Kto zwycięzcą dzisiejszego wieczora PDC Home? Wade, Searle? Kupon AKO 4,08!

Dart

Niestety, Humphires i Petersen nie byli w dobrej dyspozycji i położyli moją propozycję w momencie, kiedy jeszcze się na dobre nie rozkręciła. Luke dał Kennemu prezent w postaci 20% na doublach, następnie wygrywając swoje oba spotkania. Petersen w spotkaniu z Joe, nie zachwycił, zaliczając beznadziejny start spotkania, ale z minuty na minutę wyglądało to coraz lepiej. Ogólnie w takiej formule do 5 wygranych legów bardzo ciężko odrobić stracony własny “serwis”. Na dziś przewidziałem kolejne spotkania, tym razem,aż cztery. Do gry przystępują Wade, Gray, Searle, oraz Boulton.

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

James Wade- Adrian Gray

Na start spotkanie faworyta wieczoru, mającego w ostatnim roku mały przestój formy i zanik mistrzowskich umiejętności, ale zawsze groźnego Wadea, oraz mało grającego w zeszłym roku Grają, bo wystąpił jedynie w UK OPEN. Od Marca 2019 roku, gdzie rozgrywana była ta angielska impreza i zwycięstwa nad Mcfarflane, oraz porażki w cuglach, że Stevensonem, Andrian nie wystąpił w żadnym spotkaniu, aż do tegorocznej edycji, przegrywając w pierwszym spotkaniu z Willimasem 3-6. Odnosząc się tylko do UK OPEN, Wade zagrał bardzo dobrze. Na wstępie 10-5 z Jordanem Hendersonem, następnie pogrom Kima Huybrechtsa 10-1. Niestety w kolejnym spotkaniu, musiał zmierzyć się z wielkim MVG, ulegając 4-10.
Wade jest lepszym zawodnikiem w każdym aspekcie gry, nie powinien mieć problemów z pokonaniem rywala tej klasy.


Ryan Searle- Andy Boulton

Drugie zestawienie startowe dzisiejszego wieczoru z to spotkanie Anglika Searle, znanego z rzucania najcięższych lotkami ze światowej czołówki o wadze 28 gram, z mniej znanym, ale utalentowanym Boultonem. Andy sporą niespodziankę uczynił ,w tegorocznej edycji UK OPEN wygrywając, aż trzy spotkania, odpowiednio z Robinsonem, McGeeneyem, oraz Humphriesem. Wcześniej bez wielkich wyników, ale na wyrównanym poziomie. Searle zaś to gracz potrafiący rzucać niesamowicie, ale przeplatający znakomite spotkania słabszymi. Największy problem Rayana to niestabilność, często po wysokich rzutach, wchodzą mu pojedyncze wartości, przez co nie może wejść do światowego topy, a posiada wysokie umiejętności. W Mistrzostwach Świata odprawił z kwitkiem Stevego Westa 3-0, w UK najpierw po zaciętym pojedynku ograł Cristo Reyesa, żeby po nie mniej wyrównanej potyczce ulec Kimowi Huybrechtsowi 8-10.
W zestawieniu tej Ryan jest zdecydowanym faworytem i nie może to dziwić, mimo brak znacznych osiągnięć na arenie międzynarodowej, posiada te pomniejsze, a doświadczenie za tym idące powinny dać mu triumf.

Ryan Searle-Adrian Gray/James Wade-Andy Boulton

W ostatniej kolejce między faworytami moich pierwszych starć nadejdzie zmiana rywali i ja podobnie jak za pierwszym razem, będę konsekwentnym. To zestawienie wydaje mi się być pewniejsze, niż pierwsze prognozowane starcia. Mam nadzieję, że dzisiejszego dnia James i Ryan dadzą mi solidny profit! Powodzenia!

Zaloguj się aby dodawać komentarze