Metizport bez Nilo zaskoczy Imperial? Gramy kupon z kursem 2.65!

PashaBiceps podczas IEM Katowcie

Turniej Global Esport Tour Rio 2024 to naprawdę dobra szansa dla słabszych zespołów na pokazania się szerszej publice. Furia w nowym składzie pozostaje faworytem do triumfu, ale czy poradzi sobie z groźnymi rywalami. Kto ostatecznie wygra cały turniej w Brazylii?

ZBR Betclic 200 PLN

Imperial – Metizport

 

Imperial po bardzo udanej przygodzie na Majorze, będzie miało szanse pokazać się na turnieju we własnym kraju. Po Majorze rozegrali mnóstwo spotkań, głównie w formatach bo1. Ostatnio jednak brali udział w turnieju RES Regional Series 3, gdzie doszli do finału. Ostatecznie jednak ulegli ekipie MIBR, która potencjalnie wraca do swojej najlepszej dyspozycji. Imperial na pewno będzie czuło się bardzo komfortowo, grając u siebie, zwłaszcza że mają spore szanse, by wygrać cały turniej. W rundach pistoletowych prezentowali się raczej przeciętnie. Jak na to ile spotkań wygrywają, to liczba wygranych rund pistoletowych mogłaby być zdecydowanie wyższa. Format bo1 może sprzyjać drużynie Imperial, ze względu na to, jak wiele spotkań rozegrali już w tym formacie. Brazylijczycy są bardzo nieprzewidywalni, jeżeli chodzi o swój styl gry i decyzje podczas spotkania. Skład Imperial jest złożony z ciekawych zawodników i jeżeli będą w odpowiedniej formie, to mogą naprawdę zaskoczyć kilka mocniejszych ekip na kolejnych turniejach.
Metizport od czasu kwalifikacji Blast Premier Showdown gra coraz gorzej. Sporo porażek, a zwycięstwa głównie zdobyli ze słabszymi ekipami ze swojego regionu. Ciężko powiedzieć, czym jest spowodowany taki spadek formy, ale być może trzeba będzie wykonać zmiany w składzie, żeby ciągle się rozwijać. Jackinho to snajper, który nie daje tyle, ile powinien dawać zawodnik na tej pozycji. Jest on wyraźną słabością tego zespołu w tym momencie. Podczas tego turnieju nie zagra Nilo, a zamiast niego zobaczymy Plopskiego. Mimo że Plopski jest całkiem dobrym graczem, to brak Nilo będzie bardzo odczuwalny. Jest to ich zdecydowanie najlepszy zawodnik, który potrafił pociągnąć zespół w najcięższych momentach.Metizport przyjedzie na ten turniej bez Nilo, w słabej formie i będą musieli się dostosować do innej strefy czasowej. Sporo problemów, a do tego wszystkiego rozegrają to spotkanie w formacie bo1, gdzie na ten moment nie mają aż tak szerokiej liczby map do wyboru, gdzie regularnie dobrze grają.Metizport w rundach pistoletowych gra raczej średnio. Jedyne co się wyróżnia to 20% wygranych rund force. Jeżeli chodzi o konwersję, to wygrali 76% co jest dość słabym wynikiem, ale na pewno nietragicznym.
Przewidywane mapy:
Metizport ban Nuke
Metizport ban Anubis
Imperial ban Ancient
Imperial ban Vertigo
Metizport ban Overpass
Imperial ban Mirage
Inferno was left over

 

Typ: Imperial wygra mecz. Na ten moment mają lepsze argumenty, by wygrać ten mecz, zwłaszcza że grają u siebie. Metizport bez Nilo sporo straci, co będzie szansą dla Imperial, by przyśpieszyć grę i wprowadzić zamieszanie w szeregach rywala.

Kupon gramy z bukmacherem Betclic, który oferuje grę bez podatku. Sprawdź kod promocyjny betclic i przekonaj się sam. 

Imperial wygra mecz
Kurs: 1.35
Zagraj!
baner grupa zagranie

Secret – Nemiga

 

Secret nie gra najlepiej w ostatnich tygodniach. Przed przerwą mieli serię sześciu porażek z rzędu i byli w bardzo słabej formie. Wrócili, wygrywając z 9Pandas, potem ulegli Ence Academy, wygrali z PGE Turów i przegrali z Sampi oraz Illuminar. Nie byli to zbyt wymagającym rywale, a mimo tego nie potrafili sobie z nimi poradzić. Jedynie 9Pandas wydaje się wymagającym rywalem, ale nie są już aż tak mocni, jak było to przed Majorem. Mimo wszystko Secret pokonało ich w kwalifikacjach Thunderpick wynikiem 2:0 i byli po prostu lepsi od rywala. Główną rolę w tym spotkaniu odegrał Tauson, który zdobył aż 45 zabójstw, ponad 100 średnich obrażeń na rundę, 11 zabójstw otwierających oraz rating na poziomie 1.57. Wspominam o tych statystykach jedynie dlatego, że był to jego najlepszy mecz w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Przeważnie nie zdobywa nawet ratingu na poziomie 1.00, więc ten występ był dość sporą aberracją. Do tego wygrali wszystkie rundy pistoletowe, więc był to po prostu perfekcyjny występ w ich wykonaniu.

Nemiga po dość optymistycznym dla nich turnieju IEM Chengdu zaprezentowało się bardzo dobrze w spotkaniu z Alliance. Rywal zdobył łącznie 16 rund na przestrzeni dwóch map. Warto zaznaczyć, że Alliance wygrało aż 3 z 4 rund pistoletowych, a mimo to nie byli w stanie wygrać, chociażby jednej mapy. Do tego rywale Nemigi wygrali dwie rundy więcej w clutchu, więc teoretycznie mieli podstawy, by powalczyć w tym spotkaniu. Ostatecznie jednak Nemiga była zdecydowanie lepszą drużyną ze średnim ratingiem 1.30 przy zaledwie 0.86 rywala. Bardzo ważnym kontekstem tego spotkania jest to, że był to turniej Res Regional Series, gdzie w fazie grupowej można przegrać mecz. Na ten moment kwalifikacje Thunderpick powinny być dla nich priorytetem, bo mogą naprawdę powalczyć o kwalifikację do głównego turnieju. Najcięższymi rywalami wydają się Gaimin Gladiators, BIG oraz Ence. Pamiętajmy jednak w jakiej formie jest, chociażby Ence, więc Nemiga może realnie powalczyć o wygranie całych kwalifikacji. W pierwszym meczu pokonali Zero Tenacity wynikiem 2:0 i dali zdobyć rywalom zaledwie 11 rund.
Przewidywane mapy:
Secret ban Nuke
Nemiga ban Overpass
Secret pick Mirage
Nemiga pick Ancient
Secret ban Vertigo
Nemiga ban Inferno
Anubis was left over

 

Typ: Nemiga wygra mecz. Na ten moment są po prostu lepszą drużyną. Secret oprócz meczu z 9Pandas nic specjalnego nie pokazało. Sama drużyna wygląda, jakby była stworzona, z dość przypadkowych graczy, bo tak naprawdę każdy jest z innego środowiska, a sami zawodnicy zmieniali lub zmieniają dość często środowiska. Jeżeli Nemiga przeanalizowała swojego rywala, to powinni sobie poradzić, chociażby ze względu na umiejętności indywidualne czy dużo lepsze dla nich mapy.

Analizy na esport znajdziesz w zakładce typy na esport.

Nemiga wygra mecz
Kurs: 1.35
Zagraj!

Bleed Alternate Attax

 

Bleed prezentuje bardzo solidną i przede wszystkim stałą formę. Wygrywają zdecydowaną większość swoich spotkań, a jeżeli przegrywają to raczej na dość mocne zespoły. Wyjątkiem w ostatnim czasie może być spotkanie z Enterpise, gdzie zagrali po prostu tragicznie. Hampus zdobył w tamtym spotkaniu zaledwie 7 zabójstw, przy aż 28 śmierciach co jest bardzo słabym wynikiem, patrząc na to, jaką formę ostatnio prezentuje. W ostatnich tygodniach udało im się pokonać, chociażby KOI czy Sinners, czyli zespoły w naprawdę dobrej formie. Wczoraj przegrali na 3DMAX, ale po bardzo zaciętym spotkaniu. Przegrali 4 rundy clutch, a wygrali zaledwie dwie na ostatniej mapie, jaką było Inferno. Jakby nie spojrzeć mogli wygrać to spotkanie przy odrobinie więcej szczęścia, ale mimo wszystko zagrali bardzo dobrze. Cerq nie sprawdza się na ten moment w drużynie Bleed, więc prawdopodobnie będą chcieli poszukać nowego gracza na pozycję snajpera. Jeżeli to zrobią, to mogą naprawdę wejść na jeszcze wyższy poziom niż obecnie. W ostatnim miesiącu, prezentują się raczej solidnie w rundach pistoletowych. Nie wyróżniają się w tym aspekcie, ale statycznie wygrywają 50% rund pistoletowych i 88% konwersji.

AlternateAttax prezentuje się dość słabo w ostatnim czasie. Wydawało się, że po transferach drużyna może zacząć grać nieco lepiej, ale wyniki tego nie pokazują. Ostatnio zaliczyli kilka zwycięstw, ale przeciwko dość słabym drużynom lub nieregularnym drużynom. Pokonali Eclot, Alliance oraz Aurora Young Blud. Przeciwko lepszym zespołom nie prezentowali się źle, ale ostatecznie przegrywali. Zwłaszcza w spotkaniach z Rebels i Sinners potrafili ugrać dość sporo rund, ale przełożyło się to na zaledwie jedną wygraną mapę. W ostatnim miesiącu żaden z zawodników AlternateAttax nie prezentuje zbyt dobrej formy. Najlepszym graczem jest Hyped, który osiąga zaledwie 1.06 ratingu. Jest to dość słaby wynik jak na to, że jest najlepszym graczem zespołu. Dla porównania Cypher w ostatnim miesiącu zdobył rating 1.17. W ekipie Bleed 4 z 5 graczy było lepszych lub mieli rating w okolicach 1.06 w ostatnim miesiącu, co pokazuje jak słabo prezentuje się AlternateAttax, jeżeli chodzi o statystyki indywidualne. Prezentują podobny do Bleed poziom w rundach pistoletowych, jeżeli chodzi o ostatni miesiąc.
Przewidywane mapy:
AlernateAttax ban Nuke
Bleed ban Overpass
AlternateAttax pick Vertigo
Bleed pick Mirage
AlternateAttax ban Anubis
Bleed ban Ancient
Inferno was left over

 

Typ: Bleed wygra mecz. Dobrze prezentują się w ostatnim czasie i powinni sobie poradzić, jeżeli zagrają tak jak ostatnio. Gorsze występy na słabsze zespoły zdarzały się w turniejach niższej rangi, a RES Regional Seires do wygrania jest aż 50 000$ przy dość małej konkurencji. Bleed w tej formie powinno wygrać cały turniej lub przynajmniej zajść dość wysoko.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Bleed wygra mecz
Kurs: 1.38
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 18.04.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze