Liquid wygra turniej CCT Global Series? Gramy kupon z kursem 2.63!

Naf zawodnik Liquid

Wielki finał turnieju CCT, w którym zmierzy się Liquid z Eternal Fire i to wszystko odbędzie się w formacie bo5. Oznacza to, że możemy zobaczyć nawet 5 map podczas trwania finału. Czy Cadian uratuje swoją pozycję w drużynie wygrywając finał turnieju CCT?

LVBET kod promocyjny.

Rare Atom – Mouz NXT

 

Rare Atom to organizacja z Chin, która skład się z zawodników z tamtego regionu. Na ten moment spotkania przeciwko drużynom europejskim nie idą im za dobrze. Po wygraniu spotkania na NOM przegrali cztery spotkania z rzędu przeciwko DMS, Metizport, NOM oraz Sangal. Część tych map była naprawdę zacięta tak jak, chociażby w spotkaniu z Metizport, ale pytanie, czy było to spowodowane dobrą grą, czy może nieznajomością rywala z innego regionu. Oprócz Metizport to rywale, z którymi się mierzyli, nie są przecież nie do pokonania. Mówimy tu o zespołach z tier 2/3, które nie są nawet blisko grania na wyższym poziomie. Nawet Metizport ostatnimi czasy mocno obniżyli loty. W ciągu tych wszystkich spotkań tylko jeden z zawodników Rare Atom osiągnął średni rating powyżej 1.00. Jest to bardzo słaby wynik, nawet jak na to, że przegrali tyle spotkań. Mowa tutaj o Ahangu, który zdobył rating na poziomie zaledwie 1.04. W rundach pistoletowych również nie prezentowali się najlepiej, wygrali 11 z 24 i raz dali się przełamać.
Mouz NXT mimo kilku porażek w ostatnim czasie prezentuje się bardzo dobrze. Warto zaznaczyć, że przegrywali jedynie z takimi ekipami jak B8 czy Bleed w ostatnich tygodniach odkąd wygrali spotkanie z GL Academy i zaczęli serię czterech zwycięstw. Nie wliczam tutaj porażki na DMS, bo była ona spowodowana problemami w dostawie prądu u jednego z graczy, co skutkowało poddaniem ostatniej mapy z wyniku 9:9. Mouz NXT bardzo dobrze prezentuje się na Vertigo mimo ostatnich porażek na DMS i Bleed to dalej mają tam aż 79% procent zwycięstw. Sami zawodnicy zdecydowanie lepiej dostosowani są do warunków grania turniejów pokroju CCT. Zawodnicy Mouz NXT rozegrali zdecydowanie więcej spotkań niż gracze Rare Atom, ale warto zaznaczyć, że każdy z graczy Mouz NXT ma minimalny średni rating na poziomie co najmniej 1.03. Jest to więc spora różnica w porównaniu do Rare Atom. Sama drużyna Mouz NXT jest bardzo dobrze zorganizowana i potrafią zaskoczyć ciekawych rywali. Wydaje mi się, że na ten moment brakuje im potencjalnie jednego lub dwóch lepszych zawodników, żeby rywalizować na jeszcze wyższym poziomie. Młodzi zawodnicy są utalentowani, ale nie jest to poziom talentu taki jak w poprzednich akademiach. Mouz NXT w ostatnim miesiącu ma raczej solidne statystyki w rundach pistoletowych. Wygrali 49% pistoletówek, 83% konwersji i przełamywali rywali w 18%. Patrząc na to jak wiele spotkań w tym czasie rozegrali, to uważam, że jest to dobry wynik.
Przewidywane mapy:
Rare Atom ban Nuke
Mouz NXT ban Mirage
Rare Atom pick Ancient
Mouz NXT pick Vertigo
Rare Atom ban Dust 2
Mouz NXT ban Inferno
Anubis was left over

 

Typ: Mouz NXT wygra mecz. Według mnie w tym meczu ich największym atutem jest, dogra organizacja gry i współpraca. Przede wszystkim jest to kolektyw, a nie przypadkowa zbieranina. Akademie Mouz mają to do siebie, że starają się jak najlepiej wykorzystać potencjał wszystkich graczy.

Kupon gramy z bukmacherem LV Bet, który ma w ofercie naprawdę ciekawe promocje. Sprawdź kod promocyjny lvbet i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

Mouz NXT wygra mecz
Kurs: 1.40
Zagraj!
baner grupa zagranie

Liquid – Eternal Fire

 

Liquid zaprezentowało się bardzo dobrze podczas tego turnieju i stracili tylko jedną mapę. Co bardzo imponujące, jedyną mapę przegrali przeciwko Astralis na mapie Nuke. Chciałbym skupić się głównie na fazie pucharowej w ich wykonaniu, bo tam była realna walka o wszystko. Ence zostało przez nich zdominowane na mapie Nuke, gdzie Polacy wygrali zaledwie 2 rundy. Na mapie Ancient wyglądało to już dużo lepiej, ale ostatecznie również przegrali tę mapę. Liquid było zdecydowanie lepszym zespołem w tym spotkaniu i nawet pomniejsze błędy nie zmieniły końcowego rezultatu. Widać było różnicę poziomów, chociażby pod względem umiejętności indywidualnych. Mecz z Astralis był jeszcze ciekawszy, bo na mapie Inferno Liquid było blisko przegrania mapy. Ostatecznie jednak wygrali po dogrywce i pokazali, że potrafią grać pod presją. Bardzo dobre spotkanie zagrał Twsitzz, który praktycznie samodzielnie wygrał pierwszą mapę tego spotkania. Na Nuke byli blisko domknięcia spotkania wynikiem 2:0, ale ostatecznie Astralis pokazało się z bardzo dobrej strony w samej końcówce spotkania. Dust 2 to była totalna dominacja ze strony Liquid, nie dali żadnych szans Astralis, które wyglądało jak drużyna zdecydowanie gorsza. Liquid podczas fazy pucharowej, wygrało 4 z 10 rund pistoletowych i dołożyli do tego 2 wygrane rundy force.
Eternal Fire także prezentuje się bardzo dobrze podczas trwania tego turnieju. W tym przypadku również chciałbym skupić się na fazie pucharowej tej drużyny. W pierwszym spotkaniu zmierzyli się z BetBoom i spotkanie zaczęło się bardzo ciekawie, bo Eternal Fire przegrało aż 13:4 na mapie Mirage. Wydawało się, że może to zwiastować naprawdę ogromne problemy tej ekipy, ale dwie następne mapy poszło zdecydowanie lepiej. Na mapie Vertigo wygrali wynikiem 13:8, ale rywale mieli szansę zaskoczyć, bo Eternal Fire wygrało aż 3 rundy clutch podczas tej mapy. Dust 2 to po prostu dominacja Eternal Fire i wygrana aż 13:4. Nie pozostawili rywalom żadnych szans i zdominowali ich pod każdym możliwym względem. Turecki zespół miał to szczęście, że zaczął po stronie atakującej, gdzie mają zdecydowanie większe szanse i możliwości. Nie mieliśmy jeszcze okazji oglądać ich na tej mapie poza tym spotkaniem, ale z ich umiejętnościami strona atakująca może mieć ogromny potencjał. W meczu z Gamer Legion mapa Anubis była bardzo bliska, zakończona ostatecznie zwycięstwem Eternal Fire 13:10. Trzeba jednak przynać, że gdyby Eternal Fire nie wygrało dwóch clutchy więcej, to mecz mógłby się inaczej potoczyć. Na mapie Mirage byli po prostu lepsi od swoich rywali. Podczas tych dwóch spotkań wygrali 5 z 10 rund pistoletowych, raz dali się przełamać i raz przełamali rywali.
Przewidywane mapy:
Liquid ban Vertigo
Eternal Fire ban Ancient
Liquid pick Inferno
Eternal Fire pick Anubis
Liquid pick Nuke
Eternal Fire pick Dust 2
Mirage was left over

 

Typ: Liquid wygra mecz. Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o mapy, to Liquid może lepiej wypaść w tym spotkaniu. Eternal Fire nie rozegrało w ostatnim czasie tak wielu spotkań, a to może być kluczowe w przypadku formatu bo5. Spotkanie z Astralis pokazało, jak mocne jest teraz Liquid i z Twistzzem w takiej formie powinni sobie poradzić.

Analizy z innych dysyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Liquid wygra mecz
Kurs: 1.82
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 23.05.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze