Kostaryka po pierwszy komplet punktów w Gold Cup! Gramy kupon o 221 PLN

Jewison Bennette

Dziś kolejny dzień zmagań w ramach Złotego Pucharu CONCACAF. W nocy z piątku na sobotę odbędą się mecze grupy C, a mianowicie potyczki Martyniki z Panamą oraz Salwadoru z Kostaryką. Oba będą ciekawe, dlatego warto się im przyjrzeć pod kątem typów. Co tym razem przygotowałem? Zachęcam do przeczytania poniższej analizy i sprawdzenia propozycji kuponu. Zieloności!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja


🔥 PROMOCJA: + 300 PLN za gola Barcelony w meczu z Atletico Madryt!
(trwa: 30.11-03.12)

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Martynika – Panama: typy, kursy i zapowiedź meczu (30.06.2023)

Reprezentacja Martyniki rozpoczęła zmagania w Złotym Pucharze od niespodziewanego zwycięstwa 2-1 z Salwadorem. Mimo iż przed startem turnieju reprezentacja tej małej, należącej do Francji wyspy typowana była do zajęcia ostatniego miejsca, a wywalczenie choćby punktu miało być dla niej ogromnym sukcesem, to pokazała ona sporo serca do walki, a przede wszystkim wiary we własne umiejętności, dzięki czemu dość szybko, bo w 16 minut strzeliła dwa gole, a potem dzielnie broniła wyniku, nawet grając w 10 przez niemal całą drugą połowę. Teraz przed Martyniką dwa najtrudniejsze mecze turnieju, ponieważ Panama oraz Kostaryka to główni kandydaci do zajęcia dwóch pierwszych miejsc, więc o zdobycz punktową będzie podopiecznym trenera Marca Collata znacznie trudniej.

Reprezentacja Panamy za cel minimum tegorocznego Złotego Pucharu stawia sobie wyjście z grupy i w 1. kolejce postawiła ku temu milowy krok. Zespół Thomasa Christiansena wygrał bowiem 2-1 z Kostaryką, a więc drugim grupowym faworytem, dzięki czemu mocno ułatwił sobie zadanie, które w praktyce powinno okazać się dla niego formalnością. Martynika oraz Salwador to bowiem rywale – w teorii – o wiele słabsi, więc teraz zespół ten będzie mierzył w zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Duże turnieje, a takim niewątpliwie jest CONCACAF Gold Cup, cechują się jednak sporą ilością niespodzianek, dlatego Panama nie może powtórzyć błędu Salwadoru i zlekceważyć Martyniki.

Statystyki

 • Martynika wygrała 3 ostatnie mecze
 • Panama zwyciężyła 3 z 5 poprzednich starć
 • 4 z 5 poprzednich meczów Martyniki to rezultaty over 2,5 gola oraz BTTS
 • 6 z 8 ostatnich potyczek reprezentacji Panamy kończyło się underem 2,5 gola
 • Panama nie przegrała żadnego z 4 meczów bezpośrednich z Martyniką, nie straciła w nich ponadto żadnego gola

Co obstawiać?

W teorii zdecydowanym faworytem powinna być tutaj reprezentacja Panamy. Panamczycy w ostatnich miesiącach pokazują się z dobrej strony, awansowali do finałowej czwórki Ligi Narodów CONCACAF, a także zanotowali udany start w Złotym Pucharze, więc powinni pokonać kolejnego rywala. Ekipa Martyniki pokazała jednak, że potrafi skutecznie walczyć, więc zamiast typu na wygraną Panamy, obstawię tutaj „podpórkę” na ten zespół oraz under 3,5 gola. Sądzę, że Martynika postawi dziś na twardą defensywę, więc nie padnie tutaj zbyt wiele bramek. Kurs na takie połączenie wynosi 1,57, więc otworzę nim dzisiejszy kupon. Zachęcam także do sprawdzenia pozostałych typów dnia na dziś.

Panama nie przegra i poniżej 3,5 gola
Kurs: 1,57
Zagraj!

Grupa Zagranie

Salwador vs Kostaryka

Salwador w meczu inaugurującym swoje zmagania na Gold Cupie zanotował ogromne rozczarowanie, przegrywając 1-2 z Martyniką. Zespół ten od kilku miesięcy notuje systematyczny regres, którego wyrazem jest seria dziewięciu meczów bez zwycięstwa, lecz nawet biorąc pod uwagę ten fakt, przegrana z Martyniką stanowi ogromne rozczarowanie. Zespół prowadzony przez Hugo Pereza przed rozpoczęciem turnieju deklarował, że będzie walczyć z Kostaryką oraz Panamą o awans, lecz porażka z najsłabszym rywalem w grupie mocno utrudni mu to zadanie. Teraz Salwador musi walczyć w obu pozostałych meczach o zwycięstwo, a jeśli przegra dziś z Kostaryką, nie będzie miał już nawet matematycznych szans na awans.

Kostarykanie na początek turnieju stanęli do walki z drugim najmocniejszym zespołem w grupie C i teoretycznie miał to być pojedynek o przodownictwo w grupie. Zespół Luisa Fernando Suareza przegrał z Panamą 1-2, lecz dalej ma spore szanse na awans, bo teraz grać będzie z dwójką słabszych rywali. Celem Kostaryki na pozostałe dwa mecze będzie zatem sześć punktów. Reprezentacja ta w ostatnich miesiącach jest jednak w słabej formie, bo od Mundialu, na którym o mały włos nie sprawiła sensacji, przegrała z Panamą mecz w Lidze Narodów, a potem uległa Gwatemali oraz Ekwadorowi w meczach towarzyskich. Ewentualna wygrana z Salwadorem byłaby zatem przełamaniem kiepskiej serii oraz bodźcem do walki o jak najlepszy wynik w Złotym Pucharze.

Statystyki

 • Salwador nie odniósł zwycięstwa od 9 meczów
 • Kostaryka przegrała 5 z 6 poprzednich starć
 • 4 z 6 poprzednich starć Salwadoru to wyniki poniżej 2,5 gola
 • W 4 z 6 ostatnich potyczek Kostarykan padały rezultaty BTTS i powyżej 2,5 gola
 • Salwador zdobył 2 gole na dystansie ostatnich 6 gier
 • Kostaryka nie przegrała z Salwadorem od 10 starć
 • 5 z 7 poprzednich meczów bezpośrednich to wyniki under 2,5 gola

Co obstawiać?

W teorii największe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu będą mieć Kostarykanie. Jest to zespół o większym potencjale, a wyjście z grupy jest dla niego planem minimum, dlatego, aby je uzyskać, potrzebuje tutaj zwycięstwa. Salwador może być jednak podrażniony ostatnią porażką, więc możliwe jest, że postawi rywalom trudne warunki. Gram więc tutaj zakład podobny do tego, który pobrałem na kupon przy okazji wcześniej analizowanego meczu, czyli podpórkę na faworytów oraz poniżej 3,5 gola. Biorąc pod uwagę wszystkie przesłanki statystyczne, a także kontekst rywalizacji, szanse na powodzenie takiego typu będą spore. Przypominam jeszcze o naszym kodzie promocyjnym do Superbet, dzięki któremu otrzymasz tydzień bez ryzyka. Zachęcam ponadto do regularnego sprawdzania naszych typów na Gold Cup.

Kostaryka nie przegra i poniżej 3,5 gola
Kurs: 1,60
Zagraj!

Kupon Gold Cup, 30 czerwca Superbet

superbet oferta powitalna

Obrazek w tle: fot. Pawel Andrachiewicz / PressFocus

3500 zł tydzień bez ryzyka + 200 zł od depozytu + 35 zł freebet + 20 zł aplikacja mobilna!

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze