Liczymy mocno na Adama i Robina! Gramy KHL + Białoruś z AKO 3.28 i singlem 3.80

KHL Severstal hokej

Brakuje nam ostatnio trochę szczęścia, liczę, że dzisiaj ono dopisze. Przed nami tylko jedno spotkanie w KHL i jak to bywa w starciach z Kunlun Red Star, skupimy się na ich przeciwniku. Wydaje się, że to Severstal Czerepowiec jest wyraźnym faworytem w tym pojedynku, ale czy klub z Chin tak łatwo się podda? Dodatkowo bliżej przyjrzałem się jednemu meczu w białoruskiej ekstraklasie. Gramy AKO oraz singla, zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Skorzystaj z kodu promocyjnego do Fortuny i ciesz się bonusami na start!

Kunlun Red Star – Severstal Czerepowiec: typy i kursy bukmacherskie (06.01.2022)

Gospodarze musieli przełknąć gorzki smak porażki w starciu z SKA St. Petersburg. Po pierwszej tercji nie było wątpliwości, kto jest lepszym zespołem. Wojskowi po 20 minutach prowadzili już 3:0 i był jeden moment zawahania w drugiej części, gdy Smoki odpowiedziały w PP, ale to było wszystko, na co tamtego dnia stać było Kunlun Red Star. Szkoleniowcy tej drużyny starają się mieszać rodzimych graczy w piątkach z zagranicznymi zawodnikami, aby Ci słabsi nabrali więcej umiejętności i doświadczenia przed zbliżającymi się igrzyskami olimpijskimi. Dzisiaj czeka ich kolejny trudny sprawdzian. Ich przeciwnik będzie mocno zmobilizowany po przegranej z Dynamem Mińsk. Severstal często tak ma, że jak jest nawet delikatnym faworytem, to nie potrafi wywiązać się z tej roli. Sytuacja przyjezdnych w konferencji zachodniej jest jednak komfortowa i wysokie piąte miejsce to potwierdza. Głód rośnie w miarę jedzenia i celem przyjezdnych jest czołowa czwórka, która umożliwi mieć w play-off przewagę własnej tafli. Czy ekipa z Czerepowca postawi kolejny krok w tym kierunku?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Kunlun Red Star zakończyło się porażką 1:5 z SKA St. Petersburg
 • Kunlun Red Star znajduje się na 12. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 29 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 5 zwycięstwa i 17 porażek
 • Ostatnie spotkanie Severstali Czerepowiec zakończyło się porażką 3:5 z Dynamem Mińsk
 • Severstal Czerepowiec znajduje się na 5. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 57 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 10 zwycięstw i 10 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Severstali Czerepowiec 2:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Kunlun Red Star, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Jestem totalnie team Severstal i kibicuje im w każdym meczu. Sympatie trzeba jednak odłożyć na bok i skupić się na poprawnym typowaniu. Do AKO pobieram sobie punkt Robina Pressa. Uważam, że gości stać tutaj na trzy-cztery trafienia z rywalem, który ma całkiem inny cel na ten sezon. Zapewne w Kunlun pojawia się kolejne rotacje, aby Chińczycy okrzepli na poziomie KHL. To powoduje, że ujrzymy kilka kar po stronie Smoków i mam nadzieję, że błyszczeć będzie ofensywna para szwedzkich obrońców. Robin spędza najwięcej czasu ze wszystkich swoich kolegów na lodzie. Często jest to całe 20 minut, a więc jedna tercja. Jestem zdania, że są szanse na jego punkt w kanadyjce. Ostatnio strzelił nawet gola, co dodatkowo zmotywuje go do kolejnych dobrych występów.

Robin Press powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

Poluje na trafienie Adama Liski, który już od dłuższego czasu nie cieszył się z bramki. Ostatni raz było to przy okazji rywalizacji z SKA St. Petersburg, a więc ponad miesiąc temu. Jest to zawodnik bardzo elastyczny, który potrafi dostosować się do wielu sytuacji. Bierze udział nawet we wznowieniach i liczę, że Andrei Razin zwiększy mu rolę na lodzie. Czas się przełamać i Słowak będzie miał swoje sytuacje. Oby którąś z nich wykorzystał.

Adam Liska strzeli gola

hokej

Dynamo Molodechno – Szachcior Soligorsk: typy i kursy bukmacherskie (06.01.2022)

Dosłownie chwilę wcześniej rozpocznie się starcie w białoruskiej ekstraklasie pomiędzy Dynamo a Szachciorem. Ekipa z Molodechno jest farmą Żubrów z KHL i tutaj ogrywają się gracze, którzy otrzymają później szansę występów poziom wyżej. Jednym z zawodników jest 19-letni Vitali Pinchuk, który ma na swoim koncie 13 występów w tym sezonie w barwach mińskiego Dynama i wyróżnia się w Extraleague. Zdobywa wiele goli, ale notuje też asysty i będzie z niego pociecha w przyszłości. Na podobnych zasadach funkcjonuje też Dmitri Deryabin, ale jest to jeszcze stosunkowo młody obrońca. Dzisiaj gospodarze zmierzą się z Szachciorem, który przegrał w rewanżu z Yunostem. Jest to projekt, który po kilku latach posuchy się odbudowuje i mała rewolucja dokonana przed rozpoczęciem rozgrywek pomogła temu zespołowi. Znajdziemy tutaj doświadczonych graczy, którzy mieli okazję występować na taflach KHL. Liderami są Mihail Stefanovich oraz Pavel Chernov i to na nich muszą głównie przeciwnicy uważać. Czy w ten czwartek również pokażą swoje umiejętności?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Dynamo Molodechno zakończyło się zwycięstwem 4:2 z Niomanem Grodno
 • Dynamo Molodechno znajduje się na 8. miejscu w lidze z dorobkiem 41 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 10 zwycięstw i 10 porażek
 • Ostatnie spotkanie Szachciora Soligorsk zakończyło się porażką 0:3 z Yunostem Mińsk
 • Szachcior Soligorsk znajduje się na 4. miejscu w lidze z dorobkiem 57 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 12 zwycięstw i 8 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Szachciora Soligorsk 7:3
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Dynamo Molodechno, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Jak możemy zauważyć po ostatnich wynikach obu zespołów, są one z reguły bardzo overowe. Przede wszystkim Dynamo oraz Szachcior o wiele lepiej czują się w ofensywie niż w defensywie. Lepszych graczy mają w ataku niż w obronie i stąd pojawia się spora ilość bramek w spotkaniach z ich udziałem. Postaram się to wykorzystać i dlatego pobieram typ na pięć trafień, ale razem z dogrywką i rzutami karnymi. To oznacza, że rezultat 2:2 nas już urządza. Bezpośrednie rywalizacje w tej kampanii kończyły się wynikami 7:3 i 7:6. Liczę na powtórkę i namiastkę poprzednich starć.

Powyżej 4.5 goli (razem z dogrywką i rzutami karnymi)

Fortuna KHL 06.01. Białoruś

06.01. Fortuna KHL singiel

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze