KSW 90: gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja TV i online w Viaplay

Martin Lewandowski przed galą KSW

Gdzie oglądać KSW 90? Już w najbliższą sobotę dojdzie do kolejnej odsłony gali KSW i będzie to już 90. edycja tego wydarzenia! Z pewnością wielu kibiców MMA w Polsce zechce poświęcić swój wieczór na obejrzenie na żywo zaplanowanych pojedynków, a ja w poniższym tekście opowiem o tym, gdzie i w jaki sposób zobaczyć całą galę KSW 90! Zapraszam zatem do lektury.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gdzie oglądać KSW 90?

Zacznijmy artykuł od absolutnie podstawowej informacji, o której na pewno wiedzą wszyscy wierni kibice KSW w Polsce. Od kilku dobrych gal organizacja prowadzi współpracę z serwisem streamingowym Viaplay i w tym aspekcie absolutnie nic się nie zmieniło. Galę KSW 90, podobnie jak poprzednie wydarzenia planowane przez organizację będzie można oglądać na żywo właśnie w internetowym serwisie streamingowym Viaplay. Na ten moment dostęp do miesięcznej subskrypcji, w ramach której znajdziemy także transmisję z KSW 90 kosztuje 55 PLN. W tej cenie dostaniemy jednak znacznie więcej wydarzeń sportowych, aniżeli tylko sobotnia gala!

    1. Zarejestruj się w Viaplay.
    2. Dokonaj zakupu pakietu transmisji za 55 PLN.
    3. Zaloguj się na konto i przejdź do sekcji TV.
    4. Znajdź transmisję z gali KSW 90 i oglądaj wszystkie walki!

 

  1.  

Data, miejsce i godzina KSW 90

Jak już wspomniałem, 90. edycja gali KSW odbędzie się już w najbliższą sobotę, a zatem 20. stycznia 2024 roku. Tym razem całe wydarzenie ma rozpocząć się o godzinie 19:00 polskiego czasu, tak więc nie powinno skończyć się o późnej godzinie w nocy. Miejscem gali będzie natomiast słynna Hala Torwar w Warszawie!

KSW 90 PPV

Wspomniałem już, że KSW 90 nie będzie dostępne w formie stricte PPV. Co prawda za dostęp do pojedynków trzeba będzie zapłacić, jednak w ramach miesięcznej subskrypcji na platformie Viaplay. Taki abonament kosztuje obecnie 55 PLN, a trzeba pamiętać, że po zakończeniu gali przez blisko miesiąc będziemy mieli również dostęp do innych streamów Viaplay, a więc meczów piłkarskich z  najlepszych lig, czy chociażby wyścigów F1. Taka sytuacja ma miejsce od dobrych kilku miesięcy i obecnie pojedynków KSW nie można oglądać w formie PPV.

KSW 90 w Viaplay

Organizacja KSW od dłuższego czasu prowadzi współpracę z serwisem streamingowym Viaplay. Niegdyś gale KSW można było oglądać w systemie PPV na oficjalnej stronie organizacji, jednak teraz mamy je w ramach pakietu w Viaplay. W zależności od naszego zainteresowania sportem, zakup takiej subskrypcji może nam się opłacić, bo w cenie 55 PLN mamy do dyspozycji stream online z sobotniej gali, jak i miesięczny dostęp do innych transmisji z najciekawszych wydarzeń sportowych, do których Viaplay posiada prawa transmisyjne. 

Gdzie kupić KSW 90?

Wspomniałem już, że dostęp do KSW 90 należy kupić na oficjalnej stronie Viaplay, który przeprowadzi transmisję z całej gali. Jest to bardzo prosty i szybki proces, a ewentualne koszty związane z zakupem możecie odrobić stawiając swój kupon na poszczególne pojedynki! Nasz kod promocyjny w Fortunie gwarantuje dostęp do aż 3 zakładów bez ryzyka na start, które to wykorzystać można właśnie na obstawienie kuponu na KSW 90!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Ile kosztuje PPV na KSW 90?

Pisałem już wyżej, że w przypadku gali KSW 90 nie można zakupić PPV tylko do obejrzenia tej gali. Standardowa cena PPV do wydarzeń sportów walki w Polsce wynosi 40 PLN, zaś w Viaplay należy dopłacić do tej kwoty 15 PLN, ale w zamian otrzymamy miesięczny dostęp do wszystkich usług tego wydawcy, w tym ciekawych wydarzeń piłkarskich, wyścigów F1 i wiele wiele więcej! Jeżeli interesują Was inne wydarzenia związane ze sportami walki, sprawdźcie nasze wszystkie typy na MMA!

KSW 90 transmisja na żywo

Oczywista oczywistość dla każdego kibica, jednak należy podkreślić, że w Viaplay gala będzie transmitowana na żywo. Wykupując pakiet za 55 PLN dostaniemy również możliwość powtórnego zobaczenia wszystkich pojedynków przez określony czas, jednak wiadomo, że sporty walki najlepiej ogląda się w czasie rzeczywistym, a nie z odtworzenia! Wspomniałem już, że gala rozpocznie się 20. stycznia 2024 roku o godzinie 19:00 polskiego czasu, zatem pozostaje zakupić zapas popcornu i zasiąść przed odbiornikiem, oraz cieszyć się galą KSW 90 na żywo w Viaplay!

KSW 90 w TV i online

Podsumowując cały artykuł, galę KSW 90 będziemy mogli obejrzeć tylko online w serwisie streamingowym Viaplay. Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń związanych z organizacją, tak i tym razem współpracuje ona z serwisem streamingowym Viaplay i zakupując za 55 PLN miesięczną subskrypcję, będziemy mogli cieszyć się wszystkimi 10 pojedynkami sobotniej gali na żywo! Jest to jedyna legalna i bezpieczna opcja, a jeżeli chcecie poczytać więcej o naszych prognozach i przewidywaniach, zerknijcie na KSW 90 typy. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze