Luca Brecel – Mark Selby: typy, kursy, zakłady | 30.04.2023

typy i kursy na finał mś w snookerze luca brecel mark selby

Typy na finał mistrzostw świata w snookerze: Luca Brecel – Mark Selby. Zmagania w Crucible Theatre dobiegają końca – został już tylko jeden mecz, by wyłonić mistrza świata. Czy będzie to nowy król snookera – Luca Brecel, czy po raz piąty w karierze po tytuł sięgnie Mark Selby? Sprawdź, co proponują na to spotkanie bukmacherzy i typuj razem z nami w STS!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Luca Brecel – Mark Selby, typy i przewidywania

Od czasu do czasu wrzucamy wam też typy na snookera, bo w Polsce to bardzo popularna dyscyplina, choć Polacy w niej sukcesów nie odnoszą. W Main Tourze grali Adam Stefanów czy Kacper Filipiak, ale wygrywali w nim pojedyncze mecze. Przed telewizorami jednak zbiera się spora grupa fanów, a według danych Eurosportu to jedna z najchętniej oglądanych dyscyplin w tej stacji. Mistrzostwa świata to najważniejsza impreza sezonu i jej format też sprzyja długim, wielogodzinnym transmisjom. Finał odbędzie się bowiem na dystansie do 18 wygranych frejmów, a mecz zostanie podzielony na cztery sesje – dwie zostaną rozegrane w niedziele, a dwie w poniedziałek.

Typy na finał mistrzostw świata, w którym wystąpią Brecel i Selby w ofercie bukmacherskiej są dość ubogie, ale spory wpływ na to miał fakt, że półfinał Marka Selby’ego z Markiem Allenem skończył się chwilę przed 2 w nocy polskiego czasu. Anglik z pewnością będzie faworytem tego spotkania, co zresztą widać po kursach na mecz Brecel – Selby. Belg w tym roku po raz pierwszy wygrał w ogóle mecz w Crucible, a jest to przecież jego szósty start w mistrzostwach świata. To także pierwszy w historii zawodnik z Europy kontynentalnej, który stanie przed szansą sięgnięcia po tytuł. Do tej pory, jeśli mistrzem świata zostawali Europejczycy, to tylko ci z Wielkiej Brytanii. Czy Brecela stać na taką niespodziankę? Myślę, że Mark Selby swoją taktyczną grą będzie w stanie powstrzymać wciąż młodego Brecela, który preferuje bardziej ofensywny styl.

STS w ofercie na mecz Brecel – Selby wystawił kurs 2.20 na handicap -4.5 frejma na Selby’ego, co oznacza że Brecel musiałby wygrać najwyżej 13 frejmów. Myślę, że duże znaczenie będzie miał początek tego starcia, czyli niedzielne sesje finałowe. Anglik zagrał bardzo wymagające spotkanie z Allenem, skończyło się późno w nocy i niewątpliwie po dwóch tygodniach rywalizacji może odczuwać już jej skutki. Czterokrotny mistrz świata jest jednak doświadczonym zawodnikiem, który lubi długie formaty, więc jeśli dobrze rozpocznie ten mecz, to w poniedziałek powinien po raz piąty sięgnąć po najważniejsze trofeum w światowym snookerze.

Brecel pokazał w półfinale, że żadna strata nie jest nie do odrobienia – jako pierwszy w historii odrobił stratę dziewięciu frejmów, wygrał 11 partii z rzędu i wyeliminował z turnieju sensacyjnego półfinalistę Si Jiahuia. Pojawia się tylko pytanie, czy u 28-latka nie odezwą się w takiej chwili demony przeszłości. Belg debiutował jako 16-latek, ciążyła na nim przez wiele lat ogromna presja wielkiego talentu, który zawodził przez lata. Selby wygrał 34 turnieje, zagrał w 20 finałach, a wczoraj odparł atak Allena, który chciał dokonać czegoś podobnego, co kilka godzin wcześniej zrobił Brecel. Myślę, że Selby w sytuacji w której znajdował się wielokrotnie nie zawiedzie, a Luca Brecel będzie musiał się obejść smakiem w swoim drugim w karierze finale turnieju potrójnej korony.

Mark Selby handicap -4,5 frejma
Kurs: 2.20
Zagraj!

Finał mistrzostw świata w snookerze

Kto zostanie mistrzem świata?
Luca Brecel 45%
Mark Selby 55%
44+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Luca Brecel
 • Mark Selby

Promocje i bonusy na mecz Luca Brecel – Mark Selby

Kod promocyjny STS o treści ZAGRANIE wpisany podczas rejestracji przyniesie Ci zakład bez ryzyka do 100 PLN, a także 1500 PLN od trzech depozytów. Jakby tego było mało, to jest jeszcze kolejny bonus STS czyli 60 PLN za wykonane zadania. Jakie to zadania? Przeczytaj na zagranie.com, a poniżej instrukcja, jak sięgnąć po tę potrójną promocję w STS.

 1. Zarejestruj się w STS wpisując podczas rejestracji kod promocyjny “ZAGRANIE“.
 2. Wpłać pierwszy depozyt i zagraj swój pierwszy dowolny kupon.
 3. Jeśli kupon okaże się nietrafiony, STS zwróci na Twoje konto do 100 PLN (minus 12% podatku).
 4. Zwrócone środki możesz od razu wypłacić!

Luca Brecel – Mark Selby – statystyki

 • Mark Selby jest czterokrotnym mistrzem świata, a Luca Brecel do tej pory wygrał tylko jeden rankingowy turniej – nisko notowaną Championship League na początku bieżącego sezonu.
 • Anglik zarobił już przy stole 7 266 479 funtów, a Belg “tylko” 1 351 041 funtów.
 • Obaj panowie spotkali się przy stole 11 razy – osiem razy górą był Selby, Brecel wygrał trzy spotkania
 • Jester from Leicester wbił podczas tego turnieju dziewięć stupunktowych brejków, z kolei jego dzisiejszy rywal o dwie setki mniej.
 • Dla czterokrotnego mistrza świata będzie to 33 rankingowy finał, a 55 w ogóle.
 • Dla porównania Brecel w rankingowym finale zagra po raz siódmy.
 • Raz doszło do finału Selby – Brecel. Był to turniej English Open w 2022 roku. Selby wygrał 9-6.

Luca Brecel – Mark Selby – droga do finału

29.04.202317-15 vs Jiahui
26.04.202313-10 vs O’Sullivan
21.04.202313-11 vs Williams
16.04.202310-9 vs Walden
Luca Brecel
29.04.202317-15 vs Allen
26.04.202313-7 vs Higgins
24.04.202313-7 vs G. Wilson
20.04.202310-8 vs Selt
Mark Selby

Luca Brecel – Mark Selby (H2H) – mecze bezpośrednie

English Open 2022, finał9-6 Selby
Champion of Champions 2020, 1/8 finału4-2 Selby
Northern Ireland Open 2019, 1/16 finału4-2 Selby
Championship League 2020, Grupa 13-0 Selby
Championship League 2019, Grupa 33-1 Selby
Ostatnie mecze pomiędzy Brecelem a Selbym. Łącznie obaj panowie zagrali ze sobą 11 razy. Lepszy bilans ma Selby, który wygrał 8 meczów. Luca Brecel zwyciężył w trzech pojedynkach. Bilans frejmów to 45-29 na korzyść Anglika.

Luca Brecel – Mark Selby, kursy bukmacherskie

Typy bukmacherskie Luca Brecel – Mark Selby, co jeszcze możesz obstawiać?

Ciekawym tropem może być także liczba stupunktowych brejków w meczu. Luca Brecel gra dość ofensywnego snookera, Mark Selby wręcz przeciwnie, jeśli jednak otrzyma szansę, jeśli Belg się pomyli i zostawi solidny układ, to wiemy, że Anglik potrafi także budować wysokie podejścia i nie ma z tym problemu. Podczas tego turnieju wbił swoją setną setkę w Crucible Theatre. W finałach wbił ich łącznie dziewięć. Jego rywale czy to wygrywali, czy przegrywali potrafili notować dwa-trzy stupunktowe podejścia za każdym razem. Po stronie Belga możemy spodziewać się ataków, również wysokich podejść, a na tak długim dystansie pięć brejków stupunktowych to granica do przejścia, zwłaszcza jeśli któryś z zawodników złapie dobrą dyspozycję i zacznie wygrywać frejmy seryjnie. STS proponuje kurs 1.85 na taki scenariusz.

Powyżej 4,5 brejków stupunktowych w meczu
Kurs: 1.85
Zagraj!

fot. Pressfocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze