Kto awansuje do finału turnieju BetBoom? Gramy kupon z kursem 2.03!

Donk zawodnik Spirit
STS kod promocyjny.

Spirit – Falcons

 

Spirit jest zdecydowanym faworytem tego starcia, co zresztą pokazują same kursy. Zasadniczo nie ma czego nowego napisać o ich grze, bo po prostu wykonali swoje zadanie i wygrali oba mecze wynikiem 2:0. Jedyna mapa, na której był bliski wynik to Nuke przeciwko Heroic, ale tam rywal musiał wracać z wyniku 12:6 dla Spirit. Zasadniczo całe to spotkanie opiera się o mapę, którą wybierze ekipia Falcons i to czy będą w stanie ją wygrać. Teoretycznie powinno to być proste lub w miarę przewidywalne, ale w tym meczu może być różnie w tym aspekcie. Falcons prawdopodobnie będzie banować pierwsze, bo tak też było we wszystkich meczach tego turnieju, gdzie drużyna niżej plasowana w rankingu po prostu zaczyna veto. Obie ekipy nie grają tej samej mapy, czyli Inferno. Pytanie jednak, czy Falcons odpuści banowanie tej mapy, tylko po to, żeby zrobiło to Spirit. Teoretycznie samo Spirit też nie musi tego robić, skoro obie ekipy po prostu tej mapy nie grają. Widzę tu sporą szansę dla Spirit, by namieszać w tym spotkaniu już podczas veta mapowego i zadecydować o przebiegu całej rozgrywki. Falcons, jakiekolwiek szanse ma na Vertigo i Nuke, z czego na tej drugiej mapie zdecydowanie mniejsze niż na Vertigo. Spirit mogą zbanować Vertigo, jeżeli mądrze rozegrają veto, a jeżeli tego nie zrobią, to spodziewam się z ich strony bardzo dobrej gry na tej mapie. Była to ich pięta achillesowa, z której rywale potrafili skorzystać. Donk na tej mapie nie osiągał aż tak znakomitych wyników, jak na innych mapach, ale mimo to grał całkiem nieźle. W jego przypadku były to po prostu przeplatane bardzo dobre mecze z bardzo słabymi. Można więc powiedzieć, że Spirit ma pełną kontrolę nad tym, co może wybrać Falcons i prawdopodobnie nad przebiegiem całego spotkania również.
Przewidywane mapy:
Falcons ban Dust 2
Spirit ban Vertigo
Falcons pick Nuke
Spirit pick Mirage
Falcons ban Inferno
Spirit ban Anubis
Ancient was left over

 

Typ: Spirit wygra mecz 2:0. Oprócz tego, o czym wspomniałem, to Spirit jest bardzo niewygodnym rywalem do grania dla wszystkich drużyn, ale Falcons może odczuć to szczególnie. Donk jest nie do zatrzymania, a do tego mamy, chociażby Sh1ro czy Zont1x. Ekipy pokroju BetBoom czy Virtus Pro zawierają graczy, którzy mają pewne wahania formy, a w przypadku Spirit, jeżeli Donk nie wygra meczu, to może to zrobić pozostała czwórka.

Kupon gramy z bukmacharem STS, który ma bardzo ciekawe formy promocji, w tym chociażby wizjonera. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

Spirit wygra mecz 2:0
Kurs: 1.60
Zagraj!
baner grupa zagranie

Mouz – Heroic

 

Mouz zaprezentowało się bardzo dobrze w dwóch pierwszych spotkaniach podczas tego turnieju i pewnie awansowało do dalszej fazy. Mieli trochę problemów w spotkaniu z BetBoom, ale ostatecznie wygrali je wynikiem 2:0. Trzeba pamiętać, że grali praktycznie bez większej przerwy po ESL Pro League, które zresztą wygrali. W spotkaniu z Virtus Pro nie dali szans rywalom, ale Virtusi wygrali jedną mapę. Nie liczącej tej mapy na dwóch pozostałych, Virtus Pro zdobyło łącznie zaledwie 6 rund i byli bez szans w starciu z Mouz. Dwie najważniejsze sprawy, jeżeli chodzi o występy indywidualne zawodników Mouz, to bardzo dobry Torzsi i słaby Brollan. Ten pierwszy prowadził Mouz przez cały ten turniej z ratingiem 1.49. Brollan był poniekąd winny tak zaciętego spotkania z BetBoom i przegranej mapy. Wiąże się to z tym, że gra bardzo słabo na Vertigo i nie radzi sobie obecnie na swojej pozycji na tej mapie. Warto docenić również Xertiona, który gra bardzo agresywnie i potrafi zdobywać kluczową dla zepsołu przestrzeń. Mouz wygrało 6 z 10 rund pistoletowych i raz dali się przełamać, więc tak jak już wcześniej pisałem, grają po prostu solidnie w tym aspekcie, ale bez większych fajerwerków. Mouz zalicza serię aż ośmiu wygranych spotkań z rzędu i napewno będą chcieli wygrać to spotkanie za wszelką cenę. W finale mogą spotkań Spirt, z którym już raz udało im się wygrać, a za zwycięstwo w BetBoom Dacha, organizacja otrzyma aż 300 000$.
Heroic jest dość ciężki do oceny podczas tego turnieju, bo dwukrotnie wygrali na MIBR wynikiem 2:1 i przegrali na Spirit 2:0. Napewno nie są drużyną słabą i zagrali po prostu bardzo solidnie w ciągu tych kilku dni. Degster ma raczej dość udany debiut, chociaż na pewno mógł wykręcić jeszcze lepsze statystyki. Zasadniczo spotkania z MIBR wyglądały bardzo podobnie, czyli dwie bardzo pewnie wygrane mapy i jedna oddana rywalowi. Co ciekawe Heroic zaczęło grać Dust 2 podczas tego turnieju z bilansem 1-1 i w obu spotkaniach mierzyli się na MIBR. Przegrali również mapy Mirage i Nuke przeciwko Spirit i Vertigo przeciwko MIBR. Pokazuje to, że jest jeszcze sporo map, nad którymi trzeba popracować. Oczywiście porażka na Spirit nikogo nie dziwi, ale mimo wszystko przegrali 4 różne mapy podczas tego turnieju. Najlepszym graczem Heroic jest o dziwo Sjuush, który zaliczył bardzo dobry ostatni występ na MIBR. Cała reszta gra raczej przeciętnie lub wedle oczekiwań. Na pewno Teses mógłby grać lepiej, bo rating 0.92 nie wygląda najlepiej, patrząc na przebieg spotkań z MIBR. Wygrali 7 z 16 rund pistoletowych i dołożyli do tego jedno przełamanie, więc grają na podobnym procencie co Mouz w tym aspekcie. Heroic zmierzy się z rywalem pokroju Spirit, a może i lepszym, więc muszą być naprawdę dobrze przygotowanie i ni popełniać prostych błędów.
Przewidywane mapy:
Heroic ban Inferno
Mouz ban Anubis
Heroic pick Nuke
Mouz pick Mirage
Heroic ban Vertigo
Mouz ban Ancient
Dust 2 was left over

 

Typ: Mouz wygra mecz. Na ten moment jest to po prostu lepsza ekipa i mimo ciekawej gry Heroic nie powinni mieć większych szans w tym spotkaniu. Oczywiście, Heroic może wygrać mapę, ale ostatecznie to Mouz powinno wyjść zwycięsko z tego pojedynku.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Mouz wygra mecz
Kurs: 1.27
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 18.05.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze