Kurs 200.00 na mecz Legia Warszawa – ŁKS Łódź

Jurgen Elitim

Już w piątek 21 lipca do gry wraca nasza ukochana Ekstraklasa! Z tej okazji bukmacher Superbet zorganizował promocję dla nowych graczy, w ramach której czeka na Ciebie aż 400 PLN bonusu! Chciałbyś skorzystać z takiej oferty? Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź jej warunki. Życzę przyjemnej lektury.

Bonus 400 PLN za trafne wytypowanie zwycięzcy meczu Legia – ŁKS w Superbet

Powrót Ekstraklasy stanowi świetną wiadomość dla piłkarskich kibiców nad Wisłą. Nie będzie bowiem brakowało emocji podczas weekendów, a także okazji do typowania wyników spotkań. Na tę okoliczność bukmacher Superbet zorganizował specjalną promocję dla nowych graczy, dzięki której możesz zgarnąć aż 400 PLN bonusu! Jak? Wystarczy, że po założeniu konta trafnie wytypujesz mecz Legia – ŁKS lub dowolny mecz 1. kolejki Ekstraklasy na rynku 1X2. Jeśli masz swój typ na mecz Legii z Łódzkim Klubem Sportowym, a nie posiadasz jeszcze konta w Superbet, to jest to promocja specjalnie dla Ciebie! Oto jej szczegóły:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj kupon SOLO, ma którym znajdzie się typ z rynku 1X2 na mecz Legia Warszawa – ŁKS Łódź lub inny mecz 1. kolejki Ekstraklasy
  4. Zakład musi pochodzić z oferty prematch
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  6. Jeżeli uda Ci się trafić, otrzymasz 400 PLN w formie bonusu
  7. W praktyce grasz więc po kursie 200,00
  8. Życzę powodzenia!
Legia - ŁKS Superbet boost

Dlaczego warto skorzystać z tej promocji? Ponieważ to Ty decydujesz, jaki typ chcesz zagrać, więc samodzielnie określasz skalę ryzyka! Bonus 400 PLN jest bardzo wysoki, więc jeśli masz przeczucie, że któraś z drużyn wygra lub że padnie remis, możesz zagrać taki typ, a przy okazji powalczyć o sporą sumkę na dalszą grę! Tak korzystna oferta prędko może się nie powtórzyć, więc jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, załóż je z naszym kodem i graj o 400 PLN bonusu. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Tomasz Kudala / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze