Kwalifikacje BetBoom Dacha! Pierwsze mecze turnieju Pari Please 2023!

Zawodnik NIP Rez w trakcie turnieju

Przed nami mecze grupy B w turnieju eliminacyjnym do turnieju BetBoom Dacha 2023, gdzie do wygranie będzie 180 000$. W głównym turnieju gra sześć zaproszonych drużyn, które zostały zaproszone przez organizatora i dwie, które awansują z kwalifikacji. Kto będzie wstanie awansować? 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania


🔥 PROMOCJA: + 250 PLN za typ na drużynę z golem w meczu FC Barcelona - Atletico Madryt!
(trwa: 01-03.12, do g. 17:29)

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Ninjas in Pyjamas – MIBR

 

NIP zaprezentowało się bardzo dobrze w ostatnim, turnieju, a na pewno lepiej niż większość przewidywała. Byli bardzo blisko przerwania serii zwycięstw z Faze i powalczyli w meczu z Ence. Wyglądali o wiele lepiej niż w poprzednich kilku, a nawet kilkunastu tygodniach. Największą zmianą w tej drużynie będzie nowy dowodzący Alex, który przyszedł z Movistar Riders. Będzie to zdecydowanie nowa jakość drużyny, ponieważ pierwszy raz od bardzo dawna, dowodzący dostanie czas, szacunek i jest to dla niego naturalna rola. Przed ostatnie miesiące były zamiany Hampusa z Es3tagiem, które nie prowadziły do niczego sensownego. Hampus sam przyznał, że zawodnicy nie szanowali jego decyzji jako dowodzącego, więc nic dziwnego, że wyglądało to tak tragicznie. Alex, mimo że nie ma doświadczenia, na najwyższym poziomie to jest szanowany w środowisku i grał w Movistar Riders 5 lat, doprowadzając organizację do ich największych sukcesów. NIP może stać się o wiele lepszą drużyną dzięki tej zmianie i myślę, że może to rozpocząć się dość szybko. Jeżeli z Es3tagiem, potrafili zagrać tak dobrze to z dowodzącym, który potrafi wyciągnąć to co najlepsze, z zawodników powinno być tylko lepiej.

MIBR miał bardzo dobrą końcówkę w CS:GO, ale po przejściu na CS 2 nie mieli okazji, ale też sobie takich nie stworzyliby pokazać się ze swojej najlepszej strony. Wygrali trzy spotkania z dość słabymi drużynami ze swojego regionu. Bardzo ciężko określić realny potencjał czy adaptację do nowych warunków. Sama ekipa wygląda ciekawa, ale nie wydaje mi się, żeby realnie potrafili rywalizować na najwyższym poziomie. Uważam, że jest na to szansa zwłaszcza, teraz kiedy czołówka najlepszych drużyn dopiero się formuje, ale na dłuższą metę nie widzę tego. Być może zaadaptują się bardzo dobrze do nowych warunków, ale dla mnie to jest drużyna, która może osiągnąć pewien szczyt swoich możliwości, i bez zmian ciężko będzie pójść dalej. Nawet w CS:GO, oprócz kilku spotkań nie pokazali regularności, byli bardziej niespodzianką. Gracz, na którego warto zwrócić uwagę to Insani, który jest gwiazdą zespołu, ale Brnz4n prezentował się bardzo dobrze w starciach z lokalnymi rywalami.

Przewidywane mapy:
MIBR ban Overpass
NIP ban Anubis
MIBR pick Mirage
NIP pick Ancient
MIBR ban Inferno
NIP ban Vertigo
Nuke was left over

 

Typ: Ninjas in Pyjamas wygrają mecz. Uważam, że będzie to dla nich ciężki spotkanie, ale dużo potencjału było zakryte przez kłopoty z dowodzącym. Zawodnicy NIP mają dużo wyższy potencjał niżeli MIBR, pytanie jedynie czy wykorzystają go w tej konfiguracji.

Dzisiejszy kupon gram z bukmacherem STS, który oferuje bardzo szeroki wybór zakładów oraz stałe oferty promocyjne. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Teksty na temat esportu, możesz zobaczyć w zakładce typy na esport.

Ninjas in Pyjamas wygrają mecz
Kurs: 1.80
Zagraj!
baner grupa zagranie

BetBoom – 9Pandas

BetBoom prezentuje się bardzo dobrze w CS 2, ale dla takiej drużyny oczekiwania są ogromne Jest to zbiór zawodników z najlepszych organizacji regionu CIS i mają spore ambicje. Co ważna są sponsorowani przez bukmachera, więc kwestie finansowe czy zapewnienie spokoju pracy nie powinny być problemem. BetBoom zaprezentował się bardzo dobrze podczas IEM Sydney, gdzie pokonali Vitality oraz Gamer Legion. Ulegli wtedy finaliście turnieju Complexity oraz jednej z najlepszych ekip świata Mouz po rozegraniu trzech map. Zespół ma spore ambicje i bardzo duży potencjał indywidualny. Będzie to formacja, które nie raz pojawi się w turnieju najwyższej rangi i szczerze mówiąc, mają szanę nawet taki wygrać. Nie są jeszcze w takim momencie, by realnie o tym pomyśleć, ale takie turnieje jak właśnie ten, czyli Pari Please 2023, gdzie grają bardzo dobre zespoły to okazja, by udowodnić swoją wartość oraz zarobić dobre dla organizacji pieniądze. Ambicje dotyczące tego turnieju muszą być wysokie, bo są w gronie trzech, czterech drużyn, które są faworytami do końcowego zwycięstwa.

9Pandas to ciekawa organizacja, które w tier 2 prezentuje się całkiem nieźle. Brakuje jednak tej drużynie dłuższej regularności w serii zwycięstw czy awansów na poważniejsze turnieje. Zawodnicy są na tyle dobrzy, by wgrywać z drużynami słabszymi, ale problematyczne stają się mecze z zespołami na ich lub wyższym poziomie. Oczywiście, potrafili wygrać z takimi zespołami jak Aurora czy BIG, ale były to turnieje niższej rangi. Brakuje temu zespołowi prawdziwego doświadczenia, na turniejach gdzie są tylko najlepsze zespoły z danych regionów. 9Pandas gra bardzo słabo w rundach pistoletowych co będzie bardzo dużym problemem w starciu z BetBoom, który radzi sobie całkiem nieźle. Oprócz tego mapy są bardzo niekomfortowe dla 9Pandas i bardzo komfortowe dla BetBoom. Ciężko będzie drużynie 9Pandas dać równy mecz, bo na ich najlepszej mapie, BetBoom gra nawet lepiej i nie mają zbytnio argumentów, by zaskoczyć przeciwników.
Przewidywane mapy:
9Pandas ban Vertigo
BetBoom ban Inferno
9Pandas pick Overpass
Betboom pick Ancient
9Pandas ban Mirage
BetBoom ban Nuke
Anubis was left over

Typ: BetBoom wygra mecz. Są obecnie zespołem o wiele lepszym i 9Pandas wydaje się bardzo wygodnym rywalem. Ciężko znaleźć argumenty na korzyść 9Pandas w obecnej sytuacji, bo BetBoom jest dla nich po prostu bardzo niewygodnym rywalem.

Analizy i teksty na dzisiejsze i nadchodzące spotkania możesz sprawdzić w zakładce typy dnia.

BetBoom wygra mecz
Kurs: 1.40
Zagraj!
Kupon 16.11.2023 esport

Fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze