Mistrz i wicemistrz spotykają się w Lublinie! Kupon double z żużla z kursem 2,20 bez podatku!

Lublin vs Wroclaw zuzel 02.06.2024

Ależ żużlowa niedziela szykuje się na owalach w Lublinie oraz Toruniu. Obecny Drużynowy Mistrz Polski, a więc Motor Lublin, który także jest liderem tabeli PGE Ekstraligi, na własnym stadionie podejmować będzie srebrnych medalistów sprzed roku, czyli Spartę Wrocław. We wcześniejszym meczu spotka się Apator Toruń z beniaminkiem rozgrywek, czyli Falubazem Zielona Góra. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem na dzisiejsze starcia!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Motor Lublin vs Sparta Wrocław: typy i kursy bukmacherskie (02.06.2024 r. – 19:15)

Przed nami jedno z najważniejszych i najciekawszych spotkań w PGE Ekstralidze, a więc pojedynek zeszłorocznych mistrzów i wicemistrzów DMP. Hit PGE Ekstraligi, zagram w Betclic! Jeżeli nie masz tam konta, załóż je z kodem promocyjnym Betclic od Zagranie! Dla bukmacherów faworytami tego pojedynku są zawodnicy miejscowych, którzy w tym sezonie jeszcze nie przegrali ani jednego spotkania. Warto jednak przypomnieć, że w zeszłorocznej fazie zasadniczej, Sparta była jedyną drużyną, której udało się pokonać późniejszych Mistrzów. Motor w tym roku jest niemalże kompletnym zespołem. Na własnym terenie wygrywają wszystko, co się da i z bardzo dużą przewagą. Ich forma utrzymana jest po poprzednim sezonie i w dalszym ciągu można mówić o nich, jako o drużynie, która bardzo mocno korzysta z atutu własnego obiektu. W przypadku Sparty mieli oni słabszy początek, jeżeli chodzi o prędkość i dyspozycyjność szybkościową całej ekipy. Obecnie na ich stadionie wygląda to coraz lepiej, ale jeszcze ich dyspozycja musi być przeniesiona na wyjazdowe nawierzchnie. Z pewnością dużo zależeć będzie od tego, jak w tym meczu pojadą liderzy przyjezdnych, a więc Maciej Janowski oraz Tai Woffinden, których forma w ostatnim czasie bardzo faluje. Oczywiście na ten moment nie ma co się przyczepiać do dyspozycji Łaguty oraz Bewleya, którzy na ten moment dowożą najwięcej punktów w meczach dla swojej ekipy. U gospodarzy niekwestionowanym liderem całej PGE Ekstraligi jest Bartosz Zmarzlik, który na ligę jest bardzo dobrze spasowany. Dzisiaj nie będzie miał nad to wymagających biegów, ale liczę na to, że nie raz będzie musiał gonić rywali, a nie wystartuje z przewagą już po puszczeniu taśmy do góry. Czy Motor po tym spotkaniu dalej będzie niepokonaną ekipą w najlepszej żużlowej lidze świata? Pamiętaj, że wszystkie nasze propozycje na mecze z tenisa, odnajdziesz na stronie Typy Żużel!

MOTOR LUBLIN VS SPARTA WROCŁAW

Kto wygra mecz?
Motor Lublin 79%
Sparta Wrocław 21%
14+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Motor Lublin
  • Sparta Wrocław

 

Bilans meczów bezpośrednich od 2021 roku:

2021 – Motor Lublin 52:38 Sparta Wrocław

2021 – Sparta Wrocław 51:39 Motor Lublin

2021 PO – Motor Lublin 45:45 Sparta Wrocław

2021 PO – Sparta Wrocław 50:40 Motor Lublin

2022 – Motor Lublin 50:40 Sparta Wrocław

2022 – Sparta Wrocław 45:45 Motor Lublin

2023 – Motor Lublin 44:46 Sparta Wrocław

2023 – Sparta Wrocław 41:49 Motor Lublin

2023 PO – Motor Lublin 51:39 Sparta Wrocław

2023 PO – Sparta Wrocław 35:55 Motor Lublin

Bilans meczów w sezonie 2024:

Motor Lublin:

wygrana z: GKM Grudziądz (W) – 38:52; Stal Gorzów (D) – 55:35; Apator Toruń (D) – 53:37; Włókniarz Częstochowa (W) – 39:51; Falubaz Zielona Góra (D) – 56:34; Unia Leszno (W) – 40:50

Sparta Wrocław:

wygrana z: Falubaz Zielona Góra (D) – 47:41; GKM Grudziądz (D) – 53:37; Unia Leszno (D) – 57:33; Stal Gorzów (D) – 53:37

remis z: Włókniarz Częstochowa (W) – 45:45

przegrana z: Apator Toruń (W) – 52:38

Co obstawiać?

Zdecydowanie będzie to spotkanie, w którym zawodnicy będą chcieli jak najlepiej się pokazać, a stawka w kilku biegach jest tak silna, że wszystko może się zdarzyć. Po raz kolejny mam wrażenie, że drużyna przyjezdnych stara się unikać Bartosza Zmarzlika na tym obiekcie i nie wystawia wszystkich sił na ściganie się z Polakiem, tylko poszukuje w biegach konfrontacji z pozostałymi przeciwnikami, a przynajmniej tak wygląda to na rozkładzie jazdy. Moim zdaniem Bartosz będzie dzisiaj latał na swoim domowym torze i stawiam, że zdobędzie minimum 12. punktów! 

Bartosz Zmarzlik minimum 12 punktów w meczu
Kurs: 1,55
Zagraj!

Baner zagranie żużel

Apator Toruń vs Falubaz Zielona Góra: typy i kursy bukmacherskie (02.06.2024 r. – 16:30)

Mecz, który otworzy niedzielne ściganie na torach PGE Ekstraligi należeć będzie do drużyn z Torunia oraz Zielonej Góry, gdzie na MotoArenie miejscowy Apator podejmować będzie beniaminka rozgrywek, a więc Falubaz. Faworytami do wygranej w tym spotkaniu są miejscowi, którzy jednak są po dwóch spotkaniach wyjazdowych, w tym jedne derby, po których do swojego miasta nie przywieźli ani jednego punktu. Wydaje się, że odbicie sobie tych niepowodzeń na domowym owalu powinno być dobrym przełamaniem, tym bardziej że rywale nie powinni im zagrozić tak mocno, jak przy wyjazdowych starciach. Apator to oczywiście oparcie na dwóch zawodnikach; Emilu Sajfutdinovie oraz Robercie Lambercie. Mają oni magnez na zdobywanie punktów i są liderami swojej drużyny, którzy jako jedyni posiadają średnią biegową powyżej 2. punktów. W zdobyczach punktowych pomaga im Patryk Dudek, który jednak nie jest w bardzo wysokiej formie. Coraz lepszą jazdę prezentują Paweł Przedpełski oraz Wiktor Lampart. Na ten moment największym problemem jest sekcja juniorska, która jednak lepiej prezentuje się w domu, a niżeli na wyjazdach. Jeżeli chodzi o Falubaz, to po bardzo ciekawym w ich wykonaniu początku sezonu, teraz nieco optymizm do tej drużyny opadł i oprócz Jarosława Hampela ciężko szukać zawodników, którzy są stałym gwarantem punktów na każdym ze stadionów. Mieli to być bracia Pawliccy, ale jak to z nimi bywa, raz pojadą jak mistrzowie, a raz poniżej optymalnego poziomu. Może w tym meczu Falubazowi pomoże Rasmus Jensen, który nabiera upierzenia w Ekstralidze? Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie Typy Dnia!

Bilans meczów bezpośrednich od 2021 roku:

2021 – Apator Toruń 31:39 Falubaz Zielona Góra

2021 – Falubaz Zielona Góra 48:42 Apator Toruń

Bilans meczów w sezonie 2024:

Apator Toruń:

wygrana z: Unia Leszno (D) – 59:31; Sparta Wrocław (D) – 52:38

przegrana z: Stal Gorzów (W) – 51:39; Motor Lublin (W) – 55:35; GKM Grudziądz (W) – 47:42; Włókniarz Częstochowa (W) – 50:40

Falubaz Zielona Góra:

wygrana z: GKM Grudziądz (D) – 48:42

przegrana z: Sparta Wrocław (W) – 47:41; Stal Gorzów (D) – 41:49; Motor Lublin (W) – 56:34

remis z: Unia Leszno (W) – 45:45

Co obstawiać?

W tym meczu bardzo ciekawie wyglądają dwie linie na liderów ekipy gospodarzy. Zarówno Emil Sajfutdinov, jak i Robert Lambert mają biegi, w których powinni spokojnie dowozić rywali za swoimi plecami. Moim zdaniem początkowa faza spotkania będzie należała do Roberta Lamberta, który w ostatnim czasie wykazuje się bardzo solidną formą. Później o punkty może być nieco trudniej, ale moim zdaniem powinien dociągnąć do dwucyfrówki. Moją propozycją na to spotkanie jest zagranie na minimum 10. punktów Brytyjczyka! 

Robert Lambert minimum 10 pkt w meczu
Kurs: 1,42
Zagraj!

Kupon-double-zuzel-Betclic-02.06.2024

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze