Kwalifikacje turnieju Thunderpick! Gramy kupon z kursem 3.61!

Rez zawodnik NIP

NIP w nowym składzie powalczy o kwalifikacje do turnieju Thunderpick World Championship. Maxster od razu pokazuje jak istotnym jest zawodnikiem, mimo że do niedawna grał jeszcze w akademii. Czy Sampi będzie w stanie przeciwstawić się ekipie Reza?

Superbet kod promocyjny.

NIP – Sampi

 

Nowy zespół NIP spisuje się na ten moment bardzo dobrze. Pokonali Monte i Blessed w kwalifikacjach do ESL Challenger Jonkoping i są bardzo blisko awansu do głównego turnieju. Przede wszystkim NIP liczy na stworzenia czegoś nowego wokół młodych zawodników. Zawodnicy tacy jak Maxster czy R1nkle mogą być bardzo dobrymi graczami w tier 1. Pytanie jednak, czy wydarzy się to jeszcze, grając w drużynie NIP. Maxster już teraz pokazuje swój bardzo wysoki poziom i możliwości. Przed nimi jeszcze długa droga, zanim będą w stanie rywalizować z naprawdę mocnymi drużynami, ale na pewno widać pozytywne oznaki zmian. Nowa formacja to tez nowa atmosfera w drużynie i ogólnie w środowisku wokół legendarnej organizacji. Ostatnie lata były bardzo słabe i poszukanie innej metody niż granie i przywracanie tych samych graczy powinno im wyjść na plus. Podczas dwóch ostatnich spotkań wygrali 4 z 10 rund pistoletowych, co jest mimo wszystko zrozumiałym wynikiem. Nowa formacja nie będzie od razu idealna pod każdym względem, więc porażki w rundach pistoletowych na pewno będą zdarzały się na początku częściej.

Sampi to drużyna dla większości raczej anonimowa. Nie wyróżniają się specjalnie na scenie tier2 czy tier3. Ostatnio grali spotkanie bo5 z Preasy w finale niszowego turnieju, ale ulegli wynikiem 3:0. Rezultaty mają mieszane, ale rywale też nie są najwyższej półki. W ostatnim czasie zaliczają całkiem dużo porażek i nie wyglądają po prostu zbyt dobrze. Sami w ostatnim miesiącu grało bardzo słabo w rundach pistoletowych. Brakuje im bardzo wielu elementów do rywalizacji na najwyższym poziomie. Przede wszystkim nie są nawet blisko w spotkaniach kwalifikacyjnych do większych turniejów.Zedko czy Fino to zawodnicy, których warto wyróżnić, ale nie grają też jakoś wybitnie dobrze. Są po prostu najlepszymi graczami drużyny, ale statystyki mają mimo wszystko dość przeciętne. Dla porównania Maxster, który grał jeszcze do niedawna w tier 2, osiągnął rating 1.22, a mierzył się w tym samym czasie z zespołami tier 1. Fino oraz Zedko mają rating na poziomie 1.10, czyli dużo niższy niż talent z NIP. Mapy, które prawdopodobnie Sampi może wybrać to Overpass lub Ancient. Wydaje mi się, że oba te wybory są korzystne dla NIP i nie będą to łatwe starcia dla Sampi.
Przewidywane mapy:
Sampi ban Vertigo
NIP ban Mirage
Sampi pick Overpass
NIP pick Nuke
Sampi ban Anubis
NIP ban Ancient
Inferno was left over

 

Typ: NIP handicap map (-1.5). Prezentowali się dość dobrze w pierwszych spotkaniach nowej formacji. Mimo wszystko uważam, że jest to bardziej kwestia słabego rywala niż mocnego NIP. Sampi to ekipa, która nie ma przyszłości w wielkich turniejach, a NIP dopiero się rozkręca.

Kupon gramy z bukmacherem Superbet, który oferuje bardzo ciekawe promocje dla nowych graczy.Sprawdź kod promocyjny superbet i przekonaj się sam. Analizy na esport znajdziesz w zakładce

typy na esport.

NIP handicap map (-1.5)
Kurs: 2.1
Zagraj!

 

baner grupa zagranie

9Pandas – 9ine

 

Jest to spotkanie nietypowe, jeżeli chodzi o analizę, bo 9ine jest obecnie w absurdalnie dziwnym składzie. Na ten moment grają w składzie z dowodzącym, który jest na ławce, dwoma graczami akademii oraz byłym trenerem. Jest to bardzo nieoptymalna sytuacja do grania, zwłaszcza że trener, jak i dowodzący bardzo słabo prezentują się pod względem indywidualnym. Na ten moment podczas tego turnieju udało im się wygrać zaledwie jedną mapę z Eyeballers. 9Pandas do tej pory rozegrało dwa spotkania podczas tego turnieju. Pokonali Sangal oraz ulegli ekipie KOI. Wydaje mi się, że w optymalnej formie 9Pandas powinno sobie bezproblemowo poradzić z ekipą 9ine. Uważam, że mapy będą dla nich korzystne, bo 9ine wybierze prawdopodobnie Nuke. Mimo że 9Pandas nie ma tam najlepszych wyników, to jednak potrafili rywalizować z naprawdę mocnymi ekipami. Wygrali, chociażby z Astralis czy Gamer Legion i przeważnie ulegali wynikami 13:11 lub 13:9. Nie wydaje mi się, żeby 9ine w tym składzie miało większe szanse, zwłaszcza że zaczną tę mapę po stronie atakującej, czyli zdecydowanie cięższej. 9Pandas może sobie bardzo poprawić sytuację w grupie, jeżeli wykorzysta okazję, jaką są spotkania z 9ine oraz Eyeballers. Wygrana w tym turnieju sprawiłaby, że awansowaliby do ESL Pro Leauge i mogli nabrać jeszcze większego doświadczenia przeciwko zespołom tier 1.
Przewidywane mapy:
9ine ban Inferno
9Pandas ban Vertigo
9ine pick Nuke
9Pandas pick Overpass
9ine ban Mirage
9Pandas ban Ancient
Anubis was left over

 

Typ: 9Pandas handicap map (-1.5). Uważam, że 9ine nie powinno wygrać mapy w tym spotkaniu, zwłaszcza grając w takim składzie z takimi moralami. Jedynie 9Pandas może im oddać mapę, ale nie sądzę by chcieli się męczyć w spotkaniu, ze zdecydowanie słabszym rywalem.

Analiz z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

9Pandas handicap map (-1.5)
Kurs: 1.72
Zagraj!
Zdjecie na kupon esport 3.04.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze