KSW 95: typy, kursy i zakłady | Gdzie obstawiać? 07.06.2024

Sebastian Przybysz i Jakub Wikłacz podczas ważenia

Typy na KSW 95. Organizacja KSW trzyma się ostatnio ciekawego trendu i co miesiąc gwarantuje kibicom kolejne emocje, za sprawą swoich gal! W ten piątek odbędzie się 95. edycja wydarzenia, a na karcie walk znajdziemy kilka naprawdę ekscytujących pojedynków. W poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, gdzie obstawiać tę galę, oraz jakie typy na KSW 95 najlepiej wrzucić na swój kupon. Zapraszam zatem serdecznie do lektury.

baner Fortuna pod KSW 95

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij PPV do KSW 95 za jedyne 10 PLN!

 1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Fortuna.
 2. Podczas zakładania konta zaznacz zgody marketingowe, oraz użyj koniecznie specjalnego kodu promocyjnego KSWKOD.
 3. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto w wysokości minimum 15 PLN.
 4. Za minimum 10 PLN obstaw swój pierwszy kupon, na którym znajdą się przynajmniej 2 zakłady na galę KSW 95.
 5. Jeżeli spełnisz powyższe warunki, otrzymasz od Fortuny kod na 30-dniowy dostęp do platformy Viaplay!
 6. Spiesz się, liczba kodów jest ograniczona!

KSW 95 typy bukmacherskie

Tym razem gala KSW 95 odbędzie się w dość niestandardowym terminie, a mianowicie już w piątek 7. czerwca 2024 roku! Być może nie będzie to najbardziej ekscytująca gala w historii, jednak na samej karcie walk znajdziemy kilka interesujących zestawień, a w tym oczywiście pojedynek wieczoru, w którym Jakub Wikłacz ponownie zmierzy się z Sebastianem Przybyszem! O tej walce również przeczytacie w tym tekście, jednak póki co wybiorę 2 typy na KSW 95 z nieco mniej medialnych pojedynków!

Na pierwszy ogień idzie starcie Patryka Surdyna z Shamadem Erzanukaevem. Zawodnik wywodzący się z Łomży dysponuje znacznie większym doświadczeniem i będzie to dla niego już 7. pojedynek pod szyldem KSW! Ostatnio Patryk nie notował najlepszych występów i w starciach z Werllesonem Martinem, a także z Kamilem Szkaradkiem przegrywał. Od blisko roku Surdyn nie wchodził do klatki, jednak w tym czasie ciężko trenował, a tym razem zmierzy się z nieco słabszym rywalem. Shamad Erzanukaev dopiero rozpoczyna swoją przygodę w profesjonalnym MMA i obecnie legitymuje się rekordem 2-0. 23-latek ostatnio miał bardzo długą przerwę, a swój ostatni pojedynek stoczył jeszcze w 2022 roku. Moim zdaniem omawiana walka zakończy się na punkty – spodziewam się bardzo wyrównanego pojedynku, a obaj panowie będą musieli zrzucić nieco rdzy. Polak dotychczas kończył walki na pełnym dystansie w 6 z 11 przypadków, natomiast Erzanukaev sfinalizował 1 z 2 pojedynków na pełnym dystansie. Proponuję więc KSW 95 typy na pełny dystans w omawianym starciu!

pełny dystans - TAK
Kurs: 1.60
Zagraj!

Drugim pojedynkiem, na które zaproponuję KSW 95 typy będzie zestawienie Briana Hooi z Tymoteuszem Łopaczykiem. W tym przypadku stawiam po prostu na wygraną Polaka, który zadebiutuje na gali KSW. W ostatnich miesiącach popularny “Honey Bagder” walczył w innych uznanych w naszym kraju federacjach i osiągał spore sukcesy! Obecnie Łopaczyk legitymuje się rekordem 11-3 i posiada naprawdę dobre umiejętności w stójce. Z kolei Brian Hooi do tej pory wystąpił w organizacji KSW 4-krotnie i dokładnie połowę swoich potyczek wygrał. W ogólnym rozrachunku postrzegam jednak Holendra jako zawodnika dość przeciętnego. Hooi miał ostatnio ponad roczną przerwę, a w ostatniej walce okazał się wyraźnie gorszy od Andrzeja Grzebyka. Moim zdaniem Tymoteusz Łopaczyk zdoła udanie zadebiutować w KSW i wygra z najbliższym rywalem!

T. Łopaczyk wygra
Kurs: 1.70
Zagraj!

Kursy bukmacherskie na KSW 95

Oczywiście powyżej przedstawiłem jedynie dwa typy na KSW 95. Cała gala w Olsztynie zapowiada się jednak naprawdę nieźle – przynajmniej patrząc z perspektywy kibica MMA. W sumie na karcie walk znalazło się miejsce dla 9 zestawień (w tym 2 starcia na gali wstępnej). Wszystkie te pojedynki w swojej ofercie posiada bukmacher Fortuna, z którego usług dzisiaj korzystam. Pod spodem znajdziecie z resztą absolutnie wszystkie kursy bukmacherskie na galę KSW 95:

Kursy na KSW 95

Fortuna
1.63
D. Kuczmarski
2.28
M. Gbolou
Zagraj!
Fortuna
1.42
M. Dreczkowski
2.87
S. Jarić
Zagraj!
Fortuna
1.42
K. Bielski
2.87
B. Dzikowski
Zagraj!
Fortuna
2.01
P. Surdyn
1.81
S. Erzanukaev
Zagraj!
Fortuna
2.19
A. Zieliński
1.68
O. Szczepaniak
Zagraj!
Fortuna
2.15
B. Hooi
1.70
T. Łopaczyk
Zagraj!
Fortuna
1.81
R. Szymański
2.01
M. Held
Zagraj!
Fortuna
1.34
P. De Fries
3.25
A. Sakai
Zagraj!
Fortuna
1.32
J. Wikłacz
3.40
S. Przybysz
Zagraj!

Gdzie obstawiać KSW 95?

Organizacja KSW w przeciwieństwie do niektórych organizacji MMA, czy freak-fightowych, nie prowadzi ścisłej współpracy z żadnym konkretnym bukmacherem. Oznacza to, że każdy legalny operator w Polsce może wystawić swoją własną ofertę z innymi kursami na KSW 95! Ja w tym artykule korzystam co prawda tylko z mnożników dostępnych u bukmachera Fortuna, natomiast Wy piątkową galę obstawić możecie u absolutnie każdego legalnego operatora w naszym kraju. Największą popularnością cieszą się firmy takie jak STS, Superbet, Betfan, czy Fortuna właśnie. O wszystkich legalnych bukmacherach 2024 przeczytacie w osobnym tekście, który swoją drogą serdecznie polecam!

Typy na KSW 95

Jako serwis ZAGRANIE posiadamy kilku redaktorów, którzy interesują się MMA, a także regularnie śledzą gale KSW! Podobnie jak przy okazji poprzednich wydarzeń tej organizacji, tak i w przypadku KSW 95 typujemy najciekawsze starcia i staramy się dostarczyć Wam sensownych pomysłów na kupony. Powyżej znaleźliście 2 typy na KSW 95, natomiast za momencik powiem o najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych starciach i zaproponuję kolejne zakłady do zagrania!

Walka wieczoru KSW 95 Wikłacz – Przybysz

Walką wieczoru KSW 95 będzie dopełnienie szalenie ciekawej historii walk między Jakubem Wikłacza, a Sebastianem Przybyszem! Jakie typy na KSW 95 w kontekście tego starcia proponuję? Uważam, że starcie to zakończy się na punkty. Obaj panowie w sumie mierzyli się już ze sobą 4-krotnie, co w zawodowym MMA praktycznie się nie zdarza, a ostatnie starcie zakończyło się kontrowersyjnym remisem. Uważam, że obaj zawodnicy dysponują bardzo wysokim i zbliżonym do siebie poziomem. Oczywiście Wikłacz znacznie lepiej czuje się w parterze, natomiast Sebastian Przybysz jest bardziej uzdolnionym stójkowiczem. Każdy z fighterów będzie chciał prowadzić pojedynek na swoich zasadach, lecz sądzę, że walka wieczoru KSW 95 zakończy się decyzją sędziów po raz trzeci z rzędu!

walka zakończy się na punkty
Kurs: 1.82
Zagraj!

De Fries – Sakai

Nieco bardziej ryzykowne typy na KSW 95 dotyczyć będą co main-eventu, a więc rywalizacji Phila De Friesa z Augusto Sakai. Anglik to oczywiście żywa legenda KSW, która wciąż walczy i osiąga znakomite rezultaty. Doświadczony De Fries na gali KSW Epic zmierzył się z Joshem Barnettem w walce grapplingowej i ostatecznie starcie to zakończyło się remisem. Wcześniej De Fries sukcesywnie pokonywał kolejnych rywali w KSW i obecnie może pochwalić się passą 13 kolejnych pojedynków bez porażki! Anglik wcale nie wygląda na zawodnika rozbitego, czy zmęczonego sportem i uważam, że w walce z Augusto Sakaim również okaże się lepszy. Brazylijczyk ma oczywiście na swoim koncie występy w UFC i bił się tam z naprawdę uznanymi fighterami. Problem w tym, że Sakai w największej organizacji MMA na świecie zwyczajnie się nie sprawdził i przegrał 4 z 5 pojedynków wstecz. Moim zdaniem De Fries swoją siłą i naporem będzie w stanie pokonać rywala przed czasem i to na zwycięstwo Anglika przez KO, TKO lub dyskwalifikację stawiam KSW 95 typy!

P. De Fries wygra przez KO, TKO lub dyskwalifikację
Kurs: 2.50
Zagraj!

Szymański – Held

Trzecim od góry starciem na karcie walk będzie zestawienie Romana Szymańskiego z Marcinem Heldem. Dla obu zawodników będzie to szalenie istotne starcie, ponieważ każdy z nich w ostatnich miesiącach przegrywał, a najbliższe starcie będzie doskonałą okazją do przełamania i poprawienia swoich notowań. Oczywiście Szymański jest zawodnikiem jest zawodnikiem nieco bardziej wszechstronnym, natomiast Marcin Held czuje się wybornie w zapasach i najpewniej będzie chciał sprowadzać walkę do parteru. Uważam, że omawiany pojedynek zostanie jednak wygrany przez Romana Szymańskiego, a do jego zwycięstwa dokładam zakład na sposób rozstrzygnięcia walki, którym będzie decyzja sędziowska! Zawodnik z Czerwonego Smoka ponad połowę wygranych pojedynków rozstrzygał właśnie na kartach arbitrów i uważam, że Marcina Helda nie uda mu się skończyć przed czasem. Takie typy na KSW 95 wiążą się z ciekawymi kursami o wartości aż 3.30!

R. Szymański wygra na punkty lub przez TD
Kurs: 3.30
Zagraj!

KSW 95: najważniejsze informacje

Gala KSW 95 tym razem odbędzie się w dość niecodziennym terminie, bo przecież niemal zawsze tego rodzaju wydarzenia odbywały się w soboty! Na karcie walk znajdziemy w sumie 9 pojedynków, ale daniami głównymi będą dwa pojedynki z samej góry zestawienia starć. Polecam na marginesie sprawdzenia naszych wszystkich typów dnia – w tym na inne dyscypliny sportu – ja natomiast przejdę do najważniejszych informacji o KSW 95, w tym do karty walk, czy terminu i miejsca akcji!

Kiedy i gdzie odbędzie się KSW 95?

Wspomniałem już, że tym razem gala KSW odbędzie się w nieco innym terminie. Zwykle miały one miejsce w sobotę, natomiast tym razem KSW 95 rozpocznie się w piątek, 7. czerwca 2024 roku o godzinie 19:30! Całość najpewniej potrwa do godziny 24:00, jednak wiadomo, że nie jest to sztywny termin i może on ulec zmianie. W tym przypadku KSW zagości do stolicy Warmii i Mazur, a więc do Olsztyna!

Karta walk KSW 95

Zdążyłem wspomnieć, iż na karcie walk KSW 95 znalazło się w sumie miejsce dla 9 pojedynków! 2 z nich zostały umieszczone na karcie wstępnej, natomiast karta główna liczy łącznie 7 zestawień! Szczególnie najbardziej istotne pojedynki zapowiadają się znakomicie, a pełną kartę walk KSW 95 znajdziecie pod spodem:

 • Jakub Wikłacz vs Sebastian Przybysz 
 • Phil De Fries vs Augusto Sakai 
 • Roman Szymański vs Marcin Held 
 • Tymoteusz Łopaczyk vs Brian Hooi 
 • Oskar Szczepaniak vs Adrian Zieliński
 • Patryk Surdyn vs Shamad Erzanukaev
 • Krystian Bielski vs Borys Dzikowski 
 • Michał Dreczkowski vs Stevan Jarić
 • Dawid Kuczmarski vs Morgann Gbolou

KSW 95 – typy i przewidywania

Wyżej omówiłem najważniejsze walki, ale i spojrzałem na dwa mniej medialne pojedynki. Niektóre typy na KSW 95 były zatem bardziej ryzykowne, a inne idealnie nadają się na kupony AKO, czy popularne “taśmy”. Wszystko tu zależy oczywiście od kursów i strategii obstawiania. Jeżeli połączyć 3 proponowane wyżej zakłady na omówione walki i zagrać je za stawkę 100 PLN, to potencjalna wygrana wyniesie 435 PLN! Pod spodem moja propozycja kuponu na piątkową galę KSW 95. Polecam się na przyszłość i życzę powodzenia w obstawianiu, oraz oczywiście wielkich emocji!

kupon na KSW 95 Fortuna

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze