Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Grudziądz: typy, kursy, zakłady | 19.08.2023

Piłkarz Kotwicy przyjmujący piłkę

Typy na Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Grudziądz, 5. kolejka eWinner 2. Ligi. Doświadczeni typerzy dobrze wiedzą, że niekiedy najciekawsze i najlepsze do grania typy ukryte są w nieco niższych ligach. I tak obstawiając eWinner 2. Ligę, nie raz natknąć się można na naprawdę ciekawe zakłady i typy. Postaramy się odnaleźć tego typu zdarzenia przy okazji spotkania Kotwica – Olimpia. Zapraszam więc do sprawdzenia naszej analizy i najlepszych typów na to zestawienie!

baner Fortuna

Kotwica – Olimpia, typy i przewidywania

Przed tym jak wybierzemy najciekawsze Kotwica – Olimpia typy na sobotę, powiedzmy kilka słów o formie i sytuacji obu zespołów. Kotwica po fatalnym finiszu poprzedniej kampanii powróciła do dobrej gry i do wygrywania. Jedna z najsilniejszych drużyn na trzecim poziomie rozgrywkowym po 3 kolejkach ma w dorobku 7 punktów i oczywiście aspiracje, by w tym sezonie skutecznie powalczyć o awans. Piłkarze z Kołobrzegu w efektownym stylu pokonali Olimpię Elbląg i rozbili rezerwy poznańskiego Lecha, a w poprzedniej kolejce po ciekawej batalii zremisowali ze spadkowiczem, a więc Chojniczanką 1:1. Formę Kotwicy śmiało można więc określić mianem stabilnej i całkiem dobrej!

W przeciwieństwie do Olimpii Grudziądz, gdyż zespół ten po dwóch zwycięstwach na inaugurację sezonu wpadł w dołek i w dwóch kolejnych meczach zaprezentował się znacznie gorzej i nie zdobył w tym czasie ani jednego oczka. Wpierw silniejszy od Olimpii okazał się zespół z Elbląga, a następnie Grudziądz pokonał Lech 2 Poznań. Co prawda mecz meczowi nie równy, ale z tymi rywalami Kotwica zagrała znakomicie i ograła ich bez problemów. Sądzimy, że także w przypadku omawianej batalii nie ma co zbytnio kombinować i warto pójść w najbardziej standardowy zakład. Typy na Kotwica – Olimpia w kierunku wygranej gospodarzy po poniższym kursie wydają się ciekawe i warte gry!

eWinner 2. Liga: Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Grudziądz

kto wygra mecz?
Kotwica 53%
remis 3%
Olimpia 44%
32+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Kotwica
 • remis
 • Olimpia

Kotwica wygra
Kurs: 1.82
Zagraj!

Promocje i bonusy na mecz Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Grudziądz

Jeżeli dotychczas nie rejestrowaliście się u bukmachera Fortuna, to teraz jest bardzo dobry moment, by to zmienić i założyć tam konto, wykorzystując przy okazji nasz kod promocyjny! Pozwoli Wam on odebrać aż 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN, a podobnej promocji próżno szukać gdzie indziej. Poniżej znajdziecie wszelkie informacje na temat takiego bonusu, który oferuje bukmacher bez podatku, a więc Fortuna:

 1. Rozpocznij proces zakładania konta z następującego linku -> zagranie.com/goto/fortuna
 2. Podczas rejestracji koniecznie użyj naszego kodu promocyjnego ZAGRANIE.
 3. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta.
 4. Pierwszy kupon możesz zagrać bez ryzyka do 100 PLN.
 5. Drugi kupon możesz zagrać bez ryzyka do 200 PLN.
 6. Trzeci kupon możesz zagrać bez ryzyka do 300 PLN.
 7. Bukmacher nie stawia wymagań odnośnie zdarzeń i kursów na kuponie.
 8. Wszystkie przegrane środki zostaną zwrócone na konto główne!

Kotwica – Olimpia – statystyki

Bukmacherzy na spotkania eWinner 2. Ligi oferują wiele ciekawych zakładów i typów. Nie dziwi więc, że by wybrać najciekawsze zdarzenia na dane spotkanie, większość typerów analizuje statystyki przedmeczowe. Tego typu dane są niezwykle istotne i szczególnie gdy nie oglądamy co tydzień występów danych drużyn, pozwalają przewidzieć potencjalny wynik, czy liczbę bramek w meczu. Poniżej przedstawiam zatem najważniejsze statystyki Kotwicy i Olimpii przed sobotnią batalią:

 • Kotwica zajmuje 3. miejsce w tabeli ligowej, ma na koncie 7 punktów.
 • Kotwica na przestrzeni 10 ostatnich gier zanotowała 5 wygranych, 3 remisy i 2 klęski.
 • BTTS miał miejsce przy okazji 6 z 10 poprzednich potyczek Kotwicy.
 • Olimpia plasuje się na 7. pozycji w lidze, ma w dorobku 6 punktów.
 • Olimpia w 10 niedawnych meczach zaliczyła 7 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki.
 • BTTS został pokryty w 6 z 10 meczów Olimpii wstecz.

Kotwica – Olimpia (H2H) – mecze bezpośrednie

Kotwica – Olimpia kursy bukmacherskie

Kotwica – Olimpia, kursy na BTTS

kursy na BTTS

Fortuna
1.70
BTTS - tak
1.95
BTTS - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Typy bukmacherskie Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Grudziądz, co jeszcze możesz obstawiać?

Na koniec jeszcze jeden zakład na omawiane spotkanie i informacja, że dowolne Kotwica – Olimpia typy obstawicie z pozycji aplikacji bukmachera Fortuna! A wspomnianym zakładem będzie zdarzenie zakładające bramkę w każdej połowie. Kotwica w ostatnich meczach prezentowała się znakomicie i regularnie zdobywała trafienia. Olimpia wpadła natomiast w lekki dołek i jest po dwóch porażkach z rzędu. Spodziewam się więc natarcia miejscowych już od samego początku rywalizacji i trafień w obydwu połowach. Taki zakład sprawdził się w 4 poprzednich bataliach Kotwicy i w 2 z 4 niedawnych starciach Olimpii. Powodzenia!

gol w obu połowach - tak
Kurs: 1.69
Zagraj!

fot. Pressfocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze