Mecz ostatniej szansy dla Imperial! Czy Fnatic zamelduje się w dalszej fazie? Gramy kupon z kursem 2.53!

G2 po turnieju

Przed nami decydująca część fazy grupowej, w której klarują się ostatnie miejsca w fazie playoff. Czy Imperial odpadnie z turnieju już po fazie grupowej? Fnatic natomiast zagra mecz o awans z Apeks, w którym porażka dalej podtrzymuję drużynę przy życiu. Gramy kupon z kursem 2.53!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania
_____________________

✅ SPECJALNY BONUS: + 250 za gola Interu lub Atalanty!

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fnatic – Apeks

Fnatic prezentuję się solidnie w tym turnieju, ale jak wiadomo oczekiwania są większe. Skład nie jest najmłodszy, a wyniki muszą być tu i teraz. Oprócz trzeciej mapy na Faze i wpadki na Anubisie z Imperial to wygląda to obiecująco. Zespół trochę opiera się na “meziim” oraz “afro”, którzy grają bardzo dobrze bez przerwy. Reszta zespołu też zaczyna się powoli rozkręcać, chociażby w meczu na 5yclone gdzie wszyscy zrobili rating powyżej 1. Na pewno brakuje “roej”, który dość słabo wszedł w turnieju i gra zdecydowanie poniżej swoich realnych możliwości. Wydaje się, że map pool Fnatic jest lepszy w starciu z Apeks, ale to też musi być potwierdzone dobrym veto. Zawodnik, który może chyba najwięcej zmienić w całym meczu to “mezzi”. Prezentuję się bardzo dobrze w całym turnieju, a jedyne słabsze mapy zagrał na Faze, ostatecznie kończąc mecz z 55 zabójstwami.

Apeks według mnie gra po prostu słabo jak na swoje możliwości. Mimo bardzo przyjemnej drabinki (nie licząc meczu na Navi) nie byli zbyt przekonywający. Inferno na M80 było bardzo dziwne, gdzie Apeks przegrało 4 rundy na eco rywala. W meczu z Navi wyglądali jak drużyna, która nie jest nawet blisko poziomu turnieju. Z Imperial mimo wygranej 2:0, to Brazylijczycy oddali pierwszą mapę w sposób niewytłumaczalny. Na mapie, którą wybrali, po lepszej stronie zaczęli masowo przegrywać rundy i ostatecznie ulegli wynikiem 16:14. Zawodnicy, na których warto zwrócić uwagę to na pewno “jkaem” oraz snajper “nawwk”. Obaj bardzo solidni na przestrzeni turnieju z dużym potencjałem na wygrywanie rund w pojedynkę. Zawodnik, który zawodzi to na pewno “cacaNito”, który ze słabszymi rywalami prezentował się bardzo dobrze. W trakcie ESL Pro League prezentuje się gorzej od wszystkich kolegów z zespołu.

Przewidywane mapy:

Fnatic ban Mirage
Apeks ban Nuke
Fnatic pick Vertigo
Apeks pick Inferno
Fnatic ban Overpass
Apeks ban Anubis
Ancient was left over

Typ: Fnatic wygra mecz. Mimo wszystko uważam, że w obecnej dyspozycji Fnatic jest po prostu lepsze. W każdym meczu prezentowali się solidnie i zagrali tylko jedną mapę, na której wysoko przegrali (Nuke na Faze). Apeks natomiast zagrało więcej map gdzie, wyniku na ich korzyść nie było się pewnym. Inferno na M80, dwie na Navi czy Overpass na Imperial. Wydaje się, że zespół z takim doświadczeniem jak Fnatic nie da aż tylu małych szans Apeks.

Jeżeli interesują cię inne mecze z kategorii esport, to sprawdź zakładkę typy na esport. Dzisiejszy kupon gramy z bukmacherem STS, który oferuję bardzo ciekawe bonusy oraz szeroką ofertę na wszystkie wydarzenia sportowe i nie tylko. Przekonaj się sam sprawdzając kod promocyjny sts.

baner grupa zagranie

Fnatic wygra mecz
Kurs: 1.61
Zagraj!

5yclone – Imperial

W tym meczu chciałbym się skupić na dwóch graczach 5yclone. Obaj gracze, czyli “moseyuh” oraz “jamYoung” są liderami swojego zespołu. Teoretycznie nie jest zbyt łatwo wybrać, który z nich będzie miał więcej zabójstw, ponieważ, na razie były to małe różnice na korzyść “jamYounga” i większa w meczu z Navi na korzyść “moseyuha”. Wziąłem pod uwagę jednak mapy, które mogą zostać rozegrane i wydaje się, że jestem w stanie wskazać faworyta tego starcia. Zacznijmy więc od map, które mogą zostać rozegrane.

Przewidywane mapy:

5yclone ban Ancient
Imperial ban Vertigo
5yclone pick Infenro
Imperial pick Anubis
5yclone ban Nuke
Imperial ban Mirage
Overpass was left over

Ciężko stwierdzić, które mapy będą rozegrane, patrząc na to, co wczoraj wybierała Chińska formacja. Przeanalizujmy jednak mapy, które prawdopodobnie będą rozegrane.
Inferno+Anubis
Moseyuh rating 1.16 KPR 0.69
JamYoung rating 0.99 KPR 0.65
Na tym turnieju na tych dwóch mapach “moseyuh” zrobił 15 zabójstw więcej. Przede wszystkim ten zawodnik jest dużo bardziej uniwersalny i powtarzalny. Nie wiadomo czy zostanie rozegrana trzecia mapa, ale ewentualnie mógłby to być Overpass lub Nuke. We wczorajszym meczu na Fnatic, 5yclone na trzecią mapę dało Overpassa zamiast Nuke. W tym meczu nie zdziwiłbym się gdyby było podobnie. Imperial gra dość solidnie na Nuke, a Overpass mimo to, że wybrali go dwa razy, to oba mecze przegrali.

Typ: Moseyuh więcej zabójstw od JamYounga. Nie uważam, tego za pewny typ, ale na pewno warty spróbowania. Przede wszystkim na drużyny z top 30 w ostatnich sześciu miesiącach Moseuyh prezentował się dużo lepiej. Rating wyższy o 0.12 i KPR wyższy o 0.06 pokazuje, kto radzi sobie lepiej z presją. JamYoung brylował na drużyny słabsze, a mimo to był lepszy jedynie o jedno lub dwa zabójstwa.

Moseyuh więcej zabójstw od JamYounga
Kurs: 1.57
Zagraj!

Sprawdź inne teksty na temat dzisiejszych meczów, między innymi z Premier Leauge czy finału mistrzostw europy w siatkówce w zakładce typy dnia.

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze