Maciej Sulęcki – Norman Parke: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 09.12.2023

Typy na Sulęcki - Parke

Maciej Sulęcki – Norman Parke: typy na walkę. Bez wątpienia pojedynek pomiędzy tymi zawodnikami to jeden z hitów Fame MMA Reborn, bowiem obaj fighterzy to legendy sportów walki. Polak świetnie radził sobie w ringu bokserskim, natomiast reprezentant Irlandii Północnej – w MMA. Nie powinno więc dziwić, że kursy na to starcie są bardzo wyrównane i trudno wskazać w nim faworyta. Czego więc można się spodziewać? Analizę i typy na Sulęcki – Parke znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam do lektury!

Chcesz obstawiać gale FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Fame MMA Reborn baner Betclic

Maciej Sulęcki – Norman Parke, typy i przewidywania

Jeszcze do niedawna trudno było wyobrazić sobie pojedynek mistrza bokserskiego z MMA. Teraz jednak, dzięki freakfightom możemy śledzić tego typu potyczki, co z pewnością jest nie lada gratką dla fanów tego typu dyscyplin. Walka pomiędzy Striczem a Storminem została zakontraktowana w formule mieszanej – Boks/K-1, więc obaj będą mogli pokazać się z jak najlepszej strony. Ale czego konkretnie można się spodziewać?

Sulęcki ma za sobą świetną karierę zawodową w boksie wagi średniej. Przez jej okres stoczył 33 walki, wygrywając 31 z nich, co tylko potwierdza format Stricza. Zdobył on nawet wakujący pas międzynarodowego mistrza WBO w wadze średniej, pokonując w Filadelfii Gabriela Rosado w marcu 2019 roku. Potem jednak musiał uznać wyższość Demetriusa Andrade, oddając mu pas. Parke natomiast u szczytu kariery przez 4 lata bił się dla UFC, gdzie może pochwalić się rekordem 5 zwycięstw, remisu i 3 porażek. Ponadto występował dla takich federacji, jak Cage Contender, KSW czy Hexagone MMA. Od niedawna bierze udział także w pojedynkach freakfightowych, walcząc dla Prime MMA czy właśnie Fame MMA. A czego można oczekiwać po nadchodzącym pojedynku dwóch wyśmienitych zawodników?

Zatem jakie typy na Sulęcki – Parke warto rozważyć? Bez wątpienia potyczka mieszana pomiędzy boksem i K-1 w małych rękawicach będzie czymś interesującym dla kibiców. W takiej jednak formule wydaje się, że dużo lepiej poradzi sobie Stormin, dla którego nie będzie dużej zmiany w porównaniu z jego ulubionym stylem. Sulęcki musi się nieco przestawić i z pewnością musiał on poświęcić wiele godzin treningów stricte pod takową formułę. I dlatego też – choć obaj są niezwykle wytrzymali i często ich pojedynki kończyły się decyzją (5 z 7 Parke’a i 6 z 7 Sulęckiego), to myślę że walka nie potrwa pełnego dystansu i któryś z zawodników będzie musiał uznać wyższość drugiego, jeszcze przed zakończeniem ustalonego czasu. Z pewnością wpływ na to będzie miała mieszana formuła pojedynku i stąd właśnie taki typ wydaje mi się najbardziej prawdopodobny.

Walka zakończy się przed czasem
Kurs: 2.35
Zagraj!

Maciej Sulęcki – Norman Parke, kursy bukmacherskie

Nie powinno dziwić, że kursy bukmacherskie na walkę Sulęcki – Parke są tak wyrównane. W końcu obaj są świetnymi fighterami potrafiącymi się bić, jednakże w nieco innym stylu. Mimo to, ze względu na mieszaną formułę i połączenie boksu z K-1, wydaje się, że drobną przewagę ma zawodnik z Irlandii Północnej i stąd kursy wyglądają właśnie w ten sposób.

Kursy na zwycięzcę walki Sulęcki - Parke
Betclic
2.00
Sulęcki
1.65
Parke
Zagraj!

Kursy na wygraną przed czasem

Choć według kursów w Betclic walka ta powinna potrwać pełen dystans, to wydaje się, że kiedy do walki stanie dwóch tak wyśmienitych fighterów, to można spodziewać się szybszego zakończenia pojedynku. W końcu obaj potrafią zadać cios kończący i przy pojedynku 5-rundowym trzeba się liczyć z chociażby jednym genialnym ciosem, bądź akcją. Dlatego też rozważyłbym zakończenie walki przed czasem.

Kursy na wygraną przed czasem w walce Sulęcki - Parke
Betclic
1.90
Sulęcki
1.75
Parke
Zagraj!

Maciej Sulęcki – Norman Parke, kto wygra walkę?

Tak naprawdę walka Sulęcki vs Parke to jedno z najmocniejszych zestawień ostatnich gali freakfightowych. W końcu polski zawodnik to niekwestionowana legenda boksu wagi średniej, natomiast Norman Parke to legenda MMA, występująca dla najlepszych federacji tej dyscypliny na świecie. Ze względu na mieszaną formułę tej walki, zdecyduję się jednak na wygraną Parke’a, który z pewnością w boksie się wybroni, a w K-1 będzie dużo groźniejszy od Stricza.

Parke wygra walkę
Kurs: 1.65
Zagraj!

Typy na Maciej Sulęcki – Norman Parke

Skoro poznałeś już typy na Sulęcki – Parke, to warto przyjrzeć się jeszcze jednemu ważnemu aspektowi, a konkretnie – obstawieniu zakładu na Fame MMA REBORN. Dobrze jest przyjrzeć się ofercie Betclic, bowiem tylko tam obstawisz nadchodzącą galę, więc jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora, to warto zarejestrować się z kodem promocyjnym Betclic, dzięki czemu na start otrzymasz dostęp do zakładu bez ryzyka! Oznacza to, że nawet jeśli podasz błędny typ, to możesz liczyć na zwrot postawionej stawki i to do 200 PLN!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze