Kwalifikacje do BetBoom Dacha! Gramy kupon z kursem 2.62!

Poprzednią edycję tego turnieju wygrało Spirit, które od tamtego momentu jest na fali wznoszącej. Przegrali ostatnio w ćwiećfinale z Faze, podczas Majora w Kopenhadze, ale po bardzo zaciętym spotkaniu. Kto tym razem zagra w głównym turnieju BetBoom Dacha?

STS kod promocyjny.

KOI – TSM

 

KOI nie może zaliczyć ostatniego Majora do udanych, bo odpadli już w pierwszej fazie turnieju i to z wynikiem 0:3. Trafili na bardzo ciężką drabinkę, bo Ence, Saw oraz Furię. Mecz z Furią był rozgrywany w formacie bo3 i od tego momentu Brazylijczycy wygrali trzy spotkania z rzędu, by awasnować do fazy legend. Mimo wszystko zawodnicy KOI zagrali bardzo słabo, jeżeli chodzi o statystyki indywidualne. Jedynie Adams zagrał bardzo dobry turniej, bo osiągnął rating 1.08 przy wszystkich przegranych mapach. KOI potrafi grać, ale być może nie był to jeszcze ich moment podczas tamtego turnieju. Esl Challanger League to na pewno dobra okazja, żeby odbudować pewność siebie i zagrać ze słabszymi zespołami w dużo lepszym stylu. KOI było jedną z najsłabszych drużyn turnieju, jeżeli chodzi o rundy pistoletowe i to mogło im podciąć skrzydła. W meczu z TSM zablokują najlepszą mapę rywali, więc będą mieli dużo większą swobodę w grze. Warto zaznaczyć, że aż dwa zespoły awansują do ESL Pro Leauge Season 20, więc zawodnicy na pewno są bardzo zmotywowani, żeby wygrywać kolejne spotkania. Warto zaznaczyć, że KOI jest jednym z faworytów do końcowego zwycięstwa, jeżeli będą grac w takim stylu jak przed Majorem.

TSM jest w bardzo dziwnej sytuacji, bo podczas turnieju ESL Challanher Leauge nie będą grali w optymalnym składzie. Praktycznie każde dotychczasowe spotkanie podczas tego turnieju, rozgrywali w innej formacji. Mają obecnie aż ośmiu zawodników w składzie, ale aż trzech siedzi po prostu na ławce. Nie wiadomo co czeka dalej tę organizację, ale wykonali bardzo dużo zmian w dość krótkim czasie. Pomijając ten fakt, TSM szczerze mówiąc, nie przekonuje. Wygrali oni ostatnio z 9ine czy Eyeballers, ale ich gra jest po prostu słaba. Na ten moment jest to bardziej zbieranina ciekawych graczy, ale bez odpowiedniej struktury. TSM bardziej przypomina zespół typu mix różnych graczy bez ładu i składu. Na pewno stać ich na dużo więcej, bo gracze są naprawdę ciekawi, ale nie wiem, czy w tym składzie będą w stanie osiągnąć coś więcej niż wyjście z grupy podczas tego turnieju. Nie ma za bardzo nawet czego analizować, jeśli chodzi o tą ekipę, bo nie rozgrywają zbyt wielu spotkań. W ciągu dwóch miesięcy rozegrali łącznie 5 oficjalnych spotkań, z czego może 2 były w optymalnym składzie, czyli takim, jakim będą chcieli grać przez dłuższy czas.
Przewidywane mapy:
TSM ban Anubis
KOI ban Mirage
TSM pick Ancient
KOI pick Nuke
TSM ban Overpass
KOI ban Inferno
Vertigo was left over

 

Typ: KOI wygra mecz. Na ten moment jest to zdecydowanie lepiej skonstruowana drużyna. Wydaje mi się, że tylko oni mogą przegrać to spotkanie i to we własnych głowach. Morale po Majorze pewnie nie są najlepsze, ale sam awans powinien ich napawać dumą. Pytanie, czy zagrają w tym turnieju z potrzebną teraz pewnością siebie.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który ma w ofercie bardzo wiele zakładów na esport, w tym na kwalifikacje do prestiżowych turniejów. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

KOI wygra mecz
Kurs: 1.57
Zagraj!

baner grupa zagranie

Amkal – Guild Eagles

 

Amkal odpadło z Majora z bilansem 0:3, ale nie zaprezentowali się najgorzej. Każde ze spotkań mogli wygrać, ale zawsze czegoś im brakowało. Z Gamer Legion mogli wygrać Overpassa, ale nie potrafili zagrać dobrej strony broniącej, czyli strony zdecydowanie łatwiejszej na tej mapie. Z drużyną Apeks przegrali po dogrywce, a z Mongolz ulegli wynikiem 2:1. Uważam, że zespół może być zadowolony, z tego co pokazali. Już przed turniejem udowadniali, że potrafią rywalizować z najlepszymi, ale prawdopodobnie potrzebują jeszcze czasu lub dodatkowego elementu. Zamiast Nickelbacaka będzie grał Sdaim, czyli utalentowany gracz z Ukrainy. Amkal jest bardzo ciekawą ekipę i być może jedyne czego jej brakowało to lepszego dowodzącego. Wygrali zaledwie jedną z dziesięciu rund pistoletowych podczas Majora, a mimo to rywalizowali w każdym meczu do samego końca. Uważam, że są oni w tym spotkaniu bardzo niedocenieni, nawet jak na to, że jest to format bo1. W meczu z Alternate Attax dobrze się pokazali, ale na pewno mogliby zagrać nieco lepiej.

Guild Eagles to bardzo ciekawa ekipa, ale grają po prostu nieregularnie. Jest to drużyna znana głównie z tego, że budzi się w kwalifikacjach do Majora i ostatecznie awansuje na tej turnieju, by zebrać pokaźną sumę nagród za sam udział. Jednakże w pozostałych turniejach prezentują się bardzo słabo. Szczerze mówiąc, to nawet nie biorą udziału w innych turniejach tier 1. Umiejętności indywidualne posiadają, ale być może są aż przesadnie chaotyczni w swojej grze i podejściu. Bardzo lubią podejmować agresywne i ryzykowne decyzje, co się sprawdzało podczas kwalifikacji, gdzie jest bardzo duży stres i możliwość błędu. Spotkanie z AMKAL nie powinno być dla nich wygodne. Są raczej ekipą, która jest znana z posiadania tylko kilku dobrych map. Jeżeli rywale dobrze podejdą to veta, to Guild Eagles może mieć bardzo ciężkie zadanie. Tak naprawdę zbanowanie Anubisa, Ancienta i mapy Mirage bardzo mocno ogranicza ich możliwości, jeżeli chodzi o grę i kreatywność. JuanFlatroo jest na pewno graczem, na którego warto zwrócić uwagę. On razem z Rigonem mają bardzo duży wplyw na grę Guild Eagles.
Przewidywane mapy:
Guild Eagles ban Nuke
Guild Eagles ban Vertigo
Amkal ban Anubis
Amkal ban Mirage
Guild Eagles ban Inferno
Amkal ban Ancient
Overpass was left over

 

Typ: Amkal wygra mecz. Na ten moment są lepszą drużyną, ale na pewno potrzebują odbudować pewność siebie i nieco zmienić pewne struktury. Jeżeli Guild Eagles będzie grało tak samo jak ostatnio, to nie powinni mieć większych szans.

Analizy z innych spotkań znajdziesz w zakładce typy dnia.

Amkal wygra mecz
Kurs: 1.67
Zagraj!
Zdjecie na kupon esport 2.04.2024

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze