Mecze drabinki przegranych na ESL Pro League! Gramy kupon z kursem 3.57!

Trofeum IEM KAtowcie

Po wczorajszych spotkaniach, bardzo niespodziewanie Cloud9 znalazło się w drabince przegranych. Zmierzą się z Liquid, które nie wygląda tak słabo jak można się było spodziewać, a oprócz tego mecz pogromcy 9ine, czyli Eternal Fire zagra przeciwko Virtus Pro. Kto wyjdzie z tych spotkań zwycięsko,  a kto spadnie do drabinki ostatniej szansy?

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Eternal Fire – Virtus Pro

 

Eternal Fire zagrało bardzo dobrze oba mecze na ESL Pro League. Mimo wszystko porażka na Cloud9 była czymś spodziewanym, chociaż na pewno mogli spróbować wygrać chociaż jedną mapę. Mimo wszystko pokazali charakter i wywalczyli 11 i 12 rund na mapach. Z 9ine wygrali 2:0 i mimo wszystko zaskoczyli. Oprócz zwycięstwa 2:0, pokonali 9ine na ich najlepszej mapie Vertigo i pokazali bardzo dobrą grę. Eternal Fire miało pecha ze swoimi wyborami, bo przeciwnicy byli solidni na mapach, które wybierała turecka formacja. Jeżeli “woxic” z “xantaresem” zaprezentują się tak samo w meczu z Virtus Pro, jak zrobili to na 9ine, to jest spory potencjał na niespodziankę. Mapy, które mogą wybrać obie drużyny, są bardzo komfortowe dla Eternal Fire. Pierwsza mapa Vertigo jest tragiczna dla Virtus Pro. Potencjalnie pierwsza lub druga najgorsza mapa rosyjskiej formacji. Mapa, którą może wybrać Virtus Pro to też dobra mapa dla Eternal Fire, więc to dla nich bardzo komfortowa sytuacja.

Virtus Pro mimo wszystko nie przekonuje po dwóch spotkaniach. Mimo że rywale byli wymagający to, co by nie było stać ich na pewno na więcej. Z Liquid mogli nawet przegrać mecz i nie grali zbyt przekonywająco. Z G2 natomiast zagrali jedną bardzo dobrą mapę i dwie bardzo słabe, wręcz tragiczne. To są te pewnego rodzaju braki, których nie da się naprawić w trakcie turnieju. Poziom indywidualny zawodników, też zawodzi, bo na takim poziomie nie jest to normalne przegrać dwie mapy tak bardzo. Wygrali łącznie 10 rund na tych dwóch mapach, co jest bardzo słabym wynikiem. Nie wiadomo tak naprawdę, jak bardzo mogą uwolnić swój potencjał w trakcie tego turnieju, ale dalej uważam, że nie zawojują ESL Pro League. Zawodnik, który powrócił po kontuzji “n0rb3r7” zagrał kolejny słaby mecz. Na sześć map, tylko na jednej zagrał bardzo dobrze, a poza tym grał słabo lub bardzo słabo. Wydaje się, że Eternal Fire będzie mogła wykorzystać słabości VP na Vertigo.

 

Przewidywane mapy:

Eternal Fire ban Ancient
Virtus Pro ban Nuke
Eternal Fire pick Vertigo
Virtus Pro pick Overpass
Eternal Fire ban Inerno
Virtus Pro ban Anubis
Mirage was left over

 

Typ: Eternal Fire handicap map +1,5. Patrząc na to, jak prezentuje się turecka formacja i jakie mapy mogą zostać rozegrane to widać tu duży potencjał. Pierwszy raz trafili na drużynę, która gra bardzo słabo mapę, która wybiorą. Oprócz tego słabo forma Virtus Pro daje spore pole do manewru.

Eternal Fire handicap map +1.5
Kurs: 1.55
Zagraj!

Dzisiejszy kupon gramy z bukmacherem Betclic. Oferuje on szeroką ofertę zakładów i nowoczesną formę bonusów w postaci misji. Sprawdź kod promocyjny betclic i przekonaj się sam.

 

baner grupa zagranie

Cloud9 – Liquid

 

Cloud9 prezentuje się bardzo słabo na tym turnieju. Mimo zwycięstwa na Eternal Fire nie był to bardzo przekonywający styl, zwłaszcza że mówimy o potencjalnie najdroższym zespole w historii. Mecz z Complexity to zupełnie inny wymiar porażki czy dramatu tej drużyny. Sama porażka byłaby sporym zawodem, ale to, co się tam wydarzyło, zaskoczyło wszystkich. Przegrana 2:0 i totalna dominacja Complexity na drugiej mapie. Żaden z zawodników Cloud9 nie zrobił ratingu na poziomie 1. Wyglądało to trochę jak mecz G2-Lynn Vision. Bardzo zacięta pierwsza mapa i porażka bez większych szans czy walki na drugiej mapie. Nie wiem, czy była to tylko jednorazowa wpadka, ale Liquid na pewno wykorzysta braki, które zostały obnażone przez Complexity.

Liquid prezentuje się lepiej, niż można się było tego spodziewać. Bardzo zacięty mecz na Virtus pro, oprócz pierwszej połowy na mapie Inferno. Zagrali jak równy z równym z formacją, która mimo wszystko jest jedną z najlepszych na tym turnieju. Oprócz tego bardzo gładkie zwycięstwo na Lynn Visios. Mecz bez większej historii, totalna dominacja “rainwaker” zagrał bardzo dobre spotkanie, osiągając rating na poziomie 1.57. Liquid to drużyna, która mimo wszystko potrafi grać bardzo dobrze, ale miesza to z momentami bardzo słabą formą. Potrafili prezentować się wybitnie dobrze na G2 czy Faze, by potem przegrać na dużo słabsze formacje. Dużą szansę dla Liquid upatruje w mapie Ancient. Cloud9 ma ostatnio spore problemy, by grać jak równy z równym na tej mapie. Zakładam, że Cloud9 wybierze stronę terro i będzie starało się wygrać co najmniej 9 rund. Twierdze tak, ponieważ ich strona CT zawodzi bardzo mocno w ostatnich spotkaniach. Na sześć spotkań, tylko 2 razy wygrali połowę, grając po CT, i było to, chociażby w meczu z 9ine, czyli jednej z najsłabszych drużyn na Ancient. Liquid z kolei ma bardzo dobre CT i coraz to lepsze terro, więc mogą realnie obnażyć najgorsze strony Cloud9 na tej mapie.

 

Przewidywane mapy:
Liquid ban Vertigo
Cloud9 ban Nuke
Liquid pick Ancient
Cloud9 pick Overpass
Liquid ban Inferno
Cloud9 ban Mirage
Anubis was left over

 

Typ: Liquid wygra pierwszą mapę. Jest to ryzykowany typ, ale po tym, co wczoraj zobaczyłem, można się tu spodziewać wszystkiego. Przede wszystkim Cloud9 nie jest na razie aż tak mocne, jak może się to wydawać. Historycznie CLoud9 nie radzi sobie na Liquid, przegrywając wszystkie spotkania na tę formację. Wiadomo, były to inne zespoły, ale część z tych zawodników dalej gra.

Zwycięzca pierwszej mapy
Kurs: 2.30
Zagraj!

Jeżeli interesują cie inne dyscypliny, sprawdź zakładkę typy dnia. Pozostałe analizy z kategorii esport, możesz zobaczyć w zakładce typy na esport.

 

 

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze