Los Angeles Kings wrócą do wygrywania seriami na wyjeździe? NHL AKO 2.54!

Radość po bramce Kings

Niestety seria trafionych kuponów z rzędu zakończyła się na trzech i poprzedniej nocy nie udało zaliczyć się czwartego zysku. Sobotniego wieczoru czeka nas tylko jedno starcie, które weźmiemy sobie pod lupę. Mowa tutaj o rywalizacji Minnesoty Wild z Vancouver Canucks. Niedzielnej nocy klasycznie czeka nas zdecydowanie więcej spotkań. Jako drugi weźmiemy pod lupę mecz Seattle Kraken z Los Angeles Kings. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i sprawdzenia końcowych predykcji.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Minnesota Wild – Vancouver Canucks: typy i kursy bukmacherskie (16.12.2023)

W grudniu drugi raz dostajemy spotkanie Wild z Canucks. Pierwsze rozgrywane było w Vancouver i tam lepsi okazali się gospodarze, którzy zachowali czyste konto, a sami trafiali zaledwie dwa razy do bramki ekipy z Minnesoty. Jednak ten bardzo niehokejowy wynik dał komplet punktów Canucks. Wild już po zmianie szkoleniowca mierzyli się z Canucks i co trzeba oddać nowej miotle Wild to, to że pod jego wodzą drużyna traci zdecydowanie mniej bramek, niż miało to miejsce na początku sezonu. Gospodarze do tej rywalizacji będą podchodzić po dwóch spotkaniach wygranych z rzędu, w których stracili zaledwie dwa gole, a raz udało im się zachować czyste konto przez 60 minut.

Goście mogą w tej kampanii nauczać innych, jak powinno grać się w defensywie, bo w ostatnich czterech meczach stracili zaledwie cztery bramki, co pozwoliło im wygrać cztery starcia z rzędu. Postawa Canucks w obronie wcale nie jest przypadkowa, bo już od początku sezonu dawali jasne sygnały, że jest to ich mocna strona. Co lepsze hokeiści z Vancouver dodają do tego znakomitą postawę w ataku. Choć do końca fazy zasadniczej jeszcze sporo czasu, to można śmiało twierdzić, że tak grający Canucks w końcu załapią się do play-off i to w cuglach. Przewidywani na dzisiejsze granie są Demko po stronie gości i Gustavsson po stronie gospodarzy. Ten pierwszy może poszczycić się 92% obronionych krążków w tej kampanii, natomiast golkiper Wild zapracował sobie na 90% udanych interwencji.

Statystyki:

  • Średnia goli w meczach Minnesoty Wild wynosi 6,2
  • Średnia bramek w spotkaniach Vancouver Canucks wynosi 6,2
  • W ostatnich pięciu starciach gospodarzy trzy razy padł przedział bramkowy 4-7
  • W ostatnich pięciu meczach gości trzy razy padł przedział bramkowy 4-7

Co obstawić?

Poprawa postawy w defensywie może cieszyć samych Wild, ale smucić postronnego kibica, bo pod wodzą starego trenera hokeiści z Minnesoty tracili dużą liczbę goli. Dziś dostajemy starcie znakomicie broniących Canucks i Wild, którzy z nowym szkoleniowcem solidnie zaczynają poczynać sobie w obronie. Myślę, że tak, jak w przypadku pierwszego starcia nie zobaczymy tutaj wiele bramek. Pójdę w tym meczu w przedział bramkowy 4-7. Uważam, że większe problemy mogą być z dobiciem do przynajmniej czterech trafień, niż przeskoczenie naszej górnej granicy. Pamiętaj, że z kodem promocyjnym Fortuna czeka na Ciebie dodatkowo kilka udogodnień na start!

Przedział bramkowy 4-7
Kurs: 1.60
Zagraj!
grupa hokej zagranie

Seattle Kraken – Los Angeles Kings: typy i kursy bukmacherskie (17.12.2023)

Niedzielnej nocy goście z Los Angeles dostaną szansę, aby ponownie zacząć wygrywać w delegacjach. Przypominam, że Kings wygrywali na wyjazdach mecz za meczem, dopóki nie wybrali się do Nowego Jorku, w którym dwa razy polegli. Obecnie Kings mają passę trzech spotkań bez zwycięstwa, bo do tamtych porażek doszła przegrana u siebie z Jets. Najmłodszy klub w lidze w końcu doczekał się przerwania bardzo bolesnej passy porażek, która nie pozwoliła wygrać Kraken ośmiu meczów z rzędu. Przełamanie przyszło u siebie z Panthers, ale Kraken potrafili pójść za ciosem i ograć również Blackhawks. Niedzielnej nocy ekipa z Seattle zagra szósty domowy mecz z rzędu, więc terminarz fajnie się dla nich ułożył. Jednak może być to złudne, bo Kraken nie radzą sobie najlepiej przed własną publicznością, a czeka ich starcie przeciwko Kings, o których nie trzeba już wspominać, jak dobrze radzą sobie w delegacjach. Do nocnych zmagań tych zespołów nie zostało zbyt wiele czasu, ale przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Statystyki:

  • Seattle Kraken wygrali dwa ostatnie domowe spotkania
  • Los Angeles Kings przegrali dwa ostatnie wyjazdowe starcia
  • Bilans bramkowy gospodarzy u siebie wynosi 48:52
  • Bilans bramkowy gości na wyjeździe wynosi 53:25

Co obstawić?

Goście znów będą chcieli zacząć wygrywać w delegacjach, a wiemy, że w porównaniu do tego, co prezentują u siebie, to są dwa inne zespoły. Nadchodzącej nocy Kings zagrają w Seattle, a więc w miejscu, w którym gospodarze nie są jakoś mocni i nie stawiają zbytniego oporu, nawet pomimo dwóch ostatnich wygranych z rzędu. Jestem zdania, że Kings przełamią się i niedzielnej nocy wrócą na zwycięską ścieżkę. Typy NHL cały czas są dostępne w naszej specjalnej zakładce!

Los Angeles Kings końcowe zwycięstwo
Kurs: 1.59
Zagraj!
Kupon Fortuna 16.12.2023

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze