Mecze półfinałowe na IEM Sydney! Gramy kupon z kursem 2.04!

Zawodnik meczu Izako Boars

Przed nami mecze półfinałowe na IEM Sydeny. Po bardzo zaciętym turnieju oprócz dwóch faworytów mamy dwie niespodzianki w pófinałach. Kto awansuje do wielkiego finału i zdobędzie szansę na wygranie przepustki na bardzo prestiżowy IEM Katowice?

betcris koszulka
betcris koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1400 zł we freebetach po 1., 2. i 3. wpłacie!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

1. FREEBET: 100% do 400 zł
2. FREEBET: 50% do 500 zł
3. FREEBET: 50% do 500 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

G2 – Complexity

 

G2 jeszcze bez porażki w tym turnieju, prezentuje się naprawdę bardzo solidnie. Pokonali Grayhound, Ence czy ich obecnego rywala, czyli Complexity. Jest to obecnie najlepsza drużyna na tym turnieju i ciężko znaleźć jakiekolwiek słabe punkty. Wszyscy zawodnicy grają bardzo dobrze, jedyna mapa, na której byli blisko porażki to Nuke na Grayhound. Snbajper “m0NESY” jest w wyitnie dobrej formie i ciężko go będzie komukolwiek zatrzymać. Po ostatnim meczu na mapie Anubis G2 może mieć potencjalnie najlepsze mapy świata. Podczas tego turnieju nie przegrali jeszcze żadnej i pokazują, że wrócili na najlepsze dla siebie tory. Poprzedni mecz na Complexity wygrali bez żadnych problemów.

Complexity jest największą niespodzianką tego turnieju. Nikt nie spodziewał się, że dojdą aż do półfinałów, pokonując takie drużyny jak Monte, Cloud9 czy BetBoom. Cały zespół Complexity prezentuje bardzo dobrą formę indywidualną. Mapy wydaje się, że sprzyjają obu drużynom, tylko pytanie, jak dobrze zaprezentuje się Complexity na mapie Anubis. Prawdopodobnie ponownie wybiorą Anubisa i żeby w ogóle myśleć o zwycięstwie muszą go wygrać. Wybór G2 raczej nie jest zbyt wygodny dla Complexity, więc Anubis wydaje się jedyną sensowną opcją. Nie są faworytami tego spotkania, ale powinni sprawić kłopoty G2.

Przewidywane mapy:
Complexity ban Mirage
G2 ban Overpass
Complexity pick Anubis
G2 pick Ancient
Complexity ban Vertigo
G2 ban Nuke
Inferno was left over

 

Typ: G2 wygra mecz. Są drużyną o wiele lepszą i powinni to ponownie potwierdzić w spotkaniu rewanżowym na drużynę Complexity. Jeżeli doszłoby do trzeciej mapy, to G2 ma swobodę w wyborze i może zaskoczyć, wybierając mapę Nuke.

Dzisiejszy kupon gram z Bukmacherem Betcris. Oferuje on bardzo ciekawą ofertę dla nowych graczy jak i tych, którzy graja regularnie od dłuższego czasu. Sprawdź kod promocyjny betcris i przekonaj się sam.

G2 wygra mecz
Kurs: 1.40
Zagraj!

baner grupa zagranie

 

Mouz – Faze

 

Mouz wygrało już 11 meczów z rzędu i jest w naprawdę wyśmietniej formie. Mimo braku jednego zawodnika nie przeszkodziło im to w dojściu do półfinału. Droga była stosunkowo prosta, bo BetBoom czy Navi grające z trenerem nie byli faworytami tego turnieju. Pomimo tego Mouz spisuje się znakomicie i pokazuje, że zmiana na CS 2 nic nie zmieniła względem ogólnej formy zespołu. Są jednak przesłanki, by twierdzić, że nie są obecnie głównym faworytem. Część z wygranych przez nich mapa, nie była tak prosta, jak być powinna. Strata mapy w meczu z Navi to bardzo dziwna sytuacja zwłaszcza biorąc pod uwagę, że trener Navi zrobił zaledwie 17 zabójstw na przestrzeni całego meczu. To o 19 mniej od kolejnego najgorszego zawodnika na serwerze. Jednak jedyni G2 stawiam wyżej w hierarchii faworytów do końcowego zwycięstwa. Zespół jest bardzo dobrze poukładany, bardzo młody i powinien osiągać świetne rezultaty w CS 2.

Faze spisuje się znakomicie podczas tego turnieju. Wygrali mecze między innymi na Vitality czy Navi, ale co najważniejsze zdemolowali Ence. Pokazali się z bardzo dobrej strony i udowodnili, że nie ma przypadku w ostatnich spotkaniach. Bardzo dobrą postawę prezentuje cała drużyna. Faze zdominował Ence na mapie Anubis, wygrywając wynikiem 13:0. Osiągnąć taki wynik na mapie przeciwnika to jest spory wyczyn zwłaszcza w ćwierćfinale turnieju takiego jak IEM Sydney. Jedynym minusem Faze mogą być mapy, które mimo wszystko są sporą zagadką. Uważam, że nie powinno się ich brać szczególnie pod uwagę, bo nie ma zbyt wielkiej próbki. Pojedyncze wygrane na Navi czy Gamer Legion nie mogą definiować realnej siły zespołu na danej mapie. Problematyczne na pewno jest to, że Mouz jest bardzo dobre na mapach, które mogą zostac rozegrane, ale mimo wszystko dalej będzie im brakować “Jimpphata”.
Przewidywane mapy:
Faze ban Vertigo
Mouz ban Anubis
Faze pick Nuke
Mouz pick Mirage
Faze ban Inferno
Mouz ban Ancient
Overpass was left over

 

Typ: Mouz handicap map (+1.5). Mimo bardzo dobrej formy Faze, uważam że Mouz jest równie mocne. Mają kilka map na których czują się bardzo swobodnie i wygranie chociaż jednej z nich nie powinno być problemem. Prawdopodobnie wybiorą najlepszą dla siebie mapę czyli Mirage, dla Faze natomiast będzie to najgorsza możliwa mapa do grania.

Sprawdź analizy i teksty na dzisiejsze spotkania z innych dyscyplin w zakładce typy dnia. Zobacz zakładkę typy na esport, jeżeli interesują cię inne mecze z tej kategorii.

Mouz handicap map (+1.5)
Kurs: 1.46
Zagraj!

 

zdjecie na kupon 20.10.2023

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze