Kto awansuje do finału Blasta? Typujemy mecze CS:GO oraz CS 2!

Arena w trakcie meczu G2 Heroic

Przed nami pierwsze spotkanie półfinałowe między BIG, a Ence. Zwycięzca awansuje do finału, gdzie zmierzy się ze zwycięzcą spotkania G2/Cloud9. Poza tym typujemy mecze Amerykańskiego Blasta, w którym wystąpią Complexity przeciwko EG. Czekają nas spore emocje, w ostatnim turnieju CS:GO!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania


🔥 PROMOCJA: + 400 PLN za poprawny typ na zwycięzcę walki KSW Epic!
(trwa: do 24.02.)

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Complexity – Evil Geniuses

Complexity zaprezentowało bardzo dobrą formę podczas ESL Pro League. Wygrali między innymi z 9ine czy Cloud. Oprócz tego zaprezentowali bardzo dobrą grę na G2 czy Monte. Drużyna jest w bardzo dobrej formie, jak na to, czego spodziewano się po organizacji w najbliższych miesiącach. Zawodnicy tacy jak “floppy”, czy “grim” pokazali, że też potrafią wziąć presje na siebie. Mapy, które mogą zostać rozegrane, nie są korzyść Complexity, ale nie są też bardzo złe. Uważam, że jest w tym meczu szansa nawet na pojedynek trzy mapowy, bo ciężko stwierdzić, w jakiej formie będą oba zespoły. Problemem może być ban Anubis przez EG, ale mimo wszystko uważam, że powinni pokazać, że ostatnie mecze nie były przypadkowymi zwycięzcami. Po drugiej stronie nie będzie grała drużyna, która jest rzeczywiście mocna, a jedynie przeciętna.

Evil Geniuses nie pokazało w obecnym sezonie niczego nowego. Nie wygrali żadnego spotkania na zespół liczący się w turniejach. Najbardziej imponujące zwycięstwo to mecz na MIBR, ponad 10 tygodniu temu. Na ESL Pro Leauge z MIBR przegrali wynikiem 2:1 i odpadli z turnieju jeszcze po fazie grupowej. Mapy nawet sprzyjają EG w tym spotkaniu, ale widać spore braki w zwycięstwach na drużyny spoza regionu. Są to tak naprawdę sporadycznie wygrane mapy. Bardzo ciekawą statystyką jest dla mnie średni rating oraz stosunek zabójstw na rundę obu drużyn na ostatnim turnieju. Średni rating Complexity z ostatniego turnieju to 1.03, dla EG wynosi on 0.95. Stosunek zabójstw na rundę, dla Complexity wynosi 0.65, dla EG 0.61. Różnice mogą wydawać się niewielki, ale mimo wszystko są dość spore.

Przewidywane mapy:
EG ban ANubis
Complexity ban Mirage
EG pick Inferno
Complexity pick Overpass
EG ban Vertigo
Complexity ban Nuke
Ancient was left over

Typ: Complexity wygra mecz. Mimo że nie będzie to łatwe spotkanie, uważam Complexity za dużo lepszą drużynę. Stawka też jest wysoka, bo jedna drużyna z regionu pojedzie na turniej Blasta z pulą nagród wynoszącą 425 000$. Faworytami do wygrania jest Liquid, Furia oraz Complexity.

Dzisiejszy kupon gramy z bukmacherem STS, który oferuje bardzo szeroką ofertę na wydarzenia esportowe. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam.

Complexity wygra mecz
Kurs: 1.35
Zagraj!
baner grupa zagranie

Ence – BIG

W tym meczu postaram się bardzo krótko uargumentować swój typ dotyczące zawodnika z większą liczbą zabójstw. Pojedynek względem liczby zabójstw między DychąSunpayusem powinien bez problemu wygrać Hiszpan. Oprócz bardzo dobrej formy indywidualnej wszystko układa się właśnie pod niego. W niedawno rozegranym meczu na BIG Sunpayus osiągnął liczbę zabójstw na poziomie 84, Dycha zaledwie 49. W ostatnim meczu ta różnica była mniejsza, ale Hiszpan i tak był górą o 6 zabójstw. Nie wydaje się, żeby drużyny miały wybrać inne mapy, czyli prawdopodobnie zostanie rozegrany Ancient oraz co najmniej jedna z dwóch map Anubis/Vertigo. Myślę, że w tym pojedynku jest szansa nawet na trzy mapy. Wziąłem pod uwagę wszystkie trzy mapy względem statystyk z ostatnich trzech miesięcy. Średnia zabójstw na rundę u Sunpayus wynosi 0.8, u Dychy to zaledwie 0.64. Różnica jest bardzo duża, a można jeszcze dodać to, że BIG ma słabego snajpera, co otwiera możliwości do grania bardziej agresywnie dla Hiszpana.

Przewidywane mapy:
BIG ban Nuke
Ence ban Inferno
BIG pick Ancient
Ence pick Anubis
BIG ban Mirage
Ence ban Overpass
Vertigo was left over

Typ: Sunpayus więcej zabójstw od Dychy. Uważam, ten typ za bardzo pewny. Jedynym sposobem, żeby Dycha zrobił więcej zabójstw, jest jeżeli zagra jeden z najlepszych meczów w ostatnich miesiącach lub jeżeli Ence wygra mecz bardzo szybko, a różnice między zabójstwami będą małe.

Sprawdź typy na dzisiejsze spotkania z innych dyscyplin w zakładce typy dnia.

Sunpayus więcej zabójstw od Dychy
Kurs: 1.30
Zagraj!

Sangal – Aurora

Ciężko mi napisać coś konkretnego na temat drużyny Sangal. Jest to relatywnie nowa formacja, bez specjalnie dobrych wyników. W ostatnich miesiącach nie pokonali nikogo specjalnie mocnego, a sam zespół wygląda na dość słaby. Mecz będzie rozgrywany w CS 2, co uważam za jedyną szansę dla tej formacji, prawdopodobnie przygotowywali się przez dłuższy czas do tej zmiany. Nie rozegrali jednakże żadnego meczu w CS 2 do tej pory. Aurora natomiast to bardzo dobra formacja z potencjał, na sukcesy na najwyższym poziomie. Problem są na pewno wahania formy, ale co najważniejsze te wahania występują raczej, na zespoły z potencjałem na granie wyżej niżeli się obecnie znajdują. Porażki na zespoły dużo słabsze lub bez większej przyszłości to pojedyncze przypadki, które trzeba brać jako wyjątek nie regułę. Rozegrali już 2 spotkania w CS 2 i oba wygrali, zdobywając bilet do zamkniętych kwalifikacji. Poza tym mapy, które mogą zostać rozegrane, są na korzyść Aurory.

Przewidywane mapy:
Sangal ban Nuke
Aurora ban Vertigo
Sangal pick Inferno
Aurora pick Ancient
Sangal ban Anubis
Aurora ban Overpass
Mirage was left over

Typ: Aurora wygra mecz. Drużyna jest o wiele lepsza, a oprócz tego zdobyli już doświadczenie w CS 2. Grają już dłuższy czas jako drużyna i bardzo ciężko z nimi wygrać na dłuższym dystansie. Mimo że w będzie rozegranych mniej rund to szczegóły takie jak doświadczenie czy współpraca zaważą na zwycięstwie.

Sprawdź inne analizy na esport w zakładce typy na esport.

Aurora wygra mecz
Kurs: 1.30
Zagraj!

kupon na esport 06.10

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze