczej duży problem w tym spotkaniu, to pokazuje to, że jeszcze trochę pracy przed nimi, chociażby w kontekście samej kooperacji między graczami. Najlepiej podczas turnieju prezentuje się oczywiście Naf oraz Twistzz. Bardzo słabo gra na ten moment Skullz, a Yekindar zawodzi po raz kolejny. Yekindar to była bardzo groźna broń, chociażby w Virtus Pro, gdzie Jame potrafił wykorzystać jego agresywną grę. Na ten moment nie wygląda to tak dobrze, ale być może za jakiś czas zacznie się lepiej odnajdować w swojej roli. Liquid wygrało 5 z 10 rund pistoletowych, i dołożyli do tego 2 wygrane rundy force.
Przewdidywane mapy:
Liquid ban Vertigo
Mouz ban Anubis
Liquid pick Inferno
Mouz pick Mirage
Liquid ban Overpass
Mouz ban Nuke
Ancient was left over

 

Typ: Mouz wygra mecz. Na ten moment to po prostu lepsza ekipa, ale Liquid na pewno może zaskoczyć, wygrywając, chociażby mapę. Myślę jednak, że Mouz grające bez presji jest drużyna ze ścisłego topu i w faze grupowej może to być nawet najlepsza ekipa świata. Liquid miało dość bliskie mecze i sądzę, że Mouz wykorzysta niedokładności ze strony rywala.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który oferuje ciekawe formy promocji. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

Mouz wygra mecz
Kurs: 1.48
Zagraj!
baner grupa zagranie

Monte – Forze

 

Monte nie prezentuje się źle jak na to, w jakim składzie obecnie gra, ale na pewno mogli zrobić więcej. W pierwszym spotkaniu przeciwko Forze po bardzo zaciętych dwóch mapach udało im się wygrać wynikiem 2:0. W spotkaniu z Liquid po znowu bardzo zaciętych mapach przegrali wynikiem 2:0. Spotkanie z Ence to na pewno najbardziej frustrujące dla nich wydarzenie. Na pierwszej mapie zostali zmiażdżeni i wygrali zaledwie 3 rundy na mapie Nuke. Wydawało się, że na Vertigo będzie inaczej, po tym jak wygrali pierwszą połowę wynikiem 9:3. Ostatecznie przegrali także drugą mapę wynikiem 13:10, po absurdalnym clutchu 1 na 1 ze strony Hadesa, który zabił Woro w ostatniej sekundzie rundy przez smoke. Momentami gra Monte wygląda po prostu dziwnie, widać zresztą było frustracje w różnych momentach spotkania z Ence. Potrafią popełnić dość proste błędy i widać, że daleko im jeszcze do dyspozycji, w której będą w stanie rywalizować na najwyższym poziomie. Wygrali 6 z 12 rund pistoletowych podczas tego turnieju, ale raz dali się przełamać. Najlepiej podczas tego turnieju spisuje się Woro, który widać, że ma po prostu spore wyczucie, jeżeli chodzi o grę. Dla porównania DemQQ mimo doświadczenia potrafi popełniać proste błędy po stronie broniącej.
Forze po porażce z Monte musiało się podnieść i zaprezentować jeszcze lepszy poziom by utrzymać się w tym turnieju. W spotkaniu z Furią zagrali po prostu wybitnie i rywal zdobył jedynie 7 rund na mapie Nuke i 0 na Overpass. Było to piękne granie ze strony zawodników Forze, którzy, mimo że grają z dwoma zastępstwami to i tak pokazują bardzo wysoki poziom indywidualny. W spotkaniu z Gamer Legion przegrali dość dotkliwie mapę swojego wyboru, czyli Nuke wynikiem 13:3. Następnie jednak pokazali się z bardzo dobrej strony na Ancient i doprowadzili do trzeciej mapy. Na Mirage mieliśmy nawet wynik 6:6 po pierwszej połowie, ale Gamer Legion okazało się po prostu lepszym zespołem i wygrało ten mecz. Nie zmienia to faktu, że Forze pokazał się naprawdę dobrze w ostatnich dwóch meczach i z każdym kolejnym spotkaniem moga być coraz groźniejsi. Wygrali aż 10 z 14 rund pistoletowych i prezentują się bardzo dobrze w tym elemencie. Może to być kwestia tego, że są jednak trochę zbieranina w tym momencie, bo Smooya czy Nickelback nie grali na co dzień z tą drużyną. Smooya to przede wszystkim bardzo utalentowany snajper, który lubi sprawiać sobie problemy. Zespół jednak jest bardzo ciekawie dobrany i z odpowiednim podejściem w mojej opinii mogą być nawet najgroźniejszą ekipą z grupy ostatniej szansy. Oczywiście, jeżeli będą wyciągać wnioski i coraz to lepiej się zgrywać.
Przewidywane mapy:
Forze ban Vertigo
Monte ban Inferno
Forze pick Nuke
Monte pick Mirage
Forze ban Anubis
Monte ban Ancient
Overpass was left over

 

Typ: Forze handicap map +1.5. Uważam, że zawodnicy Forze wyciągną wnioski przed tym spotkaniem i zagrają jeszcze lepiej niż poprzednio. Sama struktura zespołu jest naprawdę ciekawa i z odpowiednim podejściem mają szansę nawet wygrać to spotkanie. Ostatnim razem było bardzo blisko, ale myślę, że tym razem będzie lepiej.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Forze handicap map +1.5
Kurs: 1.45
Zagraj!

Fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze