Ludwiczek – Super Mario: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Kibice podczas gali Fame

Typy na Ludwiczek – Super Mario, Clout MMA. Na polski rynek freak-fightów wchodzi kolejna organizacja, która chce zorganizować swoją pierwszą galę z wielkim przytupem! Na pierwszym w historii evencie Clout MMA zobaczymy wiele ciekawych zestawień, w tym starcie Ludwiczka z Super Mario. Właśnie ten pojedynek będzie obiektem naszego zainteresowania w poniższym tekście. Jeśli chcecie poznać nasze przewidywania, najlepsze kursy i typy na Ludwiczek – Super Mario, to zapraszam do zapoznania się z artykułem.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Ludwiczek – Super Mario, typy i przewidywania

Nim wybierzemy najciekawsze Ludwiczek – Super Mario typy, warto powiedzieć kilka słów o obu postaciach. Ludwiczek to zawodnik szalenie popularny, wywodzący się ze środowiska dziennikarskiego wokół freak-fightów. Charakterystyczny 22-latek dość niespodziewanie zadebiutował w oktagonie na gali High League 6, kiedy to zmierzył się z Daro Lwem. Chociaż zgodnie z przewidywaniami Ludwiczek został pokonany przez Kaźmierczuka, na wielu zrobił on zadziwiająco dobre wrażenie. Ważący około 100 kilogramów Bociański wytrzymał pełen dystans i sprawił pewne problemy Daro Lwu. Zdziwienie było tym większe, że Ludwiczek zawalczył wówczas biorąc walkę jako zastępstwo i nie miał dużo czasu na przygotowania. Mimo wielkiej sympatii wielu kibiców, ma on bardzo ograniczone umiejętności, brakuje mu sylwetki i ma zaledwie 163 cm wzrostu. Nie będzie on tez faworytem najbliższego starcia z Super Mario.

A co wiemy o drugim z zawodników? No właśnie niezbyt wiele. Super Mario to postać znana przede wszystkim z social-mediów, a będąc dokładnym z Instagrama. Sobczak do tej pory był trenerem personalnym i trenerem fitness. Najbliższe starcie będzie dla niego absolutnym debiutem w oktagonie, jednak z racji wykonywanego zawodu, miał on już do czynienia ze sportem, a jego gabaryty w porównaniu z sylwetką Ludwiczka mogą robić wrażenie. O ile jego technika i umiejętności MMA są niewiadomą i z dużą dozą prawdopodobieństwa nie będą stały na wysokim poziomie, o tyle na pewno jego uderzenie może ważyć i może mieć on sporą przewagę siły w samej walce. Pierwsze Ludwiczek – Super Mario typy dotyczyć będą więc tego, że walka potrwa mniej niż 2.5 rundy. Sądzę, że obu panom może zabraknąć kondycji, a samo starcie zakończyć się może stosunkowo szybko!

 

-2.5 rund
Kurs: 1.70
Zagraj!

Ludwiczek – Super Mario, kursy bukmacherskie

Jeżeli interesują Was dowolne typy na Ludwiczek – Super Mariol, to obstawić je możecie w Fortunie z naszym kodem promocyjnym. A poniżej prezentuję aktualne kursy na zwycięstwo obydwu zawodników. Jak już pisałem, warunki fizyczne Ludwiczka pozostawiają wiele do życzenia, a w pierwszej walce przegrał on z Daro Lwem. Wygląda zaś na to, że Super Mario od dłuższego czasu ma do czynienia ze sportem, w związku z czym będzie on silniejszy i może mieć lepszą wydolność. Głównie stąd różnica w kursach na zwycięstwo.

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
3.60
Ludwiczek
1.20
Kubańczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Pisałem już o możliwym zakończeniu walki przed czasem. Obydwaj zawodnicy nie trenują MMA zbyt długo, a w takich przypadkach walki często są dość chaotyczne i kończą się stosunkowo szybko. Super Mario będzie dysponował większą siłą, a jego uderzenie z racji wykonywanej pracy trenera personalnego może ważyć naprawdę sporo. Ludwiczek nie mierzył się z tak silnym zawodnikiem, a walka z Daro Lwem mimo wszystko nie była nazbyt wymagająca. Jeżeli uważacie, że Super Mario znokautuje swojego rywala, warto zagrać Ludwiczek – Super Mario typy na wygraną faworyta przed czasem!

Super Mario wygra przed czasem
Kurs: 1.50
Zagraj!

Kacper Ludwiczek Bociański – Mariusz Super Mario Sobczak, kto wygra walkę?

Nie może dziwić fakt, iż wyraźnym faworytem omawianego pojedynku jest Super Mario. W prawdzie będzie to dla niego debiut w oktagonie, jednak Ludwiczek ma na swoim koncie tylko jeden występ, w którym przegrał z przeciętnym Daro Lwem. Gabaryty Bociańskiego zdecydowanie odbiegają od zawodnika MMA, a same sztuki walki nie są przez niego trenowane długo. Jeżeli zastanawiacie się zatem, kto wygra walkę Ludwiczek – Super Mario, postawiłbym zdecydowanie na trenera personalnego, a więc Sobczaka.

Super Mario wygra
Kurs: 1.20
Zagraj!

Typy na Ludwiczek – Super Mario

Ostatnie typy na Ludwiczek – Super Mario, jakie można obstawić na kuponie SOLO to niejako połączenie moich wcześniejszych propozycji. Jeśli tak samo jak ja uważacie, że samo starcie nie potrwa zbyt długo i że faworyt w osobie Super Mario podoła wyzwaniu i wygra omawiane starcie, to warto obstawić Ludwiczek – Super Mario typy na koniec walki w 1. rundzie. Uważam, że Ludwiczek po przyjęciu mocnego ciosu może mieć spore kłopoty, a sam nie będzie w stanie zagrozić zdecydowanie silniejszemu i posiadającemu wyraźnie lepsze warunki fizyczne rywalowi!

Koniec walki w 1. rundzie
Kurs: 2.50
Zagraj!

fot. Pressfocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze