KSW 86 typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 16.09.2023

Typy na KSW 86

KSW 86: typy na galę. Przed nami kolejna edycja najpopularniejszej federacji mieszanych sztuk walki w kraju. Po blisko miesiącu przerwy w klatce KSW zobaczymy kilkunastu świetnych fighterów, którzy z pewnością dadzą dobre show, ale przede wszystkim – pokażą się z dobrej strony i gotowi do mocnych pojedynków. W walce wieczoru zobaczymy kolejne starcie pomiędzy Jakubem Wikłaczem a Sebastianem Przybyszem, więc można być pewnym, że emocji nie zabraknie. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na KSW 86, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KSW 86: typy i przewidywania

Ostatnie, wspomniane już KSW 85 przyniosło mnóstwo interesujących pojedynków, które uświetnił co-main event oraz main event poprzedniej gali. Mianowicie zarówno Chuzhigaev vs Gnidko, jak i Parnasse vs Ruchała, to były niezwykle mocne starcia, stojące na bardzo wysokim poziomie. Teraz – jeżeli spojrzymy na kartę walk – to nie powinno być inaczej. W walce wieczoru wystąpi Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz, a to gwarant świetnego widowiska – w końcu mierzyli się ze sobą już trzykrotnie. Czego więc tym razem można oczekiwać po ich starciu? Przyjrzyjmy się nieco bliżej szansom obu fighterów.

Wikłacz pomimo młodego wieku ma za sobą już 18 oficjalnych walk. Jego rekord wynosi 14 zwycięstw, 3 porażki i jeden remis, co tylko pokazuje jak mocny jest ten zawodnik. Szczególnie w ostatnich latach idzie mu wręcz wyśmienicie – w końcu wygrał 10 z 11 ostatnio stoczonych pojedynków i nie powinno dziwić, że jest posiadaczem pasa mistrzowskiego wagi koguciej. Przybysz ma na swoim koncie 15 oficjalnych pojedynków z czego 12 razy wychodził zwycięsko, a trzykrotnie musiał uznać wyższość rywali. Co ciekawe 2 z 3 swoich porażek zanotował właśnie z najbliższym rywalem. Po ostatnim starciu bezpośrednim, które miało miejsce na KSW 77, Sebić stoczył jeszcze dwie walki – z Filipem Mackiem i Islamem Diabrailovem, które skończył w 3. rundach. Co więc obstawiać podczas zbliżającej się walki wieczoru? Z pewnością należy spodziewać się dłuższego, wyczerpującego pojedynku. W końcu 3 z 4 ostatnich potyczek Wikłacza kończyło się decyzją sędziów, a w przypadku Przybysza – każda z 8 walk wstecz kończyła się najwcześniej w 3 rundzie. Biorąc więc pod uwagę formę obu zawodników, jak i ich ostatnie występy – obstawię over 3.5 rund. A jeśli chciałbyś poznać także inne typy dnia – czy to piłkarskie, czy z innych dyscyplin, to są one dostępne na naszej stronie internetowej.

Powyżej 3.5 rund
Kurs: 1.45
Zagraj!

KSW 86 kursy bukmacherskie

Niezwykle ważnym aspektem podczas obstawiania są bez wątpienia kursy bukmacherskie. W końcu to one mają największy wpływ na to, jaka będzie ewentualna wygrana po postawieniu danej stawki. Dlatego też warto przyjrzeć się temu, jak wyglądają kursy na KSW 86. Pełną listę znajdziesz poniżej:

Kursy na walki KSW 86
Fortuna
1.70
Szczepaniak
2.15
Gralak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.35
Joniak
3.21
Zdravkovic
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.24
Stawowy
1.65
Pesta
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.60
Piwowarczyk
2.34
Sudolski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.80
Koziorzębski
2.01
Zalewski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.65
Szczepaniak
2.24
Fadipe
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.55
Eskiev
2.45
Śmiełowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.76
Michalski
1.45
Humburger
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.70
Wikłacz
2.15
Przybysz
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Oferta i typy na KSW 86

Obstawianie KSW 86 jest możliwe niemalże u każdego legalnie działającego bukmachera w naszym kraju. Warto jednak przyjrzeć się bliżej wspomnianym już wyżej kursom, ale również i wielkości oferty, liczbie rynków zdarzeń czy bonusów i promocji zarówno dla nowych, jak i stałych typerów. Jednym z lepiej przygotowanych pod tym względem operatorów jest bez wątpienia Fortuna. Poza rozbudowanymi rynkami zdarzeń, dobrze wyglądają również bonusy powitalne. W Fortunie zakład bez ryzyka to nawet 600 PLN, które otrzymasz na trzy pierwsze kupony. Dzięki nim możesz liczyć na ubezpieczenie kilku zakładów, a więc nawet w przypadku błędnego typu nie pozostaniesz z pustymi rękami i otrzymasz zwrot postawionych środków. Wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, żeby otrzymać dostęp do opisanej tutaj oferty startowej. A co dokładnie trzeba zrobić, aby cieszyć się z wspomnianych trzech cashbacków? Oto instrukcja:

 1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać depozyt i obstaw zakład
 3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 100 PLN
 4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony, kolejno do 200 i 300 PLN
 5. W przypadku błędnego typu otrzymasz zwrot do 200 i 300 PLN
 6. Łącznie możesz liczyć na 600 PLN zwrotu na konto depozytowe
Zakłady bez ryzyka w Fortunie

Typy na KSW 86

Skoro wiesz już jak prezentują się kursy na KSW 86, to pozostaje chyba jeszcze ważniejszych aspekt a więc typy na KSW 86. Oczywiście trudno jest przeanalizować wszystkie nadchodzące pojedynki żeby nie stracić na jakości, więc skupiłem swoją uwagę na kilku wybranych pojedynkach, które zapowiadają się najciekawiej. Jeżeli chciałbyś poznać moje analizy i przewidywania poszczególnych walk, to oczywiście serdecznie zapraszam. Zatem – co rozważyć podczas obstawiania KSW 86?

KSW 86

Na którą walkę czekasz najbardziej?
WIKŁACZ VS PRZYBYSZ 0%
MICHALSKI VS HUMBURGER 0%
ESKIEV VS ŚMIEŁOWSKI 100%
KOZIORZĘBSKI VS ZALEWSKI 0%
1+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • WIKŁACZ VS PRZYBYSZ
 • MICHALSKI VS HUMBURGER
 • ESKIEV VS ŚMIEŁOWSKI
 • KOZIORZĘBSKI VS ZALEWSKI

Jakub Wikłacz vs Sebastian Przybysz, walka wieczoru KSW 86

Pierwsza z walk, której warto jeszcze bliżej się przyjrzeć, to oczywiście main-event sobotniej gali. Pasa mistrzowskiego bronić będzie Wikłacz, ale nie oznacza to, że Sebastian Przybysz nie zasłużył na to, aby odebrać go aktualnemu mistrzowi. Gdy spojrzymy na walkę wieczoru i kursy bukmacherskie KSW 86, to na pierwszy rzut oka widać, że walka może zakończyć się na korzyść jednego, jak i drugiego fightera, bowiem kursy są bardzo wyrównane. Czego więć spodziewać się po ich pojedynku?

Przede wszystkim należy przyjrzeć się ich walkom bezpośrednim. W końcu do tej pory mierzyli się ze sobą trzykrotnie. Pierwsze starcie miało miejsce jeszcze w innej federacji, a konkretnie – ACB, w 2017 roku. Wtedy przez decyzję sędziów zwyciężył Wikłacz. Następnie, podczas KSW 53 i to przed czasem (w 3 rundzie) wygrał Sebastian Przybysz, rewanżując się tym samym za poprzednią porażkę. Najświeższa walka pomiędzy nimi miała miejsce na KSW 77 i była to w ogóle ostatnia walka dotychczas Wikłacza, który w grudniu 2022 roku wygrał niejednogłośną decyzją sędziów. Wydaje się więc, że i tym razem może być podobnie, a więc należy oczekiwać pojedynku w pełnym wymiarze czasowym. W końcu 2 z 3 walk bezpośrednich kończyło się właśnie w taki sposób, a obaj fighterzy w ostatnich latach pokazywali, że są niezwykle odporni na ciosy i zawsze świetnie przygotowani fizycznie, dlatego też obstawię, że walka potrwa pełen dystans.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Kurs: 1.70
Zagraj!

Michalski vs Humburger

Bez wątpienia emocji nie zabraknie również w co-main evencie KSW 86, w którym naprzeciw siebie stanie Michał Michalski i Dominik Humburger. Bardziej doświadczonym zawodnikiem jest Polak, jednak czeski fighter już nie raz udowodnił, że potrafi pokonać niejednego przeciwnika. Kursy na tę walkę jasno pokazują, że faworytem jest Humburger. A czego można spodziewać się po zbliżającym bezpośrednim starciu?

Michalski ma na swoim koncie już 15 oficjalnych walk, a jego rekord wynosi 10-5. Po kilku pojedynkach w mniejszych federacjach dołączył do FEN, gdzie wygrywał czterokrotnie i tylko raz musiał uznać wyższość przeciwnika. Dzięki dobrej postawie podpisał kontrakt z KSW, dla którego walczy od 2018 roku. Pojedynek z czeskim fighterem będzie jego 8 występem w oktagonie tej federacji. Do tej pory wygrał 4 z nich, a 3 razy przegrywał. Humburger natomiast profesjonalnie walczy od 2 lat – przede wszystkim dla czesko-słowackiej federacji RFA, przeplatając jednak występy w tamtejszej organizacji z pojedynkami dla KSW. Do tej pory dwukrotnie walczył dla naszej federacji i wygrał zarówno z Borysem Borkowski, jak i Jorge Bueno. Warto również zaznaczyć, że Czech nie przegrał jeszcze ani razu, notując łącznie 7 wygranych. Co więc typować w tym starciu?

Przyjrzałem się bliżej ostatnim walkom stoczonym przez obu zawodników i na pierwszy rzut oka widać, że obaj potrafią zadać kończący cios. Mianowicie 5 z 6 ostatnich walk polskiego fightera kończyło się już w 1. rundzie. Humburger natomiast skończył na swoją korzyść 5 z 7 stoczonych do tej pory walk maksymalnie w 2 rundzie, a tylko raz to sędziowie decydowali o wyniku jego pojedynku. Wydaje się więc, że i teraz należy spodziewać się w miarę szybkiego rozstrzygnięcia. Faworytem bukmacherów jest Czech, jednak ja zdecyduję się na to, że walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację.

Walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Kurs: 1.55
Zagraj!

Eskiev vs Śmiełowski

W zestawieniu najciekawszych walk i typów na KSW 86 nie mogło zabraknąć również pojedynku Eskiev vs Śmiełowski. Zapowiada się on naprawdę ciekawie – w końcu w oktagonie zobaczymy bardzo doświadczonego Niemca i niepokonanego jak dotąd Polaka. Co więc może się wydarzyć podczas sobotniej imprezy?

Eskiev ma na swoim koncie już 27 walk, z czego 20 wygrał i 7 razy przegrał. Już od ponad 10 lat toczy pojedynki, a od 2021 roku związany jest z KSW. Początek przygody z polską federacją miał bardzo udany, bowiem pokonał Gilbera Ordoneza i Damiana Stasiaka, jednak dwie kolejne walki nie poszły po myśli Niemca. Przegrał z Robertem Rutkowski przez niejednogłośną decyzję, a w walce wieczoru KSW 80 pokonał go Robert Ruchała. Śmiełowski w MMA jest niepokonany od początku profesjonalnej kariery, a więc od 2017 roku. Przydarzyła mu się jedna porażka na gali Babilon, jednak wtedy walczył na zasadach bokserskich z Danielem Rutkowskim. W KSW natomiast stanął do oktagonu dwukrotnie – podczas 67 edycji pokonał Filipa Pejicia, a na KSW 72 – Patryka Kaczmarczyka. Czego więc spodziewać się po walce Eskiev vs Śmiełowski?

Wydaje się, że najbliższa walka pomiędzy tymi fighterami będzie bardzo wyrównana i zarówno Niemiec, jak i Polak mają predyspozycje, aby skończyć ją przed czasem. Świadczą o tym chociażby ich ostatnie pojedynki – 7 z 8 walk Śmiełowskiego zakończyło się przed czasem, a w przypadku Eskieva w ten sposób skończyło się 6 z 8 potyczek wstecz. Spory wpływ na ostateczny wynik może mieć również fakt, że polski zawodnik po raz ostatni walczył blisko 14 miesięcy temu, a powrót po takim czasie do oktagonu może nie być najłatwiejszy. Dlatego też zdecyduję się obstawić to, że walka nie zakończy się przed czasem lub przez techniczną decyzję.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję: NIE
Kurs: 1.43
Zagraj!

Koziorzębski vs Zalewski

Jedną z najbardziej wyrównanych walk podczas KSW 86 bez wątpienia będzie starcie pomiędzy Kacprem Koziorzębskim a Wiktorem Zalewskim. Pierwszy z zawodników jest dużo bardziej doświadczony, a jego rywal do tej pory nie został jeszcze pokonany. Przed Zalewskim jednak najtrudniejsza walka w karierze. Czego zatem spodziewać się po ich pojedynku?

Koziorzębski stoczył do tej pory 14 walk, z czego 9 wygrał i 5 razy wychodził z klatki jako przegrany. Na najwyższym poziomie, a więc dla KSW walczy od 2020 roku, kiedy to podczas KSW 54 pokonał Adama Niedźwiedzia. Następnie przegrał z Krakowiakiem, Surdu czy Meekiem, a pokonał Huberta Szymajdę oraz Borysa Borkowskiego. Na ten moment zatem może pochwalić się 3 zwycięstwami i 3 porażkami dla tej federacji. Zalewski to jeszcze bardzo młody zawodnik, który stoczył do tej pory jedynie 5 pojedynków, wygrywając przy tym każdy z nich. Dla KSW walczył do tej pory tylko raz podczas 82 edycji – z Robertem Maciejowskim, którego pokonał przez decyzję sędziów. Bez wątpienia w najbliższą sobotę będzie musiał wejść na wyżyny swoich możliwości, aby powalczyć o zwycięstwo. Czy jest w stanie tego dokonać?

Kursy bukmacherskie na tę walkę są najbardziej wyrównane spośród wszystkich pojedynków gali KSW 86. Należy więc spodziewać się wyrównanego pojedynku, w którym o wyniku może zadecydować jeden cios bądź jedna szarża któregoś z fighterów. Z pewnością Koziorzębski będzie chciał walczyć w stójce, co można było zauważyć już w ostatnich walkach. Dla Zalewskiego będzie to z pewnością trudne zadanie, aby sprowadzić rywala do parteru. W ostatnim pojedynku z Maciejowskim co prawda pokazał się z bardzo dobrej strony, ale na doświadczonego Koziorzębskiego to może być za mało. Wydaje się więc, że sporo więcej minut spędzonych w klatce przez starszego z zawodników powinny zaowocować ostatecznym zwycięstwem. Mój typ to wygrana Kacpra Koziorzębskiego.

Koziorzębski wygra walkę
Kurs: 1.80
Zagraj!

Kupon i typy na KSW 86

Tak właśnie wyglądają przygotowane typy na KSW 86. Warto jednak pamiętać, że im więcej zdarzeń dodasz na kupon, tym Twoje szanse na zwycięstwo będą niższe. Dlatego też proponuję wrzucić maksymalnie 2-3 typy, które oczywiście pozwolą przynajmniej potroić postawioną stawkę. Jeśli więc interesuje Cię taki kupon, to zachęcam do zapoznania się z poniższa propozycją:

Kupon Fortuna na KSW 86

Najważniejsze informacje o gali 

Znając już propozycję kuponu oraz typy na KSW 86, warto przybliżyć także nieco więcej informacji na temat samej gali. Zaplanowano ją na sobotę, 16 września w Hali Orbita we Wrocławiu, więc należy spodziewać się świetnego dopingu kilkutysięcznej publiczności. Początek standardowo – o 19:30. W oktagonie zobaczymy natomiast kilku niezwykle utalentowanych zawodników, którzy powinni dać niezłe widowisko na najwyższym poziomie. Wystarczy wspomnieć takie nazwiska jak Eskiev, Koziorzębski, Wikłacz, Przybysz czy Humburger, aby wiedzieć, że emocji nie zabraknie. A jeżeli nie udało Ci się dostać biletów na tę galę, to oczywiście można zobaczyć ją na platformie streamingowej Viaplay, która od kilku już gal jako jedyna posiada prawa do transmisji gal spod szyldu KSW. Wystarczy więc wykupić odpowiedni pakiet i cieszyć się z dostępu do tego wydarzenia, ale też chociażby piłkarskich emocji związanych z Premier League czy Bundesligą.

Karta walk KSW 86

 • 61,2 kg – Jakub Wikłacz (14-3-1) vs Sebastian Przybysz (12-3) – walka o pas mistrzowski
 • 77,1 kg – Michał Michalski (10-5) vs Dominik Humburger (7-0)
 • 65,8 kg – Lom Ali-Eskiev (20-7, 1NC) vs Dawid Śmiełowski (10-0)
 • 77,1 kg – Artur Szczepaniak (9-2) vs Henry Fadipe (14-10-1)
 • 77,1 kg – Kacper Koziorzębski (9-5) vs Wiktor Zalewski (5-0)
 • 93,0 kg – Damian Piwowarczyk (6-2) vs Łukasz Sudolski (10-2)
 • 120,2 kg – Filip Stawowy (10-3) vs Viktor Pesta (18-8)
 • 61,2 kg – Mariusz Joniak (11-4) vs Miljan Zdravkovic (6-0)
 • 70,3 kg – Oskar Szczepaniak (4-1) vs Adrian Gralak (5-1)
 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze